Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość Grajda44
szukam w necie wszystkiego o czym piszą 40-latki. czuję się dyskryminowana ze względu na wiek. Tak wiem że temat stary jak świat ale to że próbujemy coś zmienić w tym klimacie stawia na nogi. Czytałam dzisiaj ciekawy artykuł w Przekroju własnie na ten temat pt."polka matki Polki" Czuję że można z tym coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała iśc z jakims fajnym, wesołym towarzystwem na Andrzejki-pośmiac sie , potańczyc, pobawić, powygłupiac, bo nigdzie od 2 lat nie byłam.Moje \'\'stare \'\'towarzystwo imprezowe nie sprawdziło sie , szukam wiec chętnych....moze tu?Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko🌻 tożja się nie przepracowuję. Dzieciaki odkurzają i myją podłogi , pralka sama pierze (szkoda że nie wkłada i wyjmuje) .Ja tylko prasuję ( 4 osoby) ,ale tego tumany . Gotuję bo muszę , ale zawsze na kilka dni (dwuch facetów ponad180 wzrostu). Trzymam kciuki za Twoją koleżankę. 🖐️Ja mam sporo znajomych z różnymi stadiami raka . Straszna choroba. Czasem wręcz myślę ,że to nie rak zabija lecz to leczenie. Strasznie osłabie organizm. Mój Tato walczył rok - udało mu się ,a po 2 m-cach dostał zawału i umarł.Serce nie wytrzymało. 😭 Wina piję mało bo nie lubię –czasem grzane. Pewnie dlatego , że lubię słodkości ,a wito dobre- to wytrawne. Net 🌻– proszę o zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj wiec adres Naszatku.....i ja tez poprosze od Ciebie.....Hani troche przesadziła z ta moja eterycznościa, ale pewnie bym tak chciała....buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netku 🌻- pójdziesz między ludzi – znajdziesz szybko nowych znajomych. Może jakiś kursik. Przestań oglądać się na faceta. Chwyć życie za bary .Do Andrzejek troszkę czasu , na pewno coś wykombinujesz.❤️ U nas znowu zawieja. Trzeba było odśnieżać. Kto to widział w listopadzie!😠 jadą Kaczyńscy na wizytę roboczą na Ukrainę ceremonia ,wychodzi Juszczenko ,patrzy na naszą pierwszą damę i cichutko pyta --tjebja toże truli?? Netku🌻_wysłałam ci zdjęcia , więc powinnaś mieć adres . Jeśli nie dotarły to ci zaraz wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstawiłam do lodówki schab w galarecie . Będzie na kolację. A po kolacji „Zemsta Nietoperza” właśnie kupiłam i z przyjemnością wysłucham.:) Szkoda ,że nie ma tego z polskich teatrów. Widziałam te operetki w naszym Teatrze Muzycznym. Są o niebo lepsze , ale co zrobić . Starych nie powtarzają , a chętnie pokazałabym dzieciom. Były na „Pięciu braci Mo „ i bardzo im się podobało Jutro idziemy z mężem na bal . Chyba muszę coś koło siebie zrobić. Szczególnie wziąć się za pazurki. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGNA iBORYNA
milom WAS spotkac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku, odebrałam zdjęcia-dzieki : ), wysłałam swoje foto z komóry, pozdr. dzieki za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm Naszatku, bal....cos wspaniałego,chyba....nigdy nie byłam, za to mój ex -a i owszem- na branżowym, ze swoja ówczesna kochanica-i to w Wieliczce pod ziemią.....ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bywam raz w roku.Jest to wydarzenie , ale osobiście wolę dyskotekę.Z pełnym luzem , ciasnotą i bezimiennością w tłumie. Tu bal to coś między potańcówką a przyjęciem u cioci Kloci. :P Najlepiej tańczyło mi się z Dziadkiem-ten wdzięk,czar,walca rytm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netku-pomyśl .Facet musiał pod ziemię zejść ,żeby ze swoją babą się zobaczyć.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko uwazam,ze to fajna sprawa-nawet Kopciuszek był.