Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Zahir, trafiłaś w sedno, u mnie zaczęła się łóżkowa pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana słonko po mału wschodzi ja jestem zmarnowana zaraz ide spać akto ma wstać niech wstaje Alja no troszke przepisów znam .pa Zahir jak wstane opisze polipy w którym miejscu odnawiają się.napisz mi cos o polipach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki!!!!!! Miłego i słonecznego dnia wam życze🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie suchej suszy, żeby Szymci nie rozmyło...Buziaki pozdrowienne dla wszystkich.... Mania, mnie interesują tylko takie najprostsze na świecie przepisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od świtu? a gdzie czas na kawusie i poranne otrzeźwienie? Dotarłam do pracy..Pogoda zapowiada się całkiem nieźle.. nie rozmyjcie się w deszczu ...Miłego dnia kobietki....i jeden pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu pięknie świeci słoneczko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu dziękuję za piękne fotki- widać rękę artysty... ale najsłodsza jest czekoladowa buźka Martynki . Postaram się przesłać również kilka swoich ...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bera, ja też chcę fotki...:) A teraz, jak słusznie zauważyłaś..., relaks, mała czarna porehabilitacyjna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mi się przypomniało, bo dzisiaj muszę maturzystę ratować jeszcze, zrozpaczonego; Basiu, a jak u syna? Poradził sobie z tym okrrrrrrropnym, horrrrrrrrrrrrorowym, prezentacyjnym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja podaj adres prześlę Ci kilka zdjęć jak masz czas oglądać podaj tylko adres (ja klikam z pracy więć czasu za duzo nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻uszki Witam Was ze słonecznej lubelszczyzny[podeszła do otwartego okna i pysk jej się roześmiał od ucha do ucha] Szymciu i udalo się przejść suchą łapką? Maniu Ty skarbie masz codziennie nocki? Nie wiem gdzie pracujesz musiałam coś przegapić. Alja co Ty myszko z tym gotowaniem wpędzisz mnie w kompleksy:( Pozdrówka dla wszystkich kobitek i rodzynka który nas ostatnio zaniedbuje🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja dopiero z tym gotowaniem dojrzałam, Musie, stąd tak pytam, aby się zasadnie wtajemniczyć. Nawet książkę kucharską założyłam... Szymcia się dzisiaj edukuje, też mam nadzieję, że suchą stopą... A karminadle z wczoraj zostały, więc dzisiaj luz... I pomidorowa została... Nie robię nic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌻 Ja wywołana- zaraz się zjawiam :D Alja- mój syn polski ustny ma dopiero za tydzień, jeszcze się za to nie zabrał. Ma czas...(jego słowa)... zobaczymy, jak mu zostanie już niewiele tego czasu.... Potem będzie- mamo ratuj! A może się mile zadziwię... Daję mu narazie spokój, bo jutro ma ustny angielski. Bera- jeżeli mogę- to też proszę o zdjęcia. Mój adres- basia41@o2.pl Miałam ci jeszcze napisać o moim goldenku, pamiętam o tym...ale jakoś zawsze czasu brak. Jest to (oczywiście moim zdaniem) najsłodsza rasa psa na świecie. Ma wiecznie uśmiechniętą mordę... Zawsze mówię, że jest to pies który łagodzi obyczaje w naszym domu i poprawia wszystkim nastrój... Wszyscy go uwielbiają, a on bardzo lubi ludzi i umie to okazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[stanęła przed otwartym oknem i pomyślała, ładny ten dzień....] Ale ma zakaz wychodzenia za często z tą nogą. Coś tam opuchło, więc siedzi i klika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia poszły jeśli tylko skrzynka to wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku- a twój syn- już po maturze, czy jeszcze mu coś zostało? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee, ja namawiam ludzi do nauki, ale...hmmm..., relaksacyjne podejście do matury podoba mi się, jakbym siebie widziała z dawnych lat, nie martw się Matko, będzie dobrze. Tja...., łatwo radzić innym. Mój 10. latek się miga, ale ani do gimnazjum, ani matury nie musi... Potem będę tragizować...Uuuuu, jeszcze tyle lat przede mną...., żeby przestraszyć się, co wyrosło z dziecięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mosiewicz, ja tu sobie mam czas, nie w pracy jeszcze, nic nie goni, to i zdjęcia podejrzałam... Hmmmm, taaaaka babeczka, no ładna taka i w tych krajobrazach... Oj, rozwijacie się kobiety fotograficznie... Jakiś album chyba wirtualny założę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Wrocławia, choć na niebie czasami jakaś groźna chmura przemknie ale mam nadzieję, że padać nie będzie. Dziś kolejny dzien intensywnej pracy ale na topik zagladac będę. Dzis nie gotuję, lodówka pełna a po południu z dziecięciem pójdę do kona na \"Lassie\" choć nie bardzo już mi się chce chodzic na dziciece filmy. Obejrzałam te wszystkie Madagaskary, Shreki, Nemo Rybki i inne...uf. Niektóre nawet maja wspaniałe, inteligentne dialogi ale generalnie animacji mam juz dosyć. Ale generalnie kino i filmy bardzo lubię. A Wy? Życzę wam miłej pracy albo miłego \"domkowania\". Będę wpadac. Pa. haneczka I pozdrowienia dla \"najsmieszniejsza z was\"- myslę , że naprawianie świata nalezy zacząć od siebie zanim zacznie sie wytykać zycie i zachowanie innych. Ale oczywiście i Ciebie pozdrawiam ciepło. Szkoda, że nic więcej o sobie nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja nazwiskami nie rzucaj wszak na forum niemal publicznym, ale tak widzę wiosnę (nie o mnie mi chodzi tylko otoczenie) ...u mnie tak pięknie w okolicy zazdrościć dziewczęta....uciekam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bera, przepraszam, za ładnie zabrzmiało... Wymazuję gumką, ok? Ja też zmykam...Wszystkim słonka i dobrych chwil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Wendersa pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? Fanka? Bo ja uwielbiam. A stary Fassbinder też może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę..trudno sie obyć bez zaglądania tutaj ...a młyn mam w pracy równo...Basia- zdjęcia prześlę i czekam na rewanż. Dzięki za informacje o piesku...nie mogę jakoś podjąć dezyzji o zakupie psiaczka. Słyszałam, że starasznie lubią goldenki kopać dziury w ogródku i nie koniecznie na wiosnę, gdy ziemia tego wymaga kopią calutki rok i to bez opamiętania . Nie wiem czy ta informacja dotyczyła jednego pieska, czy to raczej rasa .... Alja - naprawdę raczkujesz w temacie gotowania? gdzieś ty się uchowała dziewczyno-mnie nie dali by żyć bez domowych obiadków...ale jeśli chcesz polecam :przepis na karkóweczkę w kapuście ...palce lizać. Haneczka - wszak filmy rozwijają, może mniej niż książki ale przełam swoje opory (dla dobra dziecinki przecież wszystko...) tam jak sama zwróciłaś uwagę teksty są niesamowite...moje pociechy już dawno wyrosły z kreskówek, ale sama chętnie obejrzałam Shreka. Lubię filmy i w miarę możliwości robimy sobie sesje filmowe w domku zawsze bliżej niedzieli , ale głębsze wrażenia pozostawają tylko nieliczne \"Zielona Mila\" pewnie znasz....zresztą to temat na dłuższe pogawędki, a ja i tak się strasznie roz[isałam.....wracam do pracy...zajrz tu jeszcze przed końcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu otwórz skrzynkę...przesłane już daaaaaaaawno temu ...Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×