Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

dzień dobry we wtorek. Przed chwilą dziecię wyekspediowałam na zieloną szkołe i przez parę dni wolność. Zaczynam ja od generalnych porządków w pokoju dziecięcia, bo ona sama sprzata piate przez dziesiate a mnie nie pozwala, a ja na stan ów już patrzeć nie mogę. Mycie okien, firanki, kapy, pościele, wszystko do wypucowania. I nawet mam na to ochotę... A potem, książeczka, drineczek, balkonik i loooz. Mniam... Mam nadzieję dziewczynki, że żyjecie jakoś chocuiaż smutno bez nieobecnych. Pozdrowienia z Wrocławia slę i buziaki. Pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌻 Na Mazury wróciło lato, jest piekne słońce i cieplutko :) Tydzień zaczął się w miarę spokojnie, w pracy jako tako , może będzie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipisz zrobiony. W pokoju Dziecięcia błyszczy, i pachnie, az miło teraz siedzieć przy kompie. Przed dwie godziny wszystko fruwało w powietrzu, firanki się prały, okna myły a teraz...pieknie. Zbierałam sie do tych porządków juz parę miesięcy i w końcu się udało. Zawsze , jak zaczynałam mówkę o myciu okien to padało stwierdzenie: nie teraz, uczę się, nie przeszkadzaj. I brudne okna straszyły straszliwie.... Następne sprzatanie dopiero w wakacje. Córcia nad morze dojechała, własnie wybieraja się na przywitanie z morzem, są w Koszalinie...podróż mieli z przygodami, pociągiem, który zwiał im w Poznaniu i biegli do Koszalina osobowym na stojaka... ale to w końcu też jakiś urok wycieczki. Od jutra podobno ma być ładna pogoda więc przynajmniej moga 5 dni poplażować..pozwiedzać i odpocząć od rodziców. A ja obejrzałam ekspress reporterów(niestety bez mojego ulubionego Michała Olszańskiego) i trochę pobuszuję w necie. Jutro intensywny dzień w pracy, od rana na wysokich obrotach, więc póki co, zapraszam na Cin-Cin z cytrynka i lodem. Ucałowania na dobranoc. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie czyściocha
tak posprzątać w pokoju dziecięcia no ,no i to az dwa razy w roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hanno, ale masz wielbicieli! ;) Tak wiernych czytelników nie ma żadna z nas! :D Miłego dnia wszystkim, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zza światów! To ja-i na dodatek jeszcze zyję!Mam zaległosci 5-ciotyg. nie-do-odrobienia, bo kompa w domu nie ma-wysiadł na amen.Teraz korzystam z grzecznosciowego dostepu. Nie zapomniałam o Was-wrecz przeciwnie, pamietam i stesniłam sie nieco.Szkoda,ze nie mam tel. do zadnej z Was, zeby móc choc jakies pozdro przesłac na topik.U mnie prawie po staremu, tyle,ze do miesiaca zamierzam zmienic lokum .W pon. mam tez dostać odp. odn. stałej posady-więc mocno trzymajcie.Wróce tu jeszcze jutro. nie wiem, co u Was, ale wierze,ze wszystko ok.Całuje i sciskam wszystkie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z nad morza. Słoneczko daje aż miło . Jeszcze zatęsknimy do deszczu...Póki co wykorzystuję je do suszenia prania. A nazbierało się co niemiara . Jak dodać zimowe ciuchy to jej.... Net🌻 proszę trochę częściej tu zaglądać . Haneczko❤️-wyleguj sie i za mnie , bo ja chyba w tym roku nie zdążę.:O BEA🌻 gdzie się podziałaś?? długi weekend , wiec pewnie jakaś wycieczka!! Diarka❤️ - skończyłaś już przeprowadzke czy jeszcze taszczysz papierzyska?? Mirindko🌻🌻- do twego ogródka Pomarańczko🌻-w słoneczku owoce dojrzewają , a potem spadają:D Wszystkim miłej nocki i jutrzejszego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko i Córko. NETKA!!!!!!!!!!!Gdzieś Ty była. Ja się juz martwiłam wręcz o Ciebie. teraz