Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość italiano

Czy ktoś zna język włoski?

Polecane posty

Gość non capisco..
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegria
come stai??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULKA2020
wlasnie wrocilam z wloch a dokladnie z montefalco....Boze bylam 10dni przebywalam w towarzystwie wlochow i normalnie nie moge uwierzyc,prawie wszystko tu rozumie co piszecie po wlosku...czlowiek do szkoly tyle chodzi kuje jezyki po7lat i nic a tu 10dni w towarzystwie obcokrajowcow i jakie efekty...wiadomo ze nie mowie tu o umieniu doskonalym,ale podstawy z obsluchania same do glowy wpadaja....BELLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vabene?????:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, ty może zacznij od polskiego, włoski sobie zostaw na później. Podstawa to jednak \"umienie\" wysłowienia się w języku ojczystym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benvenuti:D hmmm.... Non c\'e nessuno che sappia parlare italiano. Tutti si chiedono come si possano imparare tanti verbi:p amici-venite qua! Buonagiornata{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutta puttana
mi piace rebbe imparare italiano! subbito-meglio! allora-possiamo cominciare? ho grandi problemi con questa lingua schifoza! grazie tante👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutta puttana
veramente,sto parlando molto serio! sto aspetando:P grazie per aiuto! potrei coreggiere mie sbagli? perfavore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutta puttana
forse mi cambio mio nickname...pero non so come??? solo parolaccie....hm...va bene-ok-saro-bambollina:)-perche no? meglio come b. p.-ha ha ha haaa a pure.................SI!!!!!!!!!!! CICCINOBELLO❤️-COSI DOLCE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciccinobello
❤️ italia italia italia pizza pizza pizza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegria
di dove sei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la merda
a feee..la PUTTANA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la merda
..no gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe twarze👄 Brutta puttana-nie wszystko rozumiem..ale dai possibilite;) saluto❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piacze
ej no napiszcie cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scriviamo coś o Italii-niekiniecznie po włosku ,bo też wszystkiego nie rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessa300
no to moze ja sie dolacze do dyskusji ja akurat kocham ten jezyk i ten kraj bezgranicznie. Co prawda podstawy jezykowe ktore znalam nieco juz pokryl kurz ale mysle ze z Wami uda mi sie je odswiezyc a co do Wlochow i ich podejscia do Polakow - wszystko zalezy od tego z kim sie rozmawia. Ja gadalam z wieloma Wlochami i niektorzy bardzo pozytywnie zaskoczyli mnie znajomoscia np filmow Kieslowskiego. I w ogole nie czulam czegos takiego ze uwazaja sie za lepszych. Ale oczywiscie na ulicy slyszy sie gwizdy i zaczepki - tylko ze oni po prostu tacy sa. Nie tylko zreszta w stosunku do Polek, do innych narodowosci odnosza sie tak samo. Baci e abbracci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciccinobello
non capisco?? provo scrivere piu facile come posso,so che ho grandi problemi,allora ho pensato che qui trovo aiuto su mio italiano:( allora....? adesso qui molto silenzioso...non ce nessuno. hm..va bene,vado via-pero torno piu presto possibile! dolci baci buon giornata ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukpuk
ciao come stai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
smutno mi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ti amo
io sono ti amo in uomo ti amo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Il mio appartamento si trova in cuore della citta. Takie pierdoły?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×