Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Czyżby dzisiaj były urodziny założycielki topiku??? :) Senda, wszelakich spełnień i wesołego świętowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski. Ależ dzisiaj siedzę w pracy wkurzona. Dobrze, że nikogo nie mam pod ręką bo pewnie bym walnęła. Wszyscy klienci mnie wnerwiają a na dodatek bęę znowu dzisiaj musiała siedzieć co najmniej do 20.00. upał odrobinę zelżał. Nie praży słonce, niebo lekko zachmurzone i trochę lepiej się oddycha ale nadal 30 stopni. Wieczorkiem umówiłam się ze znajomymi na czilijskie winko w knajpce na wrocławskim Rynku i wszystko wskazuje na to , że nie zdążę pojechać wcześniej do domu się wyprysznicować a to już mi się niezbyt podoba. No i koty... Opiekuję się mieszkaniem przyjaiólki która wyjechała do Turcji a tam kwiaty i koty... Będę musiała w nocy gnać zawiana.. Ech. Kończę bo jestem zła. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ! U mnie wciąż gorąco i nadal nie ma czym oddychać, choć w nocy była burza i sporo popadało. Nic mi się nie chce, zupełnie nic. Hanno nie wkurzaj się, tylko ciesz, że masz pracę, wielu chętnie by się z Tobą zamieniło. :D Trzymajcie się, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem,mam troche czasu i wysłałam wam zdjęcia jeszcze ciepłe mojej wnusi ,z pobytu w Angli. Dzisiaj moje najmłodsze dziecię wyjechało do Niemiec na dwa tygodnie,będzie sie tam turlala przez całą noc,a tu taki upał. Bea nie martw się na zapas ,pamiętasz,że to lato miało być zimne i deszczowe,a jakie jest to same odczuwamy na własnej skórze.U nas na term.36 stopni ,niebo się zachmurzyło ale deszczu nie widac i nie słychać,ja w ogródku mam sacharę i podlewać mi się już też nie chce.Do ogniska wszystko przygotowane teraz czekam na pierwszych gości.Najgorzej będzie jutro rano,kac i ból głowy,ale mam lepiej jak Haneczka,ona w stanie niewaszkości będzie musiała przez miasto lecieć ,a ja tylko zza domu.No to spadam,zrobię sobie kawkę i posiedzę trochę w ciszy.Życzę wam udanego wekendu i dużo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani:) oj dawno nie było mnie z Wami:(, ale dla mnie lato to czas intensywnej pracy:(, wyjazd goni wyjazd:( jestem tak zmeczona, że praktycznie nie żyję.Przyjeżdżam zmieniam torbe i kolejne miasto, kolejny hotel. Tydzień temu okradli naszą firmę:( min. wyniesli wszystkie komputery, w tym mój, w którym miałam napisane kilka tekstów do filmów, a nie zdążyłam ich jeszcze wgrac. I teraz .... muszę zaczynać od początku, jak pech to pech.... ale mam też wesoła wiadomość, a właściwe muszę sie pochwalic:) moje dziecko wygrało casting i dzisiaj poleciała do Paryża na sesje zdjeciową:) (dwie dziewczyny z Polski) Sprawy sercowe? nie wiem, czy ze mną coś nie tak:(, ale jak pojawia się jakiś chłop i wykazuje zainteresowanie od razu uciekam!!! Czyzbym aż tak sie sparzyła? Podoba mi sie bycie singlem, obawiam się, że aż za bardzo:))) Od września na Polsacie będziecie mogły oglądać nową telenowe naszego autorstwa. ( pisałam, że kiedyś byłam w .....) Pozdrawiam Was wszyskich🌻 gorąco:) ( jakby mało było tego gorąca:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir udanej zabawy ! Śmiesznie wyszło z tą fasolką. :) Witaj Glamur, faktycznie dawno Cię nie było. A i na naszym topiku wakacyjne pustki...Pech z tą kradzieżą...w takim upale nic się nie chce robić, a Ty musisz pisać jeszcze raz to samo...współczuję... Bycie singlem ma swoje plusy, może spojrz na to od tej strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa telenowela
???????Ile tego mozna zniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czerwonego:) to żadna Izaura:) wszystko oparte na faktach, a aktorami będą normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio!!!!!!!!! Zahir 🌻uszku fotki dotarły. Głamur🌻uszku witaj po długiej nieobecności. We Wrocławiu po wczorajszej ulewie zostały wspomnienia nadal jest duszno i gorąco a moje dziewczyny siedzą w domu przed telewizorem [ zły]. Przesyłam buziaki. Beata.👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka 🌻👄🌻 Dzisiaj mam lekki tupot białych mew , ale jakie to przyjemnie uczucie zważywszy na to , że tak dawno nie było zadnej okazji. Wybrałysmy się z dziewczynami ( w sumie było na 4) na rajd po miejskich knajpach ... W sumie odwiedziłysmy 3 ale w tej drugiej byłyśmy przez kilka godzin. Wytańczyłam się za wszystkie czasy , było super. Poszłysmy do takiej knajpki gdzie małolaty nie przychodzą. Spotkałyśmy tam sporą grupę świętujących dzień policjanta . Połowę tych chłopaków znałam z podwórka słuzbowego. Było super. Ale jednak faceci to łajzy - prawie wszyscy zonaci, ale to im nie przeszkadzało w składaniu każdej z nam propozycji - wiadomo jakich - oczywiście pięknie zawoalowanych. Oczywiście my z takimi świetnie sobie dawałyśmy radę i dzięki temu zabawa była super. A pogoda wykańczała , ponad 30 stopni i dwa razy przetoczyła się burza gigant. Dzisiaj odpoczywam , a jutro jadę z rodzinką na kajaki. A za tydzień na dwudniowy spływ - też fajnie. Zaraz sprawdzę pocztę czy i do mnie trafiły jakieś fotki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir 🌻 wnusia jest słodziutka , te jej piękne oczy jak węgielki - chciałabym ,żeby kiedyś moja takie miała ... Glamur :) wspólczuję tej podwójnej roboty , czasami tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem ,mam mulenie w żołądku,ból głowy,zakwasy,czyli było super.Nawet burza nam nie przeszkodziła w harcach.Dziewczyny wszystkie dopisały z wyjątkiem tych co miały dyżur nocny.80 browarów poszło jak nic,a dzisiaj dzwonią i pytają jak się czuję,bo one fatalnie,może to też wpływ tej parnej pogody,zdjęcia wyślę napewno a nie wiem czy dzisiaj czy jutro. Paulinka szczęśliwie dojechała do Niemiec i będzie odpoczywać. Witaj Glamur! zdradź chociasz 2 literki tej telenoweli. Idę zarzyć jakies krople na żoładek,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zahir w klubie :P Ja już teraz doszłam do siebie mewy odleciały i jest super . Upał trzyma , i nadal tak będzie .. Dzuewczyny pewnie odpoczywają gdzieś w plenerze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest17 rocznica chrztu mojej córci a przy okazji jej imieniny, których narazie jeszcze nie \"obchodzi\". Dzień chrztu był ostatnim czerwonym w kalendarzu- wolnym od pracy świetem odrodzenia Polski. Ojcem chrzestnym Madzi jest mój wujek , który nigdy nie miał żadnego chrzesniaka z tej racji, ze byl milicjantem. Bardzo mu zależało, zeby ją właśnie podawać do chrztu i dlatego chrzest odbył się w małym miasteczku - 20 km od nas u znajomego księdza. Wujek miał za kilka miesięcy iść na wczesniejszą emeryturkę i bał sie żeby to się nie wydało . To były czasy. Na szczęście nic się nie wydało, ale dlatego tak pamiętam ten dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słońca🌻👄🌻 Chociaż raz ja rano wam powiem jako pierwsza CZEŚĆ ! Zaraz uciekam nad wodę, pływać kajakami, torby spakowane i ruszamy na cały dzionek w plener.Pogoda super, nastrój też. Życzę wam miłego dnia. Pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka!!!!!!!!! upałów ciąg dalszy !!!!!!!!!!!! Diarruniu miłego wypoczynku nad wodą. Wszystkim tez życze mile spędzonej niedzielki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki !!! Fakt, upałów ciąg dalszy... Chyba dziś cały dzień przesiedzę w domu, nawet nie mam ochoty wyjść na ten skwar. Zahir dzięki, mam zdjęcia, zabawa ogniskowa musiała być świetna ! :D I ja, podobnie jak Diarra, w przyszłości też chciałabym mieć taką wnusię. Bea co Ty robisz w niedzielę ? Alja, Szymcia... ? Żyjecie ? Diarra pływa, pewnie ma fajnie chłodno od wody. :) Glamur 🌼 Hanna 🌼 Pozdrawiam wszystkich, miłej niedzieli. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mirindko!!!!!!!!! Pytasz co ja robie w niedziele??? Otóż cholernie sie nudze, mój mąż po całym tygodniu pracy w niedziele chce odpocząć a mnie szlak trafia że musze siedzieć w domu. Ale nie bede narzekać bo nie warto. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja chyba się czymś strułam,to mulenie w żołądku i w głowie nie przechodzi,może mnie zaatakował jakiś wirus.Mąż z synem pojechali nad wodę a ja dogorywam.Upał tak jak u was,nudzi mnie już ta pogoda,chcę deszczu ,wody dla ochłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea to tak jak u mnie !!! Też się nudzę, a nigdzie pojechać nie możemy bo pan mąż odpoczywa... No i ten upał ! A w TV samo dno. :( Zahir to może być wirus, nie daj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieweczki 🌻 Od 10.00 do 17.00 byłam na wodzie. Było cudownie, ale słoneczko zachodziło za chmurki bardzo sporadycznie, więc teraz ja umieram, bo mimo tego, ze opalam sie na brązowo, to jednak