Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
mam szybkie pytanie , to prawda ,ze tam czasem trzeba pracowac po 11 godzin z rzedu niekiedy 2 razy w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak masz normalną dyspozycyjność to raczej daje się standardowo 8,25 lub 9,25 max 10 ale mało kiedy bo wiadomo że nie jest lekko tyle wytrzymać :) A co do boxa to chyba najprościej zapytać czy ma być mieszany czy tylko np wingsy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym mieszanym to niby racja, ale za chwile znow pada pytanie, mieszany tzn jaki, co moze byc, dlaczego tak itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbir9
Witam, mam pytanie zostałem przyjęty na pół etatu (80 h) jako pracownik w godzinach nocnych (praca od poniedziałku do czwartku od 23-7) , stawka godzinowa to 10,50 brutto, także na rękę dostanę ok 700 zł dobrze liczę ? Waszym zdaniem na początek to jest dobre wynagrodzenie ? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz mniej na umowę o pracę nie dostaniesz bo 10.50 to ogólnie minimalna pensja jakby na godziny przeliczyć. Zarobisz nawet ciu więcej niż 700zł na rękę. Zależy wszystko jeszcze w jakich godzinach jest praca nocna bo wtedy jest +20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
tak będziesz miał dodatek 20% do każdej godziny nocnej plus dochodzi ekwiwalent za pranie 0,5 zł do każdej godziny, wszakże nocki to ciężki temat zależy czy się pracuje z ogarniętymi ludźmi i od tego jaki jest kierownik restauracji czy przypadkiem nie wymaga więcej niż można zrobić, ponadto np. u nas w restauracji dzienni wychodzą z założenia, że od wszystkiego jest nocka wtedy najlepiej zaproponować nockę takiej osobie to szybko zamyka otwór gębowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbir9
nocny28: W takim razie po doliczeniu + 20 % do stawki godzinowej (10,50 brutto) i 50 groszy do prania oraz odciągnięciu wszelkich składek z tytułu umowy o pracę, jaką kwotę dostanę do ręki ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej 800zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Twoja stawka + 20% to 12,60 coś pewnie ok 800 zł weźmiesz + 40 dodatek na buty pranie ( nie jest to opodatkowane ) . +++ Nocny28 : racja jak są ogarnięci ludzie to nocki są znośne ale jak są osoby które nie wiadomo po co przychodzą bo na bank nie pracować to.... jeszcze dobrze jak przyjdą bo z tym też różnie bywa . U mnie ta sama sytuacja dzień gada a co nocka będzie robić . Ostatnio jedna taka osoba przyszła z nia i gały ze jednak jest co na nocy robić i już : a czemu na dwójce nie zrobili a mogli zrobić bla bla . Mnie to zawsze śmieszy ciekawe jak by oni sami mieli ogarnąć zmywak i sprzęt w sporej restauracji . Dobra sprawa też dla niektórych menadżerów dać na nockę nie ogarniętych wtedy i oni zamykają d**ę i PRZECIEŻ MGR +1 PRACOWNIK TO TAK SIĘ NIE DA a jak nie mają nocek to wymagają cudów . ps przygotuj się że na nocy się nie poobijasz ale jak popracujesz dłużej i obczaisz jak można robić szybko i dokładnie to nocki są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, poszukuję osób, które pracują w licencji Mc Donalds dla pani Jolanty D. Interesują mnie zmiany jakie zaszły w restauracji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądgrfgrdfgfg
nie wiem czy słyszeliście ale coraz więcej pracowników McDonald's zakłada sprawy w sądach pracy . W prawdzie są pozywani kierownicy danych restauracji ale zawsze to coś . Myślicie że z czasem rozwinie się sytuacja tak jak było to przy aferze z Biedronką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Póki nie zostanie to nagłośnione przez media to się nie rozwinie, a chyba powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie510
Sprawy w sądach.. Hmm, jazdy sa w maku, u nas ogólnie ludzie tam pracujacy są spoko, wiadomo mgr jak musi to ustwai nas do pionu, ale jest ok. Gorzej z kierowniczką, którą sie dosłownie wyżywa na pozostałych pracownikach. Szef włączył już oszczędnośc na 101% ;) Tak jak w crew roomie moglismy brac sobie normalnie mleko do kawy z chłodni czy tam z serwisu to teraz wszędzie wisza kartki: ZAKAZ brania mleka z chłodni do crew roomu (brzmi to normalnie jak zakaz dla psa) to na dodatek kupują nam mleko z biedronki ... smiech na sali.. Kilki mgr jest tylko u nas na 1/4 etatu - nic, ale to nic nie ogarniają, kilku zrezygnowało wlasnie, bo mają dośc kierowniczki, a nie ma kogo awansować na nowego mgr, bo instruktorzy