się martwię o Aliskę co z nią, bo takie milczenie nie jest do niej podobne. A gdzie Ty Netka się wyprowadzsz? Piszesz, że zmieniasz lokum, czyzbys wybywała do Bielska??? Za nową pracę mocno trzymam kciuki, mam nadzieję, że się uda. A jak twoje osobiste boje z byłym?? Czyżby jakieś pozytywne zmiany??? mam taka nadzieję... Mgiełko, a co Ty się smucisz!!! Trudno, lata nam mijają ale preciż rzed nami z pewnością jeszcze wiele dobrego. Zostań z nami na dłużej a my spróbujemy Ci nastrój troszkę poprawić. Wrocław upalny wręcz, dzisiaj wieczorem jestem z mężem zaproszona na ognisko do jakiejś wrocławskiej Pani prokurator, ja jej nie znam ale to znajoma przyjaciela mojego męża, skomplikowane ale idziemy. Będzie trochę znajomych więc mam nadzieję, że będę się dobrze bawić. A jak wasze plany na weekend. Ja pod nieobecność dziecka korzystam z dostępu do TV i oglądam \"Ale kino\". Wczoraj oglądałam cudowny film w reżyserii Roberta Altmana pt \"Quins park\", cudowny, wielowątkowy, polecam, może znajdziecie na DVD. Naszatka👄 Mgiełka👄 Net👄 Diarra👄 Mirinda[usta Bea👄 Aliska👄!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reszta 🌻 Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 upał jak diabli, nie ma czym oddychać. Tydzień zleciał , paczki w pracy rozpakowane , ale jeszcze nie mamy kontaktu ze swiate bo telefony działają kiedy chcą. Odrabiamy zaległości i pracy oczywiście multu, ale teraz weekend i nie chcę o pracy myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko - dziekuje za zaproszenie to bardzo mile . :) Bede do was zagladac. Pisalas o filmie Altmana - tez go uwielbiam. Ostatnio ogladalam , na dvd \"Kansas city\" i \"Dzien weselny\" - swietna uczta dla duszy. Oprocz dobrego kina kocham ksiazki i speedway. Ten czarny sport fascynuje mnie a ogladanie go na zywo - nie mam do tego czesto okazji , niestety - to jest prawdziwa frajda. Przedstawie sie krotko : mam kochanego meza , koty i psa i jestem juz babcia :) i coraz czesciej mysle o tym , ze ten czas tak predko leci. Widzimy to, zwlaszcza po naszych dzieciach; ale grunt to zdrowie i zadowolenie z zycia. Pozdrawiam Was wszystkie - chyba same panie tutaj sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌻 u mnie ciąg dalszy przepięknej pogody, na niebie ani jednej chmurki . Leżę sobie na trasie i opalam cialko , robię podkład dla opalanek nad morzem ( to już tak blisko :) ) A wieczorem jadę do Mrągowa na wybory miss Warmii i Mazur . Namówiła mnie kuzynka, kupiła bilety i nie ma odwrotu. Jutro musza chatkę trochę ogarnąć, bo we czwartek mojej córci 18-tka. Stanęło na tym, że imprezka będzie w domku, ja w tym czasie będę na 2 dniowym szkoleniu , ale mam zufane osoby które będa czuwac nad młodzieżą ( oczywiście super tajnie :P) Witam nową koleżankę :) u nas same panie , jedyny pan :) już dawno zdezerterował dla innych babeczek na forum . Wysłałam wam wczoraj dwie fotki , ale coś mi poczta obwieściła, ze nie do wszystkich doszło. Niestety ta poczta jest tak fatalnie skonstruowana, że nie wiem do kogo doszło a do kogo nie :( . Dajcie znać :) Miłego dnia. Idę posłuchać ptaszków na taras ( i od czasu do czasu robotników budowlanych klnących na słońce :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mgielka !