Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamia

Pocałunki ukochanego...

Polecane posty

Gość Kamia

Wiec ja bym chciała sie dowiedziec na czym polega pocałunek.........tyle że wsadza sie jezyk do czyichś ust to wiem....ale jak zrobić żeby było przyjemni dla obu stron....na czym to polega!! ja sie tego boje bardzo bardzo boje...chociaz po rozmowie z dwoma chłopakamidoszłam do wniosku że sie zgodze na pocałunek z moim ukochanym...on ceni moje uczuća i nienalega zeby to bło szybko teraz i tu....on wie co ja czuje i to mi sie podoba...ale jeżeli już sie zgodziłam to teraz pytanie...jak?? nie chcem zeby sobie o mnie on coś pomyślał....chociaż jest wyrozumiały:P:p ale chciałabym przynajmniej sie dowiedziec nie musi byc dokąłdnie co zrobic zeby pierwszy pocałunek był czymś nadzwyczajnym:P:P Napiszcie mi prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali8
Niepękaj, jeśli to pierwszy taki pocałunek to staraj się pomału i delikatnie a potem wyczujesz co sprawia komu przyjemność, to nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
no może i tak...ale jeżeli ja poprostu czuje ze mi nie wyjdzie...nikt sie ztym nie rodzi ale co ja mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
hahaha...ciekawe co to da??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdz...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
ale poradzicie czy mam robić to co on czy nie wiem co?? może wogóle mam stać i nic nie robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali8
poprostu się nie stresuj i nie rób niczego z siłą, delikatnie a jak już poczujesz to wtedy będziesz wiedziała czy trochę mocniej itd, zobaczysz, a ten twój też niewie jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
akurat z tego co wiem to on jest doświadczony hehe..... no ale jak mi nie wyjdzie...jak sprawdzić co on o tym myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
a tak wogóle dobra bede opanawona i spokojna.....................................................ale ja chcem wiedziec co robic a nie byc spokojna...i wogóle jak pozanać co on o tym myśli...co powiedzieć po pocałunku itp. czy jeżeli sie np.mi spodoba spróbować zrobic tak zeby to było normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikKrolowej
o jejku, ale masz problemuy po kolei: 1/. rozchyl usta 2/. wysun jezyk 3/.machaj jezykiem jak zaczniejsz juz machac to zajarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
dla ciebie sie wydaje proste bo juz to przeżyłąś!!a ja sie boje tego.....i co pomacham sobie jeżeykiem i przypatkowo go wugryze...co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
nie no super rada można się pośmiać..... słyszałam różne rzcezy:rób to co on....nie rób niczego pochopnie...nie pogryź go zeby nie grają roli itp... ale nic nie jest konkretne!!a tak wogóle co mam robić z jezykiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie calowalam ale wlasnie tak to wygladalo wcale nieromantycznie teraz mam juz drugiego chlopaka rok sie nie calowalam boje sie ze juz zapomnialam ale tamte pocalunki byly ochdne ale moze ten jest inny chlopak i inczej to robi co robic?? przeciesz ja nie umiem niby tak ale ta wiedza nic nie warta Ile masz lat Kamia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
mój wiek jest nie wazny ważne jest uczucie...jak powiem ile lat wyśmiejecie mnie i powiecie zebym inetresowała sie szkołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
próbowałam i ten twó sposób nie pomaga a na dodatek czuje sie jak idiotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
nie powiem...chyba że zgadniesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiwie
ja tez nie wiedziałęm jak to robic myslałem ,ze robi sie to tylko wargami.Bo z jezykiem to wydawało sie zbyt odważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
może i bede zestresowana...czytałam gdzieś że najpierw trzeba sprawdzic jak ta osoba na pocałunek w policzek...ja kocham jak on to robi....on tez widac ze lubi jak dostanie całusa.....ale powiedzcie jak sprawdzić co on bedzie potem myślał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikKrolowej
No więc, jak chlopak zbliży swoje usta do twoich to zrób to samo i pochyl sie w jego kierunku.Gdy wasze wargi sie zetkną, postarajcie się je rozluźnić, bo gdy się stresujecie stają się twarde i zaciśnięte. Muśnij delikatnie ust chlopaka, pamiętając, żeby wszystko działo się wolno i delikatnie.Możesz brać wargami jedną wargę chlopaka i leciutko na nią naciskać ustami i jednocześnie gładzić ją językiem, a potem to samo zrobić z drugą jego wargą.Potem, gdy druga osoba rozchyli bardziej wargi, możesz wsunąć powolutku język do jego ust (ale nie całą jego długość, zeby nie dostal bezdechu). A gdy wasze języki się złączą, musicie znaleźć wspólny rytm i tempo i według tego poruszać językami, np. bawić się w berka, gładzić się nawzajem, albo poprostu dotykać, musicie uruchomić wyobraźnię! Tzw. "technika" nie jest najważniejsza, tylko uczucie, którym darzy się osobę, którą pragniemy całować- reszta przychodzi sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
tak mam 12lat....głpuio sie czuje ze to mówie no ale inaczej nie można on tez ma tyle lat jest w moim wieku...ale on sie tym nie stresuje jak ja....chociaz on sie całował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
jest on osoba mi bardzo bliską...ja dla niego chyba tez...ale naprzykład jak gadałam ze starszymi osobami to oni mówil żebym dała sie porwać chwili żebym sie nie strsowała a potem jak sie skończy to to sie poprosti uśmiechnąć..ale dla mnie to nie takie proste!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
moja ostatnia wypowiedzi chodzi w niej oto że jeżeli będziemy sie całować to nie bed czuła wstrętu itp...tylko przyjme pocałunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×