dobrze nie ogarniaja swojego stanowiska, a co dobiero mgr... a na rap sesje nikt nie przychodzi, bo po co , jak kierwoniczka walnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mak sprytnie rozwiązał takie sprawy bo można łatwo się skontaktować z biurem i operacyjnym a wiadomo takie sprawy juz załatwia się we ''własnym'' gronie . Gdyby ktoś poszedł prosto do mediów to by na bank poleciały głowy i to nie tylko kierowników :) . Ja myślę że to kwestia czasu jak będzie jakiś ogólny pozew wobec McDonald's Polska za mobbing ( niestety często kierownikami są idioci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Fakt, może wstrząsnęłoby w końcu tym grajdołem, te ich standardy to nic innego jak wyciśnięcie z człowieka maximum, mało tego dokręcanie śrubki trwa nadal, a czy do końca McDonald's a może bardziej na myśli mam tu kierowników restauracji reprezentujących firmę, przestrzega prawa pracy to bym polemizował, kierownicy dosyć często łamią prawo pracy stosując np. mobbing, zastraszanie, a góra to toleruje mimo tego, że w oficjalnej polityce firmy coś takiego kwalifikuje się do wyrzucenia na bruk, no ale jak to się mówi teoria teorią a praktyka praktyką, zobaczymy co czas przyniesie. W końcu trafi się ktoś tak jak w Biedronce, że rozpęta burzę medialną, a to dla McD już nie będzie tak różowy wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak bym chcial zlozyc skarge na kierownika swojego maka to gdzie mam napisac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liber43
Stosowne pisemko na ul. Marynarską w Warszawie powinno ukrócić chwasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
najlepiej do biura, jak powyżej na Marynarską w W-wie, do operacyjnego nie ma sensu bo może być w komitywie z kierownikiem, kierownicy mają tendencję do zapominania, że nie są bogami, tylko takimi samymi pracownikami jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z rzeczy która mnie wku... w maku to system awansowania np przychodzi idiota z ulicy który w zamiarze jest szkolony na asystenta mija 2-3 lata dostaje swoja restauracje . I tu sedno.... nie ma pojęcia o niczym... czyli nie wie co to zapie na nocy...nie zna się na sprzęcie... nie umie głupich filtrów wymienić nawet nie wie że się liczy zwroty dla Havi . Robi taki sobie kółko adoracyjne 1 dwóch mgr i niszczy cała restauracje ( jak wiadomo władod**y ) często wykorzystują swoje ''kontakty'' z kierownikiem . Nocny ma racje wal do biura... jak wyślesz e-mail to na bank nie zostanie on zlekceważony . TĘPIĆ MAKOWSKIE KUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Marynarska 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz trzeba mieć minimum żeby zdać SMC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostrzyn nad Odrą
Mc donald u nas w małym mieście...tragedia, duży ruch bo nad granicą,młode dziewczyny które sa zatrudniane często są mobingowane.Stara ekipa która tam urzęduje często kradnie forse z kasy(tkzw.manko) a obciązaja młoda dziewczyne że pomyliła sie w liczeniu i wywala z pracy a kase bierze do kieszeni Pierwsza « 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na smc min. to 80% poprawnych odp. z 70 pyt. czyli nieprawidłowo można odpowiedzieć na 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsmc
gosc : a jak dawno byłeś na SMC ? nic się teraz nie zmieniło ? jak miałęm ten wstępny test na SMC to tam musiałem mieć min 90% . Był ktoś nie dawno na kursie i może powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem teraz na kursie, test zdany, i tak jak napisałem wcześniej 80% to min., sam test to nic innego jak wiedza z samego kursu ani więcej ani mniej, po prostu trzeba uważnie słuchać tego co mówione jest na wykładach, no i oczywiście poczytać treści z segregatora, ale czy tego uczyć się na pamięć, ja bynajmniej się nie uczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny baran ! Nauczcie się, że bynajmniej to nie przynajmniej !! Do kur... nędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co tak się podniecasz, inteligencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelenia Gora
A jak tam idzie macom w Jeleniej? Ktoś coś wie? Jak praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartekkk
Spraw do sądów pracy jest coraz więcej, ale dotyczą głównie licencji a nie mcd polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem 100% nie ruszając segregatora, test banalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×