Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Net , szklarska jest ładna warta łażenia. mam nadzieje że bedziemy sie mogły spotkac podczas twojego pobytu we Wrocławiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Ladies Wróciłam z Tureckiego kraju, upału i spalonych słońcem ludzi. Było znakomicie ale tydzień absolutnie wystarczył, nie wytrzymałabym tak dłużej z powodu goraca. Moje dziecię oczywiście zrozpaczone i zakochane w Turku z Barku, wymiana miłosnych liścików, chciał się z nia umówić poza hotelem więc, ja jak suka musiałam lookać nieustannie. Moje dziecię małpiego rozumku dostało. Poleżałam na słoneczku, popiłam winka i innych trunków. Beczki z winem dzień cały stały rozstawione przy barze i w restauracji. Można było lać ile się chce, do tego do oporu napoje, soki, woda, wódka, raki, dzin i piwo. Jedzenie też znakomite, w ogromnych ilościach i smaczne choć nieco inne niż nasze. Np dużo cukini w różnych postaciach, co zresztą bardzo lubię, śmieszne gołąbki, misy tzatziki, mnóstwo ciast i ciasteczek, pudingi, zupy...Ech, i komu się opłaca all inclusive za takie pieniadze robić. Do tego obsługi hotelowej sporo, niestety w większości to chłopcy w weiku 15-20 lat i aż żal patrzeć, jak ciężko harują za jakieś marne grosze. Za to właściciel hotelu był upasiony, zadowolony i dyrygował pracownikami jak prawdziwy pan i władca. Restaurację mieliśmy z widokiem na plażę, więc naprawdę mióło był spożywać posiłki, patrząc na plażę i morze. Powiem Wam, że to co ludzie potrafią zeżreć, to jest prawdzia zagadka. My brałyśmy z córką po kawałku cukini czy mieśa i jakiś arbuz czy owoce i winko, a ludzie talerzy nie mogli unieść. Polak potrafi-zapłaciłem to się \"zesram\" ale zjem. Straszna zachłanność. Już nie powiem o drinkach w barze bo wódka i raki lały się strumieniami....... Ja po trzecim dniu miałam już naprawdę dosyć biesiadowania, trochę się podtrułam, córka też, dzisiaj rano obudziła się z biegunką, ale ja szybko jej stoperan, mięta, poleżała godzinkę i do transferu było znacznie lepiej. Turcja piękna ale raczej wiosną, w te upały cięzko mi było wyżyć, szukałam cienia, i ochłodu w wodzie. I Cieszę się, że wróciłam do chłodnego, wietrznego Wrocławia. Alleluja. Zakupów specjalnych nie robiłam, tylko córce torbę Pumy, parę drobiazgów typu wisiorki i bransoletki, mężowi Raki-wódkę anyżkową, i przyjaciółce dzwonki z okiem proroka. Trochę sie opaliłam, nawet skóra niestety już schodzi, choć miałam podkład z solarium. Jedno mogę stwierdzić. Wrocławskie lotnisko jest koszmarne, nie przepustowe, kilka stanowisk odpraw, wielo godzinne kolejki do odprawy paszportowej i kontroli bezpieczeństwa, czartery opóźnione, bo ludzie nie mogą się odprawić. A my mamy robić EURO 2012!!!v Śmiech na sali, żenada, i smutek. W Antalyi było 65 stanowiść odprawy, we Wrocławiu 5-6 a mamy przyjąc miliony gości. Myślałam, że w tej kolejce zemdleję, nie dość że stoisz dwie godzinay to jeszcze Ci bab wstrętna wsadza łapy w majtki, cycki itd.. szok. W Antalyi kulturalnie, zgrabie, bez obmacywani. Coś przez bramkę zapiszczało, to prosili o zdjęcie wisiorków, kolczyków, pasków i innych rzeczy a we Wrocku cham Ci łapę w dupsko wstawiał i tyle. Lecąc tam byłam taka wściekła, iże postanowiłam, że koniec z letnimi wypadami z Wrocławia. Zero kultury, turystów traktuja jak ostatnie szmaty, dzieci wrzeszcą, duszno, ludzie mdleją. Skandal. Jam można w ciągu 1 godziny robię jednocześnie trzy czartery do tego samego miasta. Ludzie nie pamietają często numeru lotu i na lotnisku się gubią, szaleją. Zero informacji. dzisiaj mąż czekając na nas pomagał jakiejś pani co to pierwszy raz leciała, bo kobiecina nie wiedziała co mam robić bo i skąd. W Antalyi wszystko super rozpisane, kierunkowskazy, opisy a we Wroclku. Ech, Euro 2012. Na pohybel chyba!!! (pochybel???) Szkoda gadać. Mąż leci we wtorek so Sharm El Sheik ale o 5 rano i mam nadzieje, że histerii nie będzie. A co u was dziewczynki. jak tylko dorwe aparat, to parę fotek wyslę, na razie spróbuję odebrać Wasze. Trzymajcie się wakacyjnie. Tęskniłam za wami, raz nawet weszłam do kafejki internetowej, napisałm maila i mi go wcięło, więc zrezygnowłam. Cłuski i do usłyszenia. Hanna Net, kiedy będziesz we Wrocku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani, miło Cie znów poczytac:) witaj na polskiej ziemi.;)We Wrocku bede za tydz. w niedzielke, ale tylko na chwilke, przejazdem ze Szklarskiej.Mysle,ze czasu starczy tylko na rynek i przyległosci:(Ale może uda nam się zobaczyć? mieszkanki Wro proszę o tel.kom. na maila.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartkowy ,słoneczny poranek. Witaj Haneczko 🖐️.Ciesze się ze urlop ci się udała i wróciłas z niego zadowolona. Mój tez był wspaniały szkoda tylko że taki krótki Net🌻uszku w przyszłą niedziele mnie niestety nie bedzie, szkoda , bo miło by było się spotkac Dzisiaj znowu rozpoczynam prace, dorywczo!!! Miłego dnia i buziaczki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko fotki dotarły , dziekuje !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki 🌻 Mio was widzieć w zdrowi u i dobrych humorach :) Po wtorkowej burzy mojemu operatorowi wysiadł nadajnik i nie miałam netu do wczoraj wieczorem. Ale wieczorem moje dziecię owładnęło komputer i nie dała mi nawet na 5 minut tutaj wejśc. Teraz poszła do dorywczej pracy więc ja mam labę . Własnie obejrzałam fotki od was, dzięki wielkie, są świetne . Haneczko 🌻 pilnuj, pilnuj córci , bo ładna z niej panienka ... Ale wam zazdroszczę, że będziecie mogły sie spotkać :( dlaczego ja jestem tak daleko , buuuu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zazdroszczę tego spotkania :( Jakos nie mam veny do pisania ,w pracy atmosfera nie ciekawa,czuję się już zmęczona i wyczekuję urlopu ,a do 5 sierpnia jeszcze tak daleko... Najsmutniejsze jest to ,ze po urlopie juz dzieci do szkoły bedzie trza przysposabiac ,koniec luzu ,zaczną się obowiązki ,zajęcia dodatkowe itd ,szara codziennść,buuuuu Któraś była w Pobierowie ?jak tam jest ?co można robic z dzieciakami w niepogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Powróconam z pracy . Goraco strasznie. Aliss ja byłam w Pobierowie tylko przejazdem i na obiedzie więc nie powiem ci nic ciekawego.Ale czemu myslisz ze nie bedzie pogody???? Będzie jeszcze piękna pogoda tego wszystkim wyjeżdżającym na urlop życze Ja tez od 3 do 10 sierpnia bede się jeszcze urlopować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 ja też jeszcze przez tydzień będe leniuchowac , ale już wyjazdów nie mam w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, wyślij mi na maila twój numer telefonu. Chcemy się z Netką w niedzielę spotkać na kawę w Rynku i mam nadzieję, że będziesz mogła na chwilę do nas dołączyć. czekam na kontakt. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki🌻. Haneczko - po twoich opowieściach nie wyjeżdzam. A bo mi tu źle? Ja bym miała spaprany cały urlop takim traktowaniem:O Dziewczynki trzeba pilnować . Szczególnie w wieku dorastania. Piękne polki dla turków rarytas . A głowa głupia...... Fajnie że sie spotykacie . Dla mnie trochę daleko. Wczoraj naszło mnie na sprząty w piwnicy . Urobiłam się jak św.....Wieczorem musiałam zyrtec łykać - tak piałam. Niby był porządek ale ta wilgoć latem wchodzi do domu i spustoszenie sieje wśród przydasiów:O I tym sposobem zapełniłam 2 pojemniki na śmieci... Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc sobotnio!!!! juz po zakupach,obiad sie pichci jeszce ciacho i sobote mam wolną. dziewczyny mam zapytanie , która byście poleciły sukienke. We wrześniu mam wesele i to byłaby kreacja na to własnie weselicho. 1. http://www.agabella.com/popup_image.php?pID=99 kolor burgund 2. http://www.agabella.com/popup_image.php?pID=517 Miłej soboty. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beo❤️ w moim guście zdecydowanie jest nr 99 . Ma smuklejszą linię i koronka nadaje jej lekkości . I oczywiście będziesz w niej bardziej elegancko wyglądać. Dziś wieczorem odbieram dziecie z obozu. Gary już nastawione, bo krzyczał że głodny . Jak ja odpoczęłam przez te dni. On zjada dziennie tyle co my w trójkę przez 3 dni.:O Buziaczki na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Bea ja też jestem za 1, czyli numer 99. Śliczna, bardzo mi sie podoba. Myślę, że Tobie w niej będzie ładnie, bo 2 (według mnie ;)) ma za dużo falban czy warstw, jak kto woli nazwać. Obiadek dopiero wstawiłam, jeszcze sporo potrwa zanim będzie gotowy. Dziś jestem spóźniona. :) Ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ba beczki. Pogode piękną mamy ,zyc nie umierac ,tylko nic robic się nie chce .Obiadek lajtowy ,kurczak z grila -sam sie smazył,do tego sałatka z pomidorów w śmietanie ,bez ziemniaków i chleba .Za tydzien ruszamy nad Bałtyk ,formę trza utrzymać,no nie?;) Hani ,dzięki za fotki ,piękne dziewczyny ,piękny hotel ,basen ,widac ,ze wypoczynek był udany.A Ciebie jakiś turek nie podrywał?oni na blondynki są łakomi,a nasza Hanisia krasawica... Bea,suknia biała ładniejsza ,choc szczerze mówiąc nie mój styl ,ja na weselicho latem wybrałabym coś długiego ,lekkiego ,ale na pewno ciekawsza ta biała.A poszłabym na jakies wesele ,oj poszła .Mam dwóch chrzesniakow ,chodzą z laskami po 5 lat i ...tylko chodzą ,a mogliby cos wychodzic :)24,28 lat to czas na nich ,nie sądzicie? Kiedy nasze kolezanki mają to spotkanie we Wrocku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień, Dobry wieczór w sobotę. Mnie dzisiaj od rana w boleściach opuszcza straszliwa tunezjska ameba. Tzn co chwila w toalecie, ale mam nadzieje, że dzisiaj wyjdzie w całości i od jutra będę czuć się dobrze bożołądek mi wywijał walca praktycznie od niedzieli i druga część urlopu była w złym zdrowiu niestety. Aliska, hotel był standardowy, bez rewelacji ale czyściutko, znakomita obsługa, stoły uginające sę od jedzenia i picie. Ale jak pisałam, pierwszy raz w zyciu widziałam, by pracowały tam prawdziwe dzieciaki. W barze i w restauracji chłopcy w wieku 15-17-18 lat. Po 14 godzin na dobę. zawsze usłuzni i zawsze z uśmiechem. Ci przy barze nigdy nie wyglądali na zmęczonych a musieli być. Zagadywali, pytali, ale niechetnie odpowiadali na pytania związane z pracą. Do dzisiaj widzę smutne oczy jednego z nich. Wyzysk. Do Turcji więcej nie pojadę bo mi żal tych dzieciaków. Ani w Tunezji, Włoszech, Wyspach kanaryjskich, nigdzie nie widziałam takich młodych pracowników. Dlatego uważam , że w Turcji łamie sie ludzką godność, rozumiem , że ci młodzi muszą pracować, ale dlaczego tak ciężko!!! I tyle godzin?? Dzisiaj \"miłość\" mojej córci wysłał jej smsa o 3.30 ich czasu a to