Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Naszata🌻-masz oczywiście rację i ja jestem zdecydowana,ze to nie dla mnie a opinia pozostałych mnie nie interesuje,tylko muszę pomysleć nad formą,bo chodzi tam ,m.in.taka ok.70-cio letnia kobitka i jest zachwycona i prowadzącą,i zajęciami.Nie chce Jej po prostu zrobić przykrości a wiem,że mam taki talent,bo niestety mam problemy z dyplomacją i mówię bezpośrednio a nie wszyscy(żeby nie powiedzieć,że niewielu:-))to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz stwierdzić że cię dopadły dodatkowe obowiązki w pracy i nie wyrobisz w tym terminie? O to nie powinna się obrazić , a ty się wywiniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻👄🌻 Jak miło, że jesteście takie aktywne i wesołe. Miło poczytac bo niestety miałam bardzo stresujący dzionek. Dzisiaj byłam na posiedzeniu aresztowym - zamknelismy pewnego gościa za zamorodowanie (nóż w serce - dwa razy) własnego brata. Okropne :( , no i jeszcze mnóstwo innych streujących zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było jedno miłe zdarzenie , pewna starsza pani siedząca pod salą rozpraw zagadnęła mnie dzisiaj żeby mi powiedzieć, że .... wyglądam pieknie i bardzo mi do twarzy w tym kolorze ( chodziło o bluzkę - różne odcienie niebieskiego) Dopadło mnie starszne zdziwienie , ale cóż ... szkoda, ze to nie był jakiiś przystojny pan. Byłoby jeszcze milej :) Kobietki 🌻 te straszne fotki były ode mnie - posłałam je wszystkim , ale już widze, że częśc poczty wróciła - tylko nie wiem do kogo nie dotarła. Jak coś to piszcie ... I jesli nie boicie sie mocnych , wręcz przerażających widoków - ale takich z zycia wziętych. Haneczko 🌻 duzy biust może być piękny, pod warunkiem, że nie jest za duzy. Mam 2 koleżanki , które mają z tego powodu ogromnego stresa , bo absolutnie nic odkrytego założyć nie mogą , na plażę i na basen nie chodzą , boli je kręgosłup, wyryte doły na ramionach od ramiączek , nawet jazda na rowerze jest utrapieniem. Ale jako młódki były super ( faceci wzdychali na ich widok) . Teraz z wiekiem przybrały na wadze i mają niestety problem. Ja aż tak oddychać nie mam czym, ale całe lato mogę przechodzić bez biustonosza i test ołowkowy wypada bardzo pozytywnie. :) Teo 🌻 super ochrzczona zostałaś :) Ja uważam, ze jeśli masz się męczyć to lepiej teraz zrezygnowac i nie przejmowac się co powiedzą inni. Jesli martwisz się jednak , to małe kłamstweko nie zaszkodzi ( nagłe obowiązki - mogą prztrafić się każdemu , albo jakiś niewielki uraz w kostce) ... 👄🌻 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku-dzieki, ale jeszcze nie czujw sie na siłach....za wczesnie, dopiero powracam w te klimaty....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruś🌼 ty to musisz mieć nerwy. Aż ci się dziwię , że nie masz doła na okrągło. Mnie by chyba dorwało. :o . ...... . .........................................................................Miło ,że kobitka zauważyła twój piękny wygląd. Czasem to lepszy komplement niż od faceta , bo bezinteresowny. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze babka ,że nie ma za co żyć i błaga o pracę.\"zrobię wszystko\" . Odpisała polska niemka , żeby do niej przyjechać bo ma małe dzieci i potrzebuje gosposi , a ta jej na to ,że nie może bo ma europejski nakaz aresztowania i na granicy ją złapią . >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>I co wy moje drogie na taką pomoc domową . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Z pracy wróciłam po 19.00, szybka kapiel i jednak dałam się skusić na \"M jak Miłość\" . Choć serial upada to nadal jest jedynym, który oglądam. Diarrka, ja mam biust trójeczkę ale przy mojej drobnej posturze to jest w sam raz i nie męczy ale za to moja mama, ciocie, to mają cycki jak balony i to jest prawdziwe utrapienie. Mama całe życie lata po krawcowych, które szyją jej biustonosze. Niestety, dość nieumiejętnie bo nie raz mama miała rany na ramionach. Cała moja rodzina raczej w biusty bogata (Kobiety), tylko , że my młodsze bardziej o siebie dbamy , a nasze mamy czy babcie nie bardzo miały takie możliwości borykając się z socjalistyczną codziennością. Dla mojej mamy do do dzisiaj jedynie istnieje krem NIVEA choć kupuję jej różnorodne kosmetyki. Z sądami i skazańcami miewałam kontakt ale sporadyczny,. Kiedyś realizowałam program telewizyjny w więzieniu dla kobiet w Krzywańcu, gdzie matki mogą przebywać z dziećmi. Oj, same zabójczynie mężów , którzy je katowali. Rozumiem, popełniły zbrodnię, ale często tak naprawdę były do tego zmuszone , żeby walczyć o zycie swoje. Długo dochodziłam do siebie po tej wizycie. Net, ja pochodzę z okolic Bielska Białej ale aktualnie od prawie 20 lat mieszkam we Wrocławiu. Tu studiowałam, tu znalazłam męża i tu pozostałam. teraz już nauczyłam się mówić o sobie: wrocławianka, choć Bielsko nadal darzę ogromnym sentymentem. Niestety rzadko bywam na Podbeskidziu. Raczej na Święta czy uroczystości rodzinne. Mam taką pracę, że za często nie mogę wyjeżdżac, a do tego działam w organizacjach charytatuywnych, więc czasu jeszcze mniej. Jutro przede mną znowu dzień w studio telewizyjnym,zaczynam tracic kontakt z rzeczywistością, nie wiem , czy to dzień czy noc... Od rana jestem zaspana i nie mogę sie dobudzić. Ale za to jakich oszołomów poznaję każdego dnia. Nie lepiej jak Diarra. Ściskam Was ciepło, miłego wieczoru. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Haneczki-napisałam juz i zła jestem, bo mi cos wywaliło...ale spiesze donieśc,ze fajny zbieg okoliczności, bo i ja i mój ex studiowalismy we Wrocławiu, ja tam nawet 2 lata pracowałamRobota była, ale on chciał wracac tu, bo wilka zawsze do lasu, a górala w góry....i ja głupia za nim tez....ale tesknie za miastem ogromnie, mam prawdziwego swira na jego punkcie! Dawno mnie tam nie było, ale jak wjeżdzam na Grunwaldzki-to,łzory same kapia....Ech, rozmarzyłam sie.....pozdr.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki !!!!!!!! Wrocław dzisiaj zachmurzony i .........pada deszczyk. Rozpisałyście się , no i fajnie. Net w jakim wieku są twoi chłopcy??/ Ja mam córki Aneta13,5 i Alicje 8,5 Dzisiaj znowu pobudke miałam o 4 .00 chce się wyspac!!!!! Miłego dzionka, Buziaki Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beo🌻 .O której chodzisz spać? Może jesteś czymś zdenerwowana? Ja zawsze rano śpię , ale czasem nie mogę zasnąć. I pewnie suma sennych godzin wyjdzie mi ta sama. Muszę ci powiedzieć , że w sanatorium niby nic nie robiłam , a wszyscy koło mnie, to o 19,00 już spałam a o 6,40 wstawałam. Zupełnie przestawilimi rytm dnia , a i czas poświęcony tylko sobie dużo dał .:) Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas słoneczko za chmurkami, a u mnie katar gigant. Siedzę w betach i popijam gorącą herbatkę:( Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki! Dzis nie poklikam, bo po pierwsz- prad wyłaczyli na ulicy, (jestem w kafe), a po wtóre-dzis pracuje-1 raz w tygodniu, wracam wieczorem niezywiutka>Pozdrawiam i całuje wszystkie. Do poczytania.P.S. Bea-moje chłopaki to juz dorosłe dzieci:12-14-16👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beuś🖐️.Dzięki za foto. wysyłam ci moje . Mam nadzieję ,że przejdą. Dalej mam katar. Głowa mnie boli. Idę do łózia , bo jutro znowu do