🖐️ Cześć kobietki, ja jak zwykle tylko w przelocie, niby cały czas siedzę przy komputerze, ale wciąż tylko praca i praca. ;) Ale mam co chciałam! :D U mnie też upał niesamowity, nie wiem jak Diarra możesz się opalać, ja nie znoszę takie żaru. Dobrze, że w domku w miarę chłodno. Trzymajcie się, miłej soboty, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro❤️ doszły . ale proszę na nowy adres bo stary się zacina:O Super kwiaty.Jakie to??Lubię ten kolor. Jesteśmy wybierzmowani. Wreszcie spokój. Mozna będzie coś na niedzielę zaplanować . A zwykle syn na 13-tą do kościoła. Ani rano , ani popołudniu nigdzie nie było można wyjść . Cały dzień d... wzięli. A to mój jedyny wolny dzień.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z Wrocławia. Po sobotniej wieczonej ulewie nie ma juz śladu i mamy znowu upalny dzień. Wczoraj w końcu dotarłam na swoją działkę i nawet ciało na godzinę wystawiłam na słonko, dłużej się nie dało bo upał był piekielny, więc później było już leżakowanie pod drzewami i prasówka. Mąz z kolegą sadzili krzewy i chyba już niedługo nie będzie gdzie nogi postawić, bo wszędzie zielenina i drzewka oraz tuje. Wieczorem wybralismy się ze znajomymi do Rynku, w środku szalejącej burzy, ale pod daszkiem w knajpce wcale nam to nie przeszkadzało. Na dodatek mieliśmy piękny widok na szumiącą fontannę, w której mimo deszcze kąpało sie kilku mężczyzn, aż policja musiała interweniować. Jak to we Wrocławiu latam wszystkie knajpki były oblegane, pełno ludzi, po wypiciu Martini w mojej ulubionej \"Pod Gryfami\" z powodu bezczelnej i opieszałej kelnerki, która psuła nam nastrój (i reputacje restauracji) przenieślismy się do fajnej włoskiej knajpki i tam juz pozostaliśmy. Dzisiaj ostatni dzień lenistwa, wieczorem wraca dziecię i od jutra znowu intensywna praca. Mnie niestety takie wolne dni potwornie wyrywają z rzeczywistości, trudno mi potem jakoś tak się pozbierać i zmobilizować do działania. Mgiełka, witaj z całym swoim dobytkiem, wiele z nas ma tu psy i koty a i niektóre są babciami mimo TAK!!! młodego wieku. A wczoraj w nocy po powrocie obejrzełam w Halmarku film pod tyt\"Zbyt wcześnie\" dotyczący wczesnego podejmowania wspóółżycia przez nastolatki. Film amerykański, w klasie 4 dziewczyny chore na kiłę, imprezy na maksa, narkotyki... Mam łudzącą nadzieję, że u nas wciąż jeszcze jest trochę inaczej??? Powiedzcie, czy mam rację?? Dziewczynki, pozdrawiam Was ciepło, milutkiego dnia zyczę, do usłyszenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 na Mazurach nadal upał okrutny, Mirindko 🌻 moje opalanie wygląda tak , że wychodze na 5 minut i zaraz uciekam do domu i tak po kilka razy . Na moim tarasie jest jakieś 1000 stopni i nie ma mowy o leżakowaniu . Ale mam też kawałek cienia, za sprawą iglaka moich sąsiadów i tak moge się usadowić, ze np. opalam tylko nogi :) A że słońce mnie lubi to już mam ciałko czekoladowe. A przecież przede mną wyjazd nad morze. Wczoraj byłam w Mragowie na wyborch miss warmii i mazur , impreza super , ale pleców nie czuję - siedzenie od 18.00 do 1 w nocy. Dziewczęta wszystkie ładne więc wybrana też ładna, ale niestety nie nasza dziewczyna ( corka i siostra naszych znajomych z którymi bylismy). Naszatku - niestety nie wiem jak ten krzew się nazywa , podpytam sąsiadkę to ci powiem, bo ona jest fachowcem z tej dziedziny. :) Ale faktycznie jest piękny. Zaraz zbieram się nad jeziorko i mam nadzieję wreszcie umoczyć tyłek w jeziorze. Podobno woda w jeziorze ma sporo ponad 20 stopni :0 Miłego dnia. zajrze wieczorkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, urwałam patyczakowi nogę.!!!zamykałam klatkę i wsadził nogę pod wieczko i mu ucięło. dziecię mnie udusi............Szukam noclegu na dzisiaj, bo pewnie nie wejdę do domu. Buuuuu. Głupie patyczaki. A tak przy okazji odbierzcie poczte od Netki!!! Net👄. Mężczyźni to różowe świnie patrzący końcówką swojego fiuta. Fiut na azymut. Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się i nie pozwól oszukiwać. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją droga, czy wiecie co dzieje się z Alison?? Nie odezwała się równo od miesiaca i zaczynam się szczerze martwić, bo to do niej niepodobne. Naszata i Diarra, przesłałam Wam maila. Pa, pa, za chwilę na dworzec.. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki😘 Dawno mnie nie było ,ale wracam do naszego babińca .Po pierwsze czasu za bardzo nie było ,bo dużo prac w ogrodzie ,potem dostęp do kompa zerowy ,bo mężulo przygotowywał do pracy laptopa zabrał i do nauk zagranicznych się przysposabiał ,po czym z laptopkiem w świat wyruszył. Dzięki Hanisiu za troskę,czytałam wszystkie zapiski i miło ,ze pamiętałaś😘 Dziś wróciliśmy z Zawoji ,zdobyliśmy Babią Górę i jest to nie lada wyczyn jak dla ludzi zupełnie nie łażących po górach,bo zawsze preferujemy bierny odpoczynek i sportów zadnych nie uprawiamy . Pogoda dopisała ,widoki cudowne ,dzieci bez marudzenia pokonały trasę a góra ma 1780 m npm! Mamy w planach dalsze wędrówki ,zobaczymy co z tego wyjdzie. Jakie macie plany wakacyjne ,bo nic nie piszecie a lato tuż ,tuż .Dzieciska jeszcze 2 tyg do szkoły a i dla nas ,mam ,to również duże odciążenie:) Prześle fotki ,od Diarci dostałam .Schudłaś dziewczynko ,tak przynajmniej na zdjęciu się zdaje Od Netki nic nie dostałam:(zapomniała o mnie Całuski dla Wszystkich ,które jeszcze mnie pamiętają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Alis pisała ja czytałam Haneczki listy .:O Alis🌻-ja w ogródku mało działam , raczej z doskoku. W pracy ciągle siedzę. Fajnie że znowy jesteś . Szkoda tylko że Netka ma problemy z kompem. Ale może znów coś napisze. Usmażyłam sie dziś na pomidorowo . Byłam tylko godzinkę na plaży , ale że wyszło mi to w południe więc dobrze dopiekło. Jeszcze chwila a bym skórę mogła zdjąć :D pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ze sobą zostałam????? Przysmażyłyście sie czy co?? U mnie tylko 32 st. Turcja w tym roku odpada. Po co się tułać po świecie kiej u nas tak ładnie. Blisko , ciepło , duża , piaszczysta plaża i nocleg za darmo!!!Tylko że do roboty trzeba chodzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Żyje. Co prawda jeszcze jade na prochach, ale staram sie łapac pion po ostatnich wydarzeniach.Chyba mam prace w placówce oswiatowej iod wrzesnia, ale nie umiem sie cieszyc tym (jeszcze), bo inne rzeczy przesłoniły mi horyzont. Jutro mzam ciezki dzionek.Trzymajcie kciuki.Pozdrowienia i usciski dla wszystkich babuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Netko🌻🖐️ Nie dawaj się . posyłam ci 👄 i na szczęście. Gratuluję roboty. To pierwszy etap . Synom musisz pokazywać uśmiech . pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słońca ,lecę do pracy . Miłego i słonecznego dzionka da Wszystkich . Neciula ,trzymaj się . Całuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki 🌻 umieram z gorąca i z nadmiaru pracy. A do tego w tym tygodniu (czwartek) urodziny mojej córci - 18-tka :) mnóstwo zajęć i kłopotów. Mam też dwudniowy wyjazd służbowy na szkolenie. Uf, żeby już był piatek :( Czytam was, ale nie mam czasu na pisanie , wybaczcie kobietki . zaraz zajrzę na pocztę i może jeszcze na chwilkę wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki-dzieki za dobre słowo.Dostałam prace, bedzie niezła orka, ale lepsze to, niz gnusnienie.Angaz co prawda na rok, ale troche stane na nogi.Zycze dobrej nocki, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×