Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość grazynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nadal cisza................,u mnie w domciu szpital Ala zalapała po oskrzelach zapalenie płuc.W poniedziałek się okaze czy nie wyląduje w szpitalu . Nie źle zaczął sie dla mnie ten rok >> A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻🌻🌻 Co tu taka cisza. Ja dopiero wróciłam z pracy , dzisiaj tez praca po godzinach . Jestem wykończona. I tak jeszcze przez najbliższy tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki i Buber. Gruszeczko dobrze że zaglądasz, jak swięta u mamy, udały się ? Bea współczuje ci z powodu córki, jak trzeba to daj ją do szpitala żeby to zapalenie szybko wyleczyć. Problemy niestety sa zawsze, chodzi o to żeby umieć je pokonywać. Glamur jak włosy, zmieniłaś kolor ? Za krem juz zapłaciłam chyba się opłacało bo sprzedająca mieszka w moim mieście więc się z nią umówię i nie muszę płacić za przesyłkę. Allegro jest nieocenione, tylko trzeba umieć szukać i licytować, bo na jedną rzecz jest czasami wielu chętnych. Dzisiaj przez ponad godzinę spacerowałam z moim psem, fajna pogoda, mnóstwo sniegu i nie jest tak zimno. Az się lepiej czuję jak się dotleniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety , mam to szczęście do robienia wpisów alkoholowych . Znowu na mnie padło :P Cześc Peny 🌻 Ja z Allegro kupiłam dla córci prezent pod choinkę , Mp3 i jesteśmy bardzo zadowolone. Innych rzeczy jeszcze nie oglądałam , najzwyczajniej nie mam czasu. A kosmetyki mogę kupować u kuzynki i jeszcze dostaję sporu upusty i gratisy ( próbki bezpłatne). A o licytowaniu nawet nie mysle, bo za bardzo jestem strachliwa. Boję się , że zostanę oszukana. To już zwichnięcie zawodowe ( coś ostatnio bardzo często mi się zdarza) . Ale w ubiegłym tygodniu zapadł wyrok w naszym sądzie za oszustwo właśnie z allegro , facet sprzedawał telefon komórkowy , którego oczywiście nie miał... :( u mnie jest duzo śniegu , ale pod spodem woda niestety. W niektórych miejscach nawet nie wiadomo jak przejśc przez ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 gdzie się zapodziałeś ? Dzieki za melodyjkę, ale niestety za Stingiem nie przepadam .... Beatko 🌻 dziekuję za piekną kartke, chciałam ci się zrewanzowac , ale nie mogłam nic wysłać na Twój adres , nie wiem dlaczego :( może to tylko chwilowe.... Z zapaleniem płuc nie ma zartów. Trzeba porządnie wyleczyć moja imienniczkę jak widze :) JA-TWA 🌻 o tak ja prosze o dużo miłości ... Flow🌻 starsi o rok , eee tam - ale mądrzejsi ... Kattik 🌻 pozdrawiam na tym \'wygnaniu\' , zaglądaj do nas ... porozmawiaj .... :( Mirindko🌻 a dlaczego tobie ma byc lepiej niż nam pracującym. Pomysl, ze juz niedługo będziesz i tak miałą ferie.... a ja dopiero z utęsknieniem będę czekałą na urlop. Ale obiecałam sobie, po tych rocznych sprawozdaniach ( brrrrrrr) oraz przeprowadzce firmy odpocząć troszeczkę , wezmę ze dwa dni urlopu. Ma do mnie przyjechac koleżanka ( ta co jej córka miała wypadek ) w lutym na sprawe sądową , to sobie gdzieś wyskoczymy. ... 