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki sobotnie!!! Diarra🌻uszku czy brak netu czy cos innego u ciebie ??? Haneczko 🌻uszku u nas tez podział \"roboty\" został wdrożony , ciężko to idzie ale idzie.Najbardziej buntuje sie mężus bo ja siedze całymi dniami w domu a on pracuje czasami po 12 14 godzin. Ale nic to jak mus to mus.:):):) Miłego dnia.Buziaki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był zapracowaną kobietą , której koleżanka pomogła dobrać nowe ciuchy i makijaż zrobić i zawiozła ją na imprezkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Coś mi poprzedni nie wyszedł. Mam zimę za oknem -myślę o feriach. Dokąd wy jeździcie na narty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny. Uwielbiam spać, wstałam po jedenastej, zrobiłam sobie kubeł kawy i snuję się z kącika w kącik przy okazji przygotowując grzybowe spagetti. Kurdę, co mnie wzięło ostatnio na te grzyby!!! Ja Naszata na narty nie jeżdżę i absolutnie nie akceptuję sportów zimowych. Choćżem góralka to nart nigdy nie pokochałam ani zimna ani śniegu ani mrozów. raz w życiu byłam w dziką zimę na schronisku na śnieżce. Okropność. Owszem, może być krótki spacer w ośnieżonym lesie, sanki z dzieckiem i nic więcej. jedyne miejsce gdzie dam się zimą wyciągnąć to sztuczne lodowisko. Mnie dzisiaj tez czeka impreza choć nie jest to ba. Wrocław dzisiaj świętuje 50 tą rocznicę powstania Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego, więc będzie wystawa, happeningi, bankiet itp rzeczy. Po latach spotkam wielu znajomych, ciekawe czy się odnajdziemy w tłumie. Będzie wrocławskie vipowstwo, prezydent i jakieś władze państwowe ale to akurat najmniej mnie rajcuje. Najważniejsi są ludzie. naszata, gratulacje za tekst o zejściu do podziemia. I ja mam parę takich przeżyć za soba ale ponieważ to nie jest topić o nieudanych związkach pomijam milczeniem. Witam wszystkie nowe koleżanki i cieszę się, że będzie nas tutaj więcej. Życzę Wam udanego dnia, wieczorkiem pewnie się jeszcze odezwę. Trzymajcie się ciepło. We Wrocławiu prószy snieżek, mokro i chłodnawo. Buziaki dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka zazdrosze żetak długo mozesz spać,ja wstałam o10 jestem po nocnej zmianie i czeka mnie jeszcze dziś nocka.p.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻👄🌻 Wreszcie jestem , z netem jak się okazało wszystko o.k. a winna była niesprawna klawiatura i myszka. Zmęczenie materiału :( No i pociagneło mnie niespodziewanie po kieszeni . Ale dochodzenie do tego co jest winne trochę trwało a i z czasem było kiepsko zeby nowy sprzet zakupić i tak oto pare dni w smutku bez was :( . teraz obiecuję, że już będę codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Mazurach zima , pada snieg jest zimno , wieje porywisty wiatr , okropnie . Ale zyc trzeba. Codziennie w poracy jak zwykle orka , ale do tego już prawie zdązyłam się przyzwyczaić. Tylko, ze praca po godzinach też nie daje mi nic zrobić dla siebie i dla domu. Teraz przydałaby mi się jakaś pomoc domowa. Święto zmarlych spędziłam bardzo rodzinnie - zresztą jak zwykle trochę na miejscu trochę na wyjeździe. Wieczorkiem poszłam na spacer na nasz cmentarz do mojej mamy i trochę tak na spokojnie obejść groby znajomych. Ale pogoda była wyjątkowo paskudna, nie mówiąc już jakie jest wszędzie błoto. I jak to ostatnio z moim szczęciem bywa, próbowałam ominąc błocko i nie zauwazylam łańcucha między grobami i tak się wyrżnęłam , że szkoda mówić. Dobrze, żeby ło ciemno i niewiele osób to widziało. Ale oczywiście wszystko do prania. :P A wczoraj działy dzionek biegania po sklepach i ostatnie zakupy przed dzisiejszą imprezą pólmetkową. Ale już wszystko kupione , kreacje gotowe, nastroje też całkiem całkiem. Za chwilkę zaczynamy się stroić. Ja oczyiwiście