Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość śpioch23
to nieźle, bo na prowincji szeregowy pracownik ma 10,05 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Mam pytanie posiada ktoś jakieś materiały na kurs SMC nie licząc segregatora?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadąc na SMC w ciemno, nie ucząc się a słuchając troche tej wymóżdzającej gadki na wykładach, można zdać ten banalnie prosty test z wysokim wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam prace w Mcodnads ja co prawda pracuje w Norwegii ale kasa jest ok. Mam stawkę godzinowa 130 koron czyli jakieś 65 zł na godzinę i jestem zadowolony. Nie pozwalają mi niestety nadgodzin robić :( ale i tak te 4 tysiące złotych mogę sobie odłożyć co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile u Was na miesięcznej jest osób ? ( ilu mgr i ilu ''czerwonych '' i ile stron inwentarki ?? u nas 4 kartki dwóstronne + 1 z jedna strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
u nas 2 mgr i 2 czerwonych, kartek tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny28
A jak tam liczycie normalnie czy bawicie się w ważenie wiesz o co be :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka pytań. Jak wygląda crew room? Są tam szafki zeby schować ubrania? Gdzie się przebieramy w ciuszki robocze? Na czym polegają i po co są te przegródki na karty w korytarzu? I co to jest g&f? :) Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w CrewRoom jest komputer z dostępem do internetu , TV , ciastka , herbata , kawa , mikrofala kilka szafek i tyle :) . Przebierasz się w szatni jest tam sporo szafek na ubrania . Co do kart to nie wiedzialem że jescze jest gdzieś taki średniowieczny mak przecież nie musisz używać wpisujesz swoj nr z palca i masz tam wejscie przerwy bla bla . G&F to sala zabaw dla dzieci tor przeszkód , koszykówka i rowery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto się wybiera w marcu na SMC do Gdańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może ja pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje ktoś może w McDonalds w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej? Jak wygląda praca w tej restauracji? Ludzie, atmosfera? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w macu hmmmm
Chcesz pracować w macku, to musisz mieć końskie zdrowie, siły i cierpliwość ... Zapierniczasz jak mały samochodzik wszystko wyliczone na sekundy. Stoisz na kuchni a za chwile lądujesz na tzw lobby i latasz z mopem, tackami i wymieniasz worki na śmieci... po czym lecisz do kierownika zmiany z pytaniem co masz dalej robić i lądujesz np. na serwisie... jesteś na serwisie idziesz na przerwę, która jest przydzielana jak popadnie czasem po 2h pracy czasem po 6h (a danego dnia masz np. 10h),ale jak kierownik zmiany wysyła, to masz tyle do gadania co żyd za okupacji... nic nie możesz zrobić bez pytania jeśli stoisz na kuchni i np. nie masz co robić w danej chwili a widzisz,ze zdałby się przynieść tacki z "lobby" , to broń Boże bez pytania nie ruszaj się ze stanowiska bez pytania... traktowane jest to bez mała jak porzucenie pracy... a do tego czas tam się wlecze jak flaki z olejem, teoretycznie majac co robić powinno leciec,że ani się obejrzysz i masz koniec dnia,a tu robisz i robisz ,a czas jak zaklęty, leci jak krew z nosa. załoga to druga sprawa - jeśli jest zgrana i sobie pomagają, to jest jeszcze pół biedy. Natomiast wiadomo jak to bywa sa i tacy i tacy... jedni c***omoga a inni będą rzucac kłody pod nogi... gdzie praca w macu nie jest jakoś specjalnie rozwojowa. Jedyny chyba plus tego wszystkiego,ze wypłata jest jak w zegarku,a głównym punktem chodzenia do pracy jest zarobienie pieniążków i otrzymanie ich w terminie. Ale tu już można napisać druga historie o stawkach i wymagrodzeniu za to co się tam robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik maka w Sosnowcu
Pracowałem w MC Donald s w Pogori na tzw saporcie czyli byłem ściągnięty na 1 dzień pracy z innej restauracji ogólnie z tego co pamiętam to ludzie byli ok co do restauracji to jest łatwa do ogarnięcia bo jest małą restauracją bez drive .Ale byłem tam 4 lata temu teraz jest w licencji to pewnie się pozmieniało sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymierzam się do pracy w McDonald's na Dworcu Głównym w Gdańsku. Jaka tam jest atmosfera, ludzie itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa buuuuuuuu
pracuje w macu hmmmm - święta prawda, tak właśnie wygląda praca w macu, nic dodać i nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w MD