znaczy, że wtedy kończył pracę i mógł siegnąc po komórkę. A około 11-12 znów musiał byc na stanowisku. I tak dzień, w dzień. A kiedy zapytałam, czy mam jakiś wolny dzień to się zmieszał i nie chciał odpowiedzieć, tak, jakby mu nie było wolno. Wieczorami na uliacahc małe dziewczynki stojące na poboczu z wagami, zachęcające ludzi do ważenia się a mama leżaca z tyłu w krzakach albo na ławce. Dziewczynki 5-6cio letnie. Oj, bardzo smutne życie. Nasze dzieci nie wiedza co mają. Moja córrka sama teraz mówi, że jej chłopak ma ciężkie życie i że jest jej go bardzo żal. Ale trzeba było patrzeć na wakacje od innej strony. Inni turyści z wielkimi brzuszyskami żłopali piwo u udawali, że im się należy. Jutro nie spotykam się z Netką ponieważ przyjeżdża do Wrocławia bardzo wcześnie rano, więc przełozyłyśmy spotkanie na następną niedzielę, kiedy będzie wracać ze Szklarskiej. Ja dzisiaj niczego nie gotowałam, bo mnie od jedzenia odrzuca, córkę też, mąż wyjeżdża do Egiptu więc już żadnych zapasów nie robię. Kończe na razie, przyszła przyjaiółka. Jutro wrócę do opisów. Pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki!!!!!!!! gdzie się podziewacie??????? piekny jesienny poniedziałek za nami. Ja dzisiaj bezpracowa. Pogoda okropna , dziewczyny nie wiedzą co z sobą zrobić.A to dopiero minął miesiąc wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek za nami i wcale na Mazurach nie był piekny , na zmiane świecilo slońce i urwanie chmury :( Dzisiaj jest późna jesień, ciemno , wieje silny wiatr i temperatura zaledwie + 14 stopni ( jeszcze nie pada, ale chmury bardzo nisko). Ja zaraz mam wizyte u lekarza, skorzystalam z urlopu i idę do dermatologa z moimi plamami na twarzy . Cholerstwo jak dostanie słońca robi się okropne , to chyba efekt wyrzuconego woreczka i osłabionej watroby. Zobaczymy co mi lekarz powie. Dopijam kawkę i zapewne dzionek spędzę przy komputerze, dopóki jeszcze nie mam konkurencji ( córcia na wsi) :) Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. I Wrocław chłodny i wietrzny ale moje rozgrzane ciało przyjmuje ten stan z miłością i uwielbieniem. Mąż godzinę temu wylądował w Sharm El Sheik i on zaczyna wakacyjną przygodę a ja zaczynam zapieprz w pracy bo zlecenia nagle zleciały się, jakby wyczuły jego nieobecność. Cóż, teraz ja muszę sobie poradzić sama. dziecię siedzi ze mną w pracy bo smutek po tureckiej miłości nie pozwala jej na domową samotność. Bea, spotkałaś się z Netką w niedzielę??? My kończymy lunch, zamówiłysmy sobie do pracy wielką piżże i wsuwamy ją ochoczo. Ściskam Was ciepło. Trzymajcie się wakacyjnie i wesoło. Bea, gdzie teraz pracujesz?? A TyDiarka do kiedy masz urlop. pa,pa dla wszystkich.. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urlop mam do końca tygodnia :( Smutno mi ale trudno ... Jestem po wizycie u pani doktor i okazalo się, że musze chyba polubić te moje plamy na twarzy, ponieważ pozbycie się ich graniczy z cudem ( kremy na rozjasnienie, pilingi, filtry, unikanie słonca , nakrycia na głowę .... ) Nie do zrealizowania ... a nadzieja że nie będzie ich widac może za jakieś 2 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki. Pogoda ohydna ,nad morzem jeszcze gorsza a ja powoli przysposabiam sie do wyjazdu .Stroj nowy zakupiony ,moze sie nie przydać:( Ach ,moja ukochana Chorwacjo❤️!Ty nas nidy nie zawiodłaś,,ja kocham słońca ,kiedy zimno i pada nie cieszy nic . Gdyby nie dosc wysoka zaliczka ,ktorą musielismy wpłacić, to mąż miałby dziurę w brzuchu wierconą, zeby jechac na południe ,gdzie ciepło.Ale jakos to bedzie ,dzieci cieszą się,ze w ogóle jadą,ja ze urlop bo inni już są po:) Wyjazd w sobotę,wpadnę się pozegnac z Wami .