tez poniewaz robię za ochroniarza. Ciekawa jestem jaka będzie atmosfera. Mam nadzieje, że męczyć się nie będe. ostatnie wydarzenia w kraju za bardzo optymistycznie nie nastrajają i obawiam się czy nie będzie zbyt wiele rozmów na ten temat. Teraz uciekam malować paznokcie., Może jeszcze za chwilkę zajrzę. Sorki , że do was się nie odzywałam. Poczytam jutro i porozmawiamy. teraz tylko chciałam dać znać że zyje i jestem z wami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - musze wam się poskarzyć - mam szczura w kuchni !!!! Od 2 dni , jutro będzie polowanie , zarzadzać ma mój tata , z bratem i sąsiadami . Ja do tego się nie mieszam. Zwierzak wszedł sobie nie wiem jak . Dawałam mu sznsę wyjść przez okno , ale nie chciał . Więc trudno. Jak narazie pogrzyzł mi trochę wykładzinę i buszuje za meblami w kuchni . Dzeki bogu, ze boimy się go w bardzo naturalny sposób , więc póki co możemy z nim normalnie funkcjonowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ❤️ Jestem po baletach. odciski mi się porobiły na stópkach-ciekawe po czym. Gardziołko nadwyrężone, oczy podpuchnięte , ale dusza szczęśliwa.❤️.... Za oknem leje:o , a mnie nachodzi coraz większa ochota na lody---czekoladowe z polewą wiśniową i bitą śmietaną. Może rodzina da się wyciągnąć... Miłej niedzieli🌻 🌻 🌻 Diarra, usuń szczura z twego życia , bo ci dom zdewastuje. Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻👄🌻 Ja też już po imprezie, bardzo udanej imprezie. Potańczyłam , pojadłam , nawet 3 drinki się znalazły ( potajemnie przed młodzieżą polane - zresztą młodzież robiła to samo :P ). Ale bylo bardzo grzecznie, spokojnie, bez zadnych awantur ani problemów. Dla nas starszych - 4 nauczycieli i 5rodziców) jednynym prpoblemem było to, ze muzyka grała non stop na max-a i to taka muzyka , której normalnie w moim domu dziecko słucha przez słuchawki , bo po 20 minutach dostaję ataku wściekłości jak mi flaki do gory podchodzą , a tutaj musiałam wytrzymać i to tyle godzin :( powinnam dostać jakiś medal za wytrzymałość. Ale porównując jak my ( z mojej pracy) bawilismy się dwa tygodnie temu , to musze powiedzieć , że młodzież mogłaby od nas się uczyć. Nam zabawa, taniec i spotkanie przynosiło samą radość , a te dzieciaki bardzo czesto siedziały tak zblazowane i zmęczone , że aż żal było patrzec . Ale generalnie impreza udana i mamy ją za sobą. Ale przez tę muzykę i ilośc decybeli , oprócz zdawkowych słów ( nawet nie zdań) nie można było z siebie wydać. Jedynym miejscem gdzie rozmowa toczyła się od czasu do czasu był korytarz , który robił za palarnię. Mam siniaka giganta na prawej stropie , przy pierwszym tańcy pewna rozbrykana dzieweczka mnie uszkodziła. Ale poza tym czuję się w miarę dobrze. Dzisiaj już zdązyłam wstawić obiadek , obrać reklamówkę jabłek , które teraz pachną w całym domu , to już będzie reszta powideł na zime. Szczur ma się dobrze , jeszcze mysliwi nie przyjechali . Czyba po obiedzie to się stanie. A zwierzaczek nadal podgryza wykładzine i tapetę , szuka wyjścia przy rurce c.o.Mam już go dosyć , ponieważ niestety czuć jego obecnośc nie tylko fizycznie ( bo psoci) ale też smierci najnormalniej w świecie. Zamykam kuchnię cały czas , pomieszczenie niewielkie i dlatego tak się dzieje. Wszystko co nadawołyby mu się do zjedzenia wyniosłam do pokoju. I cały czas mam stracha , że wyskoczy i np. mnie ugryzie. Generalnie nie boję się , a raczej nie brzydze się szczurów , ale strach przed ugryzieniem mam wielki . Naszatku 🌻 cieszę się, ze imprezka udana :) I powiem ci , że ja też mam chęć na lody , ale ich nie mam w domku , jesli uda mi się córcię wygonić do sklepu to po obiedzie zrobię sobie uczte. :) Netku 🌻 głowa do góry , nie daj się przeciwnościom