Siemka. Zatrudniłem się w Mc Donald's na 1/4 etatu(jeszcze się uczę). I mam pytanie odnoście tej umowy. Mam zapisane 40godzin(1/4 etatu)+dodatkowe 40 godzin. Pracuje tylko w weekendy. I mam pytanie, jak wyrobie te 80 godzin w 4 weekendy a w miesiącu jest 5? Mam wolne czy normalnie do pracy i mam za to płacone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/4 etatu to 40 godzin jeśli jesteś na weekend to będzie tylko w te dni pracować . Każdy pracownik poniżej całego etatu ma wpisane do umowy że oprócz swoich godzin które McDonald's musi mu ''dać'' żeby przepracował może dorobić 40h ( które nie są nadgodzinami ) ale czy te +40h będą komuś dane to jest inna kwestia mogą ale nie muszą . ps ma ktoś instrukcje po polsku uhc w platformie lub jakoś może jak przestawiać itd ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big mac 777
Pracowalem w macu w Poznaniu 2 lata. Powiem tak, praca ok, ekipe mialem naprawde z******ta, zarówno zwyklych pracowników, instruktorów, mgr i kierowników. Do dzis z wieloma z tych osób utrzymuje kontakt. Jedynym minusem były zarobki :P Ale to sie już chyba w macu nigdy nie zmieni hehe :D Pozdrawiam wszystkich pracowników Mc Donald's ! Niech Big Mac będzie z Wami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w MD
Już wiem, po prostu będe robił po 8 godzin a nie 10 jak w krótkim mięsiącu jakim jest luty. Ale ważne, że będe miał 40h+40 na pewno. A odnoście pracy to na prawdę jest fajnie. Mam spoko managerów, kierowników, instruktorów, jaki zwykłych pracowników. Fana ekipa. Jest robota, ale za same weekendy tak jak robie ja z 5stów można wyciągnąć :) i to na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne są podatki i śmierć na świeci :) 40h MUSISZ wyrobić a dodattkowe 40h możesz dorobić :) . PS mam pytanie do osób gdzie jest platforma mył ktoś już tą maszynę do deserów ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le- obeznany. ty tak u siebie liżesz d**ę czy coś? jak nie umiesz czegoś robić to nie musisz pytać na forum, masz czas w pracy to się naucz- popytaj. Obserwuje temat od pewnego czasu i się zastanawiam, czy ty jak masz wolne to ciągle o maku myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden mały gość
Cześc. Pracowałem 1 miesiąc w macu na umowie na czas próbny. Odszedłem. Wiele mi nie pasowało, atmosfera fatalna, mac wolnostojący, mcdrive itp. Chcę się zatrudnić w kfc, czy będą robić jakieś trudności, w końcu to chyba dziecko tej samej matki AmRest. Nie mam zamiaru przyznawać się do pracy w macu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież MC należy do MC a nie do Amrestu ? A idź w p**du dl KFC... pracuj na umowę zlecenie, za jeszcze niższe stawki niż w MC ... powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.02.14 : gość nie muszę lizać d**y . Mamy coś nowego to pytam innych czy już myli . Jak Ci nie pasuje to nie odzywaj się ja w przeciwieństwie do Ciebie nie chce być przygłupem który nic nie wie i nie umie bo się nie chce . hahah kogo mam zapytać jak ta maszyne dostaliśmy 3dni temu buehehhehehehhe . Yes myślę o maku śnie i planuje urządzić mieszkanie w stylu makowskim<33333 buehjeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja556
Ja pracowałam w mcDonald's prawie 2 lata, swoją historię opisałam też na go work.pl/opinie_czytaj,1549 ale podsumowując warto było. (w link wkradła się spacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wiecie może jak tłumaczyć ludziom komponowanie boxa? siły już nie mam. próbowałem na sto różnych sposobów i zawsze dostaje odpowiedź "co?" "nie rozumię". jak widzę że ktoś nie jest ogarnięty lub pijany to nabijam standardowo: 1,1,1 czy 2,2,1 w przypadku dużego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak, jak jest osoba starsza to do razu pytam czy chce zeby cos bylo na ostro (bo moim zdaniem wingsy sa ostre) wiec jesli chce to juz wiem ze wingsy beda, jesli nie, to dobijam nuggetsy. Jesli osoba widac ze bedzie ogarniac to pytam jaka konfiguracja w boksie, czy standardowa raz stripsy, raz wingsy i raz nuggetsy i wersja 2,2,1 jesli duzy boks. Jak ludzie pytaja a jak mozna inaczej, to mowie ze boks składa sie z paczuszek, jedna paczuszka to nugetsy albo stipsy albo wingsy, nugetsy pakowane sa po 6 sztuk, wingsy po 4, stripsy po3. Wybieramy 3 lub 5 paczuszek ( zaleznie od boksa), z tych trzech rzeczt według uznania, w wiekszosci przypadków jest to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×