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ...czy ja tez mogłabym tu pozaglądac?a moze grono znajomych juz zamkniete ?to nie będe sie narzucać.....na zachęte dodam ,ze swietną kawusie robie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo!!!!!! jupi znowu jutro wyjazd. Pogoda się ciekawa nie szykuje ale to nic , odpoczne przed pracą. Haneczko pracuje w tym samym miejscu co w maju, robie to samowprowadzam dane do komputera w departamencie korespondencji AIG. Jest to praca na umowe zlecenie ,i powiem szczerze że byłabym szczęśliwa jeżeli mogłabym wykonywac ta prace na stałe. Akuniu witaj w naszym gronie!!!! Miłego dnia kobietki. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich miło witam , na Mazurach piekne słońce 🌻 Mnie dzisiaj czeka okrutnie stresujący dzionek bo mamy zebranie wspólnoty mieszkaniowej i bdzie mnóstwo bardzo gorących tematów. Nie byloby w tym nic strasznego gdyby nie jedna osoba, która niczym ojciec dyrektor , krzyżem w kościele, a za skóra diabeł. Judzi, kłamie, oszukuje, fałszuje ... liznał polictyki tej mniejszego rozmiaru (samorządowej) więc to wszystko wychodzi mu perfekcyjnie zawoalowane i wszystko w tzn. majestacie prawa. Mógłby być prawą ręką ojca dyrektora, albo byc przywódcą jakiejś sekty. No, ale mam nadzieję, że moi sąsiedzitaną na wysokości zadania i każdy wreszcie zacznie mysleć za siebie. Ale nerwówka niestety będzie. Póki co piję kawkę i obmyslam skuteczny plan na tego drania. Witamy nową babeczkę, u nas cisza niestety bo wakacje, wyjazdy itd. ale jestesmy i zapraszamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem z Wrocławia. U nas dzisiaj upał i mam nadzieję, że taka pogoda dotrze nad morze i Alisko będziesz się pławić w promieniach słońca. Dobrze, że masz pensjonat z basenem, więc dzieciaki nie zwariują gdyby co. Akunia witaj, każdego chetnie przyjmujemy, im nas więcej, tym lepiej. napisz coś więcej o sobie, skąd jesteś, czym się zajmujesz itd. Ja już dziewczyny zapomniałam o wakacjach, niestety opalenizna dosyć szybko schodzi białymi plamami, nawet na nogach, to samo miałam po Tunezji. Po tygodniu nikt by nie powiedział, że byłam na wakacjach. A Polska, nadmorska trzyma się znacznie dłużej. Jutro spotykam się na kolacji ze znajomymi ze Szwecji, wcześniej ejdnak bardzo intensywny dzień pracy. Mąż jutro wybiera się do Jerozolimy i chyba mu wcale ne zazdroszczę. Chce jeszcze kupić nurkowanie i tego nie zazdroszczę mu tym bardziej. Ja nawet nie umiem pływać, a żem Wodnik. w weekend mam nadzieję nie pracować a jeno odpoczywać, zobaczymy jak to będzie. Narazie życzę Wam udanego popołudnia i miłego pakowanka na urlop. Pa. Pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mileńkie😘 Słoneczko pięknie świeci ,to i humor u mnie lepszy i nastawienie do wyjazdu tez radosne .Pędzę teraz urodę przed wyjazdem poprawić:) pedicur ,kosmetyczka bo przecie trzeba \"u wód\" jakoś wyglądać. Witaj Akunia w naszym gronie ,grono zaprzyjaznione ale nie chermetyczne. No to narka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie piątkowo-wyjadowo :):):) Bede za tydzień , życze wam miłego tygodnia .Słonecznego. Zahirku dzięki za foteczki. Wracaj do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też jutro wyjeżdżam nad morze, kto chce sms-ka poproszę o numery tel. na maila. :) Bea, a Ty dokąd? Teraz w góry? Pozdrawiam, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×