losu :) a reorganiozacje przechodzimy cały czas , my kobiety jestesmy silne . :) Beatko 🌻 Teoryjko🌻 Haneczko 🌻 Jak ja bym chciała móc tak podyrygowac ruchem w mieszkaniu . Ja z trudem cokolwiek mogę wydębić o córci. Wlaściwie takim stałym obowiązkiem dla niej jest tylko wynoszenie smieci , resztanalezy do mnie , bo jak słysze \" zaraz\" , \"później\" \'Nie mam czasu \" - to mnie cholera bierze i robię co mam zrobić - sama, albo jest awantura.Niestety moja córcia nie stresuje się tymi moimi awanturami i mówi \" puśc na luz\" . Wiem , ze to nie dobrze, ale tak jest. No a, ale moja rodzina jest inna niż klasyczne, więc i te sprawy trudniej posegregować . Bardoz mi przykro z powodu choroby Twojej koleżanki , Trudno wówczas być mądrym i wiedzieć co robić , powiedzieć , bezsilnośc jest straszna. Wiem coś o tym , bo moja mama walczyła przez 3 lata. klawiaturka sprawuje się doskonale , myszka też . :) Pozdrawiam obecnych , nowe panie i nieobecnych ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 kope lat .... co u ciebie . Napisz dlaczego tak nam zniknełas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra nie napiszę o tym na forum, wiesz, pomarańczki... :) Ale jestem z Wami. Jakby coś, to zawsze odpowiem na gg. Trzymajcie się dziewczyny i nie dawajcie deszczowej jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest zimowa jesień , śnieg i zimno , sople zwisają z krzewów na których sa jeszcze zielone liście :( Mirindko 🌻 Daj spokój , olewaj pomarańczki . Były, są i będą ... Zaglądaj do nas . Zresztą przecież dobrze wiemy , kto stoi za pomarańczkami - mam na mysli te , które nam najbardziej dopiekały ( i czasami dopiekają). Zresztą nawet nie pamietam czy inne w ogóle były ... oprócz tych z przypadkowymi wpisami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada,pada,pada,pada,pada...........................ciagle pada. Cześc kobitki!!!!!!! Mam dość tej pogody , doła mam mega to mało powiedziane. Naszatko moja rodzinka nie może się doczekać rozpoczęcia sezonu narciarskiego, ja niestety nie jeżdze .Korzystamy z uroków naszych GórIzerskich i Karkonoszy.Jest naszym marzeniem pojechać w tatry ale niestety to sie wiąże z większymi kosztami bo trzebaby było jechać conajmniej na weekend. Miłego wieczorku i lepszej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie wieczorową porą. Dzień już mija. Na lody załapałam się co prawda na wafelku , ale zawsze. :) Beo 🌻.Na narty najczęściej jeździmy do Białki Tatrzańskiej. Mamy swoich zaprzyjaźnionych gazdów. Ja nartach zjadę jak muszę. Wolę łyżwy i spacery . Ogólnie nie lubię prędkości , której nie mogę ogarnąć. Fakt , że koszt jest spory szczególnie jeśli jedziemy we czwórkę. ;) Diarro🌻. Cieszę się , że twój komp działa. Medalu ci nie dam , ale 🌻 🌻 🌻 za wytrwałość ci się należy. Doszłam jak można zrobić przerwy w tekście-trzeba użyć Worda zamiast „odpowiedz na temat” . U nas pogoda niczym nie różni się od waszej—pada. Wczoraj siedzimy z żoną w pokoju gościnnym i gadamy o różnych rzeczach. Stopniowo zeszła rozmowa na temat życia i śmierci. Mówię: \"Nie dopuść kochana do sytuacji, bym był w położeniu \"roślinki\", zależnym od aparatów i kroplówek ściekających z butelki. I jeżeli znajdę się w takim stanie — odłącz mnie od tych przyrządów, które podtrzymują we mnie życie\". Nagle ona wstała, wyłączyła telewizor i wyrzuciła na śmietnik moją butelkę z piwem. Gadzina. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden żołnierz mówi do drugiego : - Chodź porobimy sobie jaja z dowódcy jednostki. Na to drugi : - Wiesz co? Ja pie*, juz porobilismy sobie jaja z dziekana Diarro🌻-podobał mi się dowcip o zakonnicy na stopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×