🌻👄🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ważne kto to śpiewa tylko jaki to jest utwór, wsyślę Ci tę piosenkę jutro w innym wykonaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku🌻 Może masz i rację, czekam na inną wersję ... Czasami tak bywa, że coś zachwyca , a inym razem nie do końca... Mam nadzieję, że się nie obraziłeś za moją szczerość ... :) Moja sunia dobrała się przed chwilą do mojego chrupkiego pieczywa. Pogoniłam ją oczywiście , bo zjadła moje jutszejsze sniadanie, ale chyba przez to , że jej pożałowałam teraz męczy się, bo ten chlebek przykleił się jej do podniebienia . Mam z niej ubaw ... Miałam też przed chwilką spięcie z córeczką , jak zwykle o to samo - nie wyniesione smieci i garów pełen zlew , a na moją prosbe ,żeby to znikneło usłyszałam , że zrobi to jutro . I może nic by nie było, żeby nie to , ze wczoraj powiedziała to samo ... o losie .... Jak wy sobie z tym radzicie, bo mnie już czasami cierpliwosci brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 ale oczywiście odsłuchuję teraz po raz nie wiem który \"Dreams\" Brazen Abbot i w zupełności mi na dzisiaj wystarczy . Chyba nigdy mi się nie znudzi i tak poprawia nastrój .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups.... \"jutrzejsze śniadanie \" oczywiście , szkoda, ze nie widzicie jak sie czerwienię ze wstydu ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki i udanego dnia pomimo, że czas sprawozdań i bilansów .... Jutro kolejny cięzki dzień , ale jakoś przezyjemy .... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Widzę,że tu tempo pisania jakos osłabło,ale zawsze znajda się dobre duszyczki,które tu zajrzą;)Czytam was codziennie(na ile czas mi pozwala)choć nie zawsze coś skrobne,ale na Nowy Rok życzę wam wszystkiego dobrego:) Diarra>>ja nie mam cierpliwości do swojego dziecka,choć mam chłopaka,który tez się buntuje jak ma wyrzucić śmieci.Przecież my tacy nie byliśmy:Oczy ja się myle? Mam pytanie czasem wysyłam jakies @ do was i zawsze mi odrzuca maila do Basi,czy cos z tym adresem jest nie tak>? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani🌻 ]kwiat] Peny radykalnej zmainy na mojej głowie niestety nie ma:), trochę przyciemnilam, to się nazywa tak pięknie -beżowo opalizujący jasny blond, czy coś podobnego:) Wczoraj całe dopołudnie mailowałam z żona mojego kochanka( bo tak to już chyba trzeba nazwać) pierszego maila dostałam od niej przedwczoraj, miałam nie odpisywac, ale wczoraj rano, kiedy go jeszcze raz przeczytałam, wściekłam się i odpisałam. Ona wyzwiska -ja spokojnie. W końcu jakoś się wyciszyła, nawet życzenia noworoczne mi złożyła:).Obiecałam sobie, że jezeli jeszcze kiedykolwiek coś napisze od razu skasuję. Holender wydzwania coraz częściej co mnie zaczyna już irytować. Nic nie zadziałało i po kiego czorta mam mu dawać jakieś nadzieje? Facet staje się dla mnie nudny, bo ciagle tylko gada jak mu zle i jakiego ma doła. A mnie też nie jest wesoło, więc dwóch smutasów to zdecydowanie za dużo:) Miłego dnia WSZYSTKIM🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMBA40
Witam wszystkich bywalców tego forum.. Super , że jest takie miejsce , gdzie można pogadać.. W kwietniu skończyłam 40 latek i tak mnie coś zaczyna nosić... mieszkam w Krakowie,mam fajną rodzinkę,z uporem maniaka szukam pracy i zaczynam sie ,,dusic '' siedząc w domku .. Pozdrawiam Was serdecznie . Samba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! SAMBA witaj również w naszym gronie, przez 13 lat siedziałam w domu i wiem co to znaczy .Na początku jest fajnie ale później to szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMCIA- początek roku ,nie wiem dlaczego jest dla mnie koszmarny..Stary rok zakończyłam na super imprezie (100 osób) wytańczyłam się do upadłego ( taniec to moja pasja!!),a nastepnego dnia.....horror.. Przed chwilą wróciłam z kolejnej rozmowy (praca) ...hm...dowiedziałam się , że to nie ten rocznik chodziło!!!!!!!!!!!o zgrozo.. Z zawodu jestem technikiem rtg. ale szpitale i przychodnie_ brak etatów, próbuję więc gdzie popadnie!!!!!!!!!!!! A miało być tak pięknie (hi,hi) Biegne teraz z córcią ( 10 lat) do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani🌻 Witaj Samba! 