roboty. ❤️ Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam teraz czasu,żeby pisać.Ale widzę ,że wy niepróżnujecie.Witam rozpisaną nową koleżankę Net.Ja jestem tu najstarszą osóbką w tym topiku,a nawet babcią.Zajrzę jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zahir-jestem w kolejce zaraz po Tobie....jesli chodzi o wiek..... : )🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Witam .Tak jak Zahir nie mam czasu,ale na topiku jest gwarno fajnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Diarra ,dlaczego jest mój nick pomarańczow y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️. Słonko świeci, ciepło wkoło , na moich różach znów żerują mszyce. Pewnie im też się pory roku popiep...... . Katarek mi się zmniejszył , więc jest szansa na wyleczenie przed dniem wolnym. :) Teraz robię gołąbki na obiadek:D , więc was opuszczę na chwilę . Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻👄🌻 Wczoraj pracowałam do póxna więc na komputer wieczorem już nie mogłam patrzeć . Dzisiaj też było fatalnie a do tego jeszcze musiałam z córcią obejśc połowę miasta w poszukiwaniu spódnicy do gorsetu na imprezę szkolną (półmetek) bedzie już za tydzień ... Jestem wykończona fizycznie i psychicznie .. Ale spódnica kupiona, fryzjer zamówiony ,jeszcze istnieje tylko problem butów. Ubiegłoroczne nie moga być , musza być nowe i to jeszcze takie z górnej półki . Po dzisiejszym dniu podobały jej się tylko jedne za ... 190 zł ! A ja wiem, że to są buty na jeden - w porywach na dwa razy ! Już mi nerwy siadają ... i z zakupów wróciłysmy dobrze pokłocone. Maniu - swój nik powinnaś napisać bez odstepu tzn. mania111 , a nie mania 111 i wtedy będzie o.k. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku :) a gdzie to się bywało, że katarek teraz męczy ?:( Ale tak myślę, że i dla mnie już najwyższa chyba pora zajrzeć do szafeczki z lekami i zrobic remanent jesiennych leków. Dzisiaj było bardzo ciepło i w trakcie tego spaceru po sklepach , w jednym z nich musiałam wejśc do przymierzalni i trochę zrzucić ciuchów , bo było mi potwornie gorąco . Ale jak już byłam blisko domu , było mi zimno ... Nie wiem czy z tego czegoś nie będzie :( A na chorowanie nie mam czasu , w pracy nadal czarna dziura. Zahirku 🌻 czy ty też chodzisz do pracy w czarnym ubranku . Koszmarne sa te sprawy z waszymi wynagrodzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiaj Diarro :) Katarek podłapałam u teściowej. Ona kolekcjonuje choroby. Obecnie ma :zap. zatok;zap gardła i oskrzeli oraz ucha środkowego . Dobrze że tylko katar załapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOo od teściowej - to bardziej zjadliwe te wirusy :P Współczuję .... Trzymaj się ciepło i nie daj się tej chorobie rozwinąc. Polecam ciepły napój z cytryny i miodu ... smaczne i zdrowe a później pod kołderkę. Wiesz co - wszystko mi skacze z nerwów po tej wiadomośc o tej dziewczynce 14 letniej co sie powiesiła przez tych bydlaków ze swojej klasy. Przerażające, że reszta klasy stała i nic , albsolutnie nic. Ja zawsze byłam taka, ze przy mnie nic takiego by się nie stało. I taka jestem do dzisiaj, np. każdego pijaka leżaącego na trawie trącam żeby się podniósł i coś ze sobą zrobił , dzwonię na policję jak coś się dzieje , nakrzyczałam na babę jak szrpała dziecko na ulicy ... I tylko mam nadzieję, że moja Madzia nie pozwoliłaby na coś takiego w swojej klasie. Za mało rodzice rozmawiają z dziećmi , ba - czasami w ogóle nie rozmawiają. Wiem to z relacji Madzi , kiedy mówiła mi jak jej koleżanki były zdziwione ,że ja z nią poszłam do gina , że pozwoliłam jej brać środki antykoncepcyjne, ze rozmawiam z nią o wspólzyciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację ,ze rodzice nie rozmawiają ze swoimi dziećmi i to nie tylko na temat sexu. Ja z moimi rozmawiam i muszę ci powiedzieć , że czasem to one są bardzie zawstydzone niż ja. Ale na ten temat winny wiedzieć bardzo dużo , by potem nie było sytuacji podbramkowych i zmarnowanego życia . xxxxxxxxx O tym wypadku nic nie wiem ale zaraz poszukam.xxxxx Znalazłam.Koszmar!!!!!!!!! Niestety nasze dzieci chodzą do takich szkół. ........ Z drugiej strony ( odbiegając od tego konkretnego wypadku) dzieci w szkołach mają same prawa , obowiązków wcale . Nauczyciel nie może postawić do kąta , przylać w dupę, czy wywalić ze szkoły To co się dziwić że czują się bezkarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało jest wrazliwości dla innych, teraz liczy się tylko kasa i własna wygoda. W programie \" Dzień dobry TVN\" w sobotę jest taki cykl , że robią podpuchy róznych zdarzen żeby zaobserwowac reakcje ludzi na rózne sytuacje i naprawdę to jest straszne jaka jest znieczulica . Np. facet kradł , ale to strasznie kradł i obżerał się markecie, a nikt nie reagował , nawet mu podpowiadali co jest smaczniejsze :( W ten weekend ma być o pijanej kobiecie idącej z dziećmi , podejrzewam jaki będzie wynik , zerowy , będa przechodzić i w ogóle nie będą reagowac . Dlaczego takl się stało , dlaczego jestesmy tacy bez serca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najstraszniejsze że cała klasa jest winna . nauczuciela nie było-a winien być. wszyscy uczniowie patrzyli przez 20 min i nic . Powinni być sądzeni jak dorośli za gwałt oraz współudział.xxxxxxxxxxx Znieczulica jest , ale faktem jest ,,ze jak zareagujesz to masz bardziej przechlapane od przestępcy i to ciebie ciągają po sądach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , wieczorową porą!!!!! Naszata dzięki za fotki. Wiecie że dzisiaj udało mi sie pospac do 6 30 , sukces nie ma co??? Jak przeczytałam dzisaj w internecie , wiadomośc o tej dziewczynie , przezyłam lekki szok.Uczniowie nie mogli iśc po kogoś z nauczycieli tylko reszta czekała , pytam sie na co??? Moze jestem okrutna ale wystawiłabym tych gówniarzy na rYnek miasta i pozwoliła każdemu kto ma ochote\"zabawiać \" sie z nim Spokojnej nocki i nie miejcie mi za złe mojego wywodu ale ja mam córke prawie w wieku tej dziewczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!!!!!!!!! sukces dzisiaj też dłużej pospałam :):):) Za oknem pieknie świeci słoneczkoale jest ch łodek , w sobote jade na wycieczke oby tylko nie padało:( Miłego dnia. Buziaki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaglądam w chwili przerwy w pracy, bo przez ostatnie dni wracałam tak późno, że po kapieli nie miałam już siły wracać do kompa. Jestem padnięta strasznie ale dopiero w niedzielę, mam szansę trochę się wyspać. Bea, gratuluję, to teraz pewnie czujesz się wyjątkowo wyspana! Ja też jestem wstrząśnieta tą histora o dziewczynce, która popełniła samobójstwo. Moja córka w końcu dobija do tego wieku. To straszne, jak bardzo młodzi ludzie są zwyrodniali , nie mają żadncyh hamulców. W szkole, na lekcji?? Nie mogę tego pojąć. Kilka lat temu córka kolegi została zasztyletowana przez koleżanki, zadały jej prawie 70 ciosów, żeby zgarnąć kilkadziesiąt złotych gotówki. też miały około 14 lat. Człowiek musi się bać życ!!! Zawsze powtarzam mojej córce, żeby się nie chwaliła, co posiada, gdzie jeżdzi na wakcje, co ma w domu!! Ja przyznam sie powoli wpadam w psychozę. Dobra, uciekam, życzę Wam miłego pracowania a potem miłego popołudnia. Do usłyszenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×