Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

o tych podwójnych wpisach to chyba do mnie, ale wiesz co? sama nie wiem skąd te podwójne wpisy...musze popracowac nad komp. coś szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dziewczyny jak słyszę trener Górski nie żyję...powiało chłodkiem brrrr. jakie kruche to życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak puściutko ? a ja ie mam nastroju na pracę....przynajmnie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę ,zajrzę później Glamur dziś urodziny masz niech promienieje twa twarz niech są prezenty i goście Poprostu żyj nam sto lat. ❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zahir:) Bera, nie Ty jedyna nie masz dzis zapału do pracy:))) no, aale ja dziś rozgrzeszona jestem:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne trzymaj się cieplutko przy święcie...mnie nic nie wytłumaczy...może tylko to, że wreszcie słonko wyjrzało...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bera:) u mnie deszcz pada, a balkon zostawiłam otwarty, pewnie parkiet zmoknie:( , wszyscy w firmie gdzieś powyjeżdżali, siedzę sobie sama i kawę saczę:)\" a Ty co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur- 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin- zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń ❤️ Niestety mam dużo pracy, może wpadnę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę znów życzenia Glamur...fajnie masz... a ja siedze w pracy symuluje pracę i zastanawaim się kiedy to się skończy, a poszło by się \"w świat..\" więc uciekam do netu...żeby mi to tylko w krew nie weszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję KOCHANE, jak miło, że pamietałyście:) Bera tez sie obawiam, że to kolejny nałóg może być:) wszystkie strony juz oblatałam, a teraz moze jakiego chłopa zacznę szukać:) :) :) :) :) :) :) :) :) coby na kolejne urodziny miał mi kto bukiet róż wrężyć:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Glamour 🌼 🌼 dla Ciebie na urodzinki. Pogody ducha, marzeń spełnienia i wiary, że każdy nastepny dzień będzie lepszy od tego który już za nami. ja też mam dzisiaj małą rodzinną uroczystość, stół już zastawiony , sałatki zrobione, winko się chłodzi... Wszystkim dzisiaj świętującym serdeczne buziaki posyłam. Bera- to prawda, na nas już absolutnie nikt nie będzie pracował, człowiek powinien tak naprawdę zbierać pieniądze na kupkę , jesli ma co zbierać, żeby trochę na przyszłość zostało. Ja tam niestety nie mam żadnych wielkich oszczędności. Patrząc na nastrów twej wypowiedzi warto zbierać na gorsze czasy. Miłego wieczoru wam żeczę z lampką dobrego wina albo koniaczku w dłoni. Całuski. Hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino powinno miec temperature
pokojowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLAMURKO W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia. 🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Po dniach ulewy , dzisiaj dzionek powitał nas na Mazurach pieknym słońcem , wydawałoby się, że nastrój powinien być o.k. , ale niestety - cholera - nie ma z czego się cieszyć . Coś chyba ostatnio zgubiłam kluczyk od sezamu ... Piję winko za zdrówko i szczęście Glamurki , to może humor mi się poprawi. Zazdroszczę Wrocławiankom , zresztą może nie tylko im , tych mozliwości wyskoczenia gdzieś \" na miasto\" ... w mojej dziurze wyskoczenie może skończyć się nawet nie ma gdzie wyjść ... taka nędza, że hej ... :( Na rowerku poszaleć też nie mogę, bo jak mam czas i chęci , to leje ... A jak jest pieknie to roboty tyle, ze nawet nie wiem gdzie najpierw ręce włożyć. Ale mam dzisiaj nastrój - nie ma co . Powiedzcie coś wesołego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko - nie wiem czy podawałaś nam swój adres , może i tak,, ale ja jakoś tego nie odnotowałam .Teraz szykuję znowu fotki do wysłania do Szymci ( bo ostanio coś nie wyszło) to może za jednym zamachem i tobie poslę , ale nie mam jak . Jesli Haneczka baluje , to Może ktoś zna adres Haneczki i mi go poda np. na gg ( 7802886):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur wszystkiego naj... 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼 A o Holendrze nie myśl więcej, bo po co Ci taki tulipan bez motylków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki , sorki Buberku: :P Geografia kobiety: >> >> Pomiędzy 18 - 21 rokiem życia kobieta jest jak Afryka. Nie do >końca odkryta, półdzika, epatująca naturalnym pięknem czarnego >buszu położonego w uroczej delcie. >> >> Pomiędzy 21 - 30 kobieta jest jak Ameryka. Dokładnie zbadana, >rozwinięta i otwarta na wymiany z innymi krajami, szczególnie >tymi posiadającymi gotówkę lub dobre samochody. >> >> Pomiędzy 30 - 35 kobieta jest jak Indie. Gorąca, wyluzowana, >pewna swego niezaprzeczalnego piękna. >> >> Pomiędzy 35 - 40 kobieta jest jak Francja. W połowie >zrujnowana przez wojny, ciągle posiada wiele miejsc, które warto >zobaczyć. >> Pomiędzy 40 - 50 jest jak Jugosławia. Przegrała wojnę i ciągle >ponosi konsekwencje błędów przeszłości. Potrzebuje gruntownej >przebudowy. >> Pomiędzy 50 - 60 jest jak Rosja. Rozległa, zimna, a jej surowy >klimat trzyma wszelkich wędrowców z dala. >> Pomiędzy 60 - 70 jest jak Mongolia. Z bogatą i pełną podbojów >przeszłością, ale bez widoków na jutro. >> Po 70 jest jak Afganistan. Każdy wie, gdzie to jest, ale nikt >nie ma zamiaru tam jechać. >> >> >> Geografia mężczyzny: >> >> Od 13 do 70 roku życia mężczyzna jest jak Irak. Rządzi nim >ch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 och jakie pyszne ... Twoje zdrówko ... :) Jak się bawisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Dla spóźnialskich nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Bea ,że tylko my o suchym pyszczku tak siedzimy.U nas na Pomorzu zimno,wietrznie,leń siedzi na plecach,kolejna kawa wypita,gardziołko piecze,kaszelek dusi,po stopach zimno przelatuje, to krótka charakterystyka mnie dzisiaj.Znowu się gdzieś przeziębiłam ,byłam u lekarza -zapalenie krtani i oskrzeli-antybiotyk,ciepła herbatka,chciał dac zwolnienie,ale jest to koniec miesiąca i po co tracić 20% pensji i tak mała. Na obiad tylko grochoweczka z chlebkiem.A tu dziewczyny świętują,bawią się ,śmieją,może żeby pogoda była to i lepszy bylby nastrój a tak :(.Diarra zdjęcie dotarło i od Bey też ,dzięki.Dla reszty buziaczek,albo bo możecie się zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:))) Alija szampana ci u mnie pod dostatkiem:))) Zahir, ja tez nosem pociagam :( pogoda fatalna, a w piątek znowu wyjezdzam, teraz Sandomierz. Musze jakoś słońce przywołać:) :) ciepełka i słońca dla WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno, zmarzłam wracając z pracy, pewnie niedługo dołącze do kichających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia 🌼 Zahir podrzuciłabyś trochę swojej grochówki, miałabym obiad z głowy. A tak to muszę zabierac się za szykowanie... :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki..widzę w komlecie, a wczoraj też było wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×