🌻 Wiecie, chyba mnie coś chce \"zlapać\" grypa, czy jakieś takie zmęczenie ... zimowe? Nic mi się nie chce i od kilku dni \"główkuję jak z tego wyjść. Jak macie jakiś omysł to proszę. Buberku... może ta piosenka... bardzo lubię Stinga Wiecie, kupiłam - sobie chyba na złość - takie male dywaniki do przedpokoju.... moje koty to mają niezły ubaw.. ślizgają się na nich i robią sobie pod nimi tunele, a jak już je całkiem pozwijają to czekają , aż ja je poprawię, żeby znowu robić to samo! Milego popołudnia dla wszystkich.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A unas znowu cisza ,dziewczyny gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Maju wysłałem już ten utwór.Diarrze też tylko w innym wykonaniu.Pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim starym i nowym ! 🌻 Ja już po aerobiku. Teraz czas na wachtę. Na topiku rzecz jasna ! :D Czy ktoś tu jeszcze jest oprócz mnie ? (Ciągle wieczorem zadaję sobie to pytanie !) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda ,ciekawe gdzie reszta się podziewa. Zawsze tak jest że jeżeli mamy dostęp do netu to nikogo tu nie ma ,a coś sie kolo mnie mąż kręci i chyba moje chwile są policzone ale jeszcze jestem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to - ja też wieczorem najczęściej tu bywam a wtedy jest jakos pusto ! Diarry tez ostatnio wieczorem nie ma - jakoś się mijamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Diarra odkąd na jej drodze pojawił sie policjant rzadziej do nas zagląda .(żartuje może córka sie uczy i nie może skorzystać z netu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ... ten policjant ! Dziwny zbieg okoliczności czy przypadek ? :D Diarra ! Meldować jak to z wami jest ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety mój czas już sie skończył.{czesc]🖐️🖐️🖐️🖐️ Myśle że jutro bedzie nas tu więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani :) Ja tez zagladam tu prawie codziennie, jak czas pozwoli, ale jakos ostatnio zupelnie nie mam weny do pisania... tez jakos spowolnialam, moze przez te chorobe, sama nie wiem. Jakas oklapla jestem ogolnie, zmeczona i nie do zycia, dzis prawie spalam w pracy przez pierwsze pare godzin podczas telfonowania ;) Ledwo wytrzymalam, dopiero 3 kawki i red bull postawil mnie kolo poludnia na nogi. A teraz ide za chwile spac, zeby nadrobic brakujace godziny odpoczynku. Witaj Samba! :) Szymcia tez pracowalalam tu w Austrii jako pomoc dentysty, jestesmy wiec jakby po fachu :) Mnie sie nawet podobalo, ale... stanie tak dlugo przy pacjentach to nie dla mnie, ja musze miec mozliwosc posiedzenia troche w ciagu dnia, bo inaczej kipne... hehe, niskie cisnienie sie klania ;) Sa co prawda stomatolodzy uzywajacy foteli ale to raczej rzadkosc, zwlaszcza dla asystentki :) Teraz pracuje jako Call Center Agent i siedze sobie wygodnie na pupie przed kompem i ze sluchaweczka w uchu, przyjemnie jest i bardzo fajna, luzna atmosfera :) A ze tylko do 14.30 to i poruszac sie moge do wieczora do woli, moglabym tak popracowac jeszcze dlugo... ale niestety zostaja tylko najlepsi :O No coz, pozyjemy zobaczymy. Uff... ale sie objadlam na wieczor :P ledwo sie turlam, wiec pora sie wtoczyc pod ciepla pierzyke ;) Buziaki, trzymajcie sie i dobranoc! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×