skora nie wytrzymuje takiej dawki słońca i mam teraz ogień na ramionach i plecach . Az się boję co będzie w nocy i jutro. Oczywiście miałam ze soba specjalnie dużą chusteczkę do ochrony przed słońcem, ale i tam na nic się to zdało. Będe płakać :( Kapaliśmy się po drodze chyba z 5 razy. Aż nie chciało się wychodzić. Na Krutyni bardzo niski stan wody, ale jako tako można kajakami popływac. A ludzi zatrzęsienie .... Zaraz idę pod prysznico później muszę porządnie nasmarowac ciałko czymś odżywczym, a może najpierw zsiadłym mlekiem :P A jutro ma być jeszcze cieplej a niestety jeszcze 1,5 tygodnia meczarni ... Beato 🌻 no Ty to chyba na swojego męża narzekać nie możesz, ciągle macie jakieś wypady, więc od czasu do czasu daj mu się trochę ponudzić :) Mirindko 🌻 jak ci zazdroszczę tych wakacji , Aha - co do wody to się pomyliłam, bo byłą jak gotowana , ale i tak bardzo przyjemna... Zahir🌻 strasznie ci współczuję , przy tej pogodzie mieć zatrucie - koszmar . Wracaj do zdrówka ... I mnie też już marzy się trochę deszczu. Wprawdzie w piatek przeszło kilka burzy , ale co to jest po takiej suszy. A u nas już mają chęć pojawić się kurki ( mniam - jajecznica na kurkach) ale jak tak dalej będzie to będą od razu suszone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Diarruniu !!! i ciesze sie że udał ci sie dzisiajszy dzien na wodzie. No fakt , moze rzeczywiście niepotrzebnia narzekam na mężusia ale ja chce gdzies wyjechac. Ale moze on szykuje siły na urlop , bo to już za tydzień. Pozyjemy zobaczymy. Popołudniu byłiśmy na spacerze w naszym Parku Szczytnickim, ale tam fajnie szkoda tylko że fontanna nie działała. Spokojnej nocki wam życze do jutra. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Uf,,,niby niebo zachmurzone we Wrocławiu ale nadal upał dziki. Leje się pot z człowieka okrutnie. W sobotę szukając ochłody pól dnia przesiedziałam na basenie, było cudownie, chłodno i mokro. Ale niestety dzisiaj powrót do gorącej rzeczywistości. Czy Wy też jesteście takie wykończone?? Ja jestem taka słaba , że moznaby mnie palcem popchnąc i lecę na twarz. nawet nie mam siły na pisanie. Ale pozdrawiam Was wszyskie. Życzę chłodu i deszczyku. Pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie spowodowanej niestety chorobą. Musiał w końcu jakoś opuścić mnie ten stres, który magazynowałam w trakcie studiów (w przyrodzie nic nie ginie). Ale jest już prawie dobrze, tylko czuję się jakby wypuszczono ze mnie całe powietrze. Teraz niestety czeka mnie dużo roboty, bo muszę nadrobić zaległości w pracy. Nikt mnie nie zastępował, kiedy byłam w szpitalu. Dobrze, że tak krótko. Pozdrawiam Was cieplutko z drobniutkim deszczykiem, który akurat u nas pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem!!!!!!!! Znowu dzisiaj nie miałam netu a na dodatkek złapalismy jakiegos wirusa i musialismy skanować komputer. Basiu 🌻uszku duzo zdrówka i nie przemęczaj się za bardzo bo zdrowie mamy tylko jedno. Haneczko 🌻uszku ta pogoda chyba wpływa tak bardzo na nasze samopoczucie. pozdrawiam i mocno was wszystkich całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!!!!!!!!!!!! Udało mi sie dzisiaj powitac z rana. Zapowiada się kolejny , upalny dzień wybieram sie z moimi kobietkami na basen. Miłego dnia wszystkim wam życze . Do później.🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Bea, dobrze zrobiłas idąc na basen, taka temperatura nie pozwala na nic innego tylko na pluskanie się. Ja niestety nie moge sobie na to pozwolić, praca do wieczora ale byłoby super zamoczyć się w zimnej wodzie. Zahir, dziękuję za fotki, imprezka widzę była przednia. Fajnie jest mieć grono dobrych przyjaciół.. Ja chyba nie mam az tak wielu. Zresztą wszyscy zapracowani, nie mają czasu na spotkania. Mam nadzieję, że dobrze się czujecie. Moja siostra zaliczyła wczoraj zasłabnięcie z powodu upału. Dbajcie o siebie laski , pijcie dużo wody i osłaniajcie głowy. Ściskam was chłodniutko znad wentylatora. Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słońca🌻👄🌻 Wszystkim nam doskwiera upał , nie ma to jak pluskac się w wodzie. Spływ kajakowy udał się doskonale, pozostały wspomnienia. Teraz tylko własny pot i marzenie o kapieli w jeziorku. W pracy nadal koszmar, ale mówi się trudno. Perspktywa urlopu bliska :) zycze wam duzo usmiechu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×