Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość nocny28
tak samo jak bezsensu była ta globalna ankieta pracownicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikozja29
Hej. Ja chcę rozpocząć pracę w McDonald's. Mam wysłać normalne cv z 2 kierunkami czy lepiej to wywalić i napisać ze jest się po liceum lub po 1 kierunku ? To samo doświadczeniem... pisać wszystko czy tylko trochę a zależy mi zeby mnie zatrudnili. To go zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, że na ulotce zaznaczysz pełna dyspozycyjność, chęć pracy od zaraz i ze masz książeczkę. doświadczenie i studia się nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSC: kiedyś podobno zwracali koszty dojazdu jeśli ktoś był spoza miasta ( nie wiem czy to jeszcze praktykują ale na 100% coś takiego było ) więc tu w tej kwestii ta osoba ma racje :) . LUBIESWOJAPRACE : nikt w sensie z menadżerów ( bo po co ? 70% czasu to piepszenie jak to kiedyś było jak ta osoba była kierownikiem i było fajnie ) a póxniej jakieś farmazony . A z pracowników było ok 4 osób :) . Więc polecam każdemu zapisujcie się na rapsesje ale na nie nie idźcie :) . nocny28 : ja nawet jej nie wypełniłem :) nikozja29 : Napisz że jesteś po liceum + kierunek . Jeśli chodzi o doświadczenie... napisz gdzie pracowałaś itd . Najważniejsza jest i tak dyspozycyjność jeśli napiszesz że pełna to masz większe szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełna dyspozycyjność ,sanepid i grupa inwalidzka i maqsz ta robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany to jest chore ze mgrs się boja robakow. co sa tydzień lub miesiąc..to już granica absurdu Ty jako jedyny jesteś tu i nocny jedynymi osobami które maja zdrowy oglad na sytuacje.i czasem jakiś gość.straszne co się stało z ta praca w mcd.nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał pracować w takim chorym systemie.dziwie się ze ty jeszcze pracujesz ...a i dziwie się ze nie poszedles do biura (bo masz predyspozycje) tak my tez zapisujemy się na rap sesje przyjezdzaja dziewczynki z biura a nikt się nie stawia one się nawet ciesza maka na to stać bo przyjezdzaja osoby co maja po 20 lat i maja co ??i zkim gadac o czym? maja zlote karty kre3dytowe za darmo zarcie i pewnie inne sprawy typu hotel paliwo i itp. gratis skad mój jad?moze z tego ze te osoby nawet nie pracowaly w makach 2 lata a teraz oceniają ludzi co pracują klikanascie lat my tez od dziś zapiszemy się wszyscy na rap sesje i nikt nie przyjdzie niech się pofatygują na ten dzień i godzine nic nam nie zrobia bo każdy z nas ma rodzine i inne obowiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSC : grupa inwalidzka to nie problem . Wszystko sprowadza się do tego z jakiego powodu ktoś ma tą grupę ( u mnie robi jedna która daje radę ) Co nie zmienia faktu że godziny tych osób nie powinny być wliczane do TPMH bo nie są one aż tak produktywne jak zdrowy pracownik . GOSC2 : powiem Ci tak nie że się boją i nie chodzi mi o nowych pracowników.. w każdej restauracji po roku czy dwóch jest garstka gnid które wykorzystują to co daje im mcd ( rapsesje , pisanie skarg ) . Ja osobiście powiedziałem dla kierownika że nie dam sobie wejść na głowę . Są pracownicy okay którzy wiedzą po co przychodzą i rozdzielają relacje prac a te prywatne . Ale jest stado głąbów którzy nic nie rozumieją od tego że są w pracy i tam się P R A C U J E. Tu masz racje że coraz więcej ludzi stwierdza że ta pensja vs wymagania to jakiś kosmos . W jakiej firmie ktoś kto zarządza ludzmi ma tyle na głowie musi być dyspozycyjny 7dni w tyg i zarabiac poniżej 2tys ( powinno być min 2,5tys na ręke ) wtedy chciało by się pracować i starać. To zależy one może się cieszą ale potem zastanawiają się czemu w danej restauracji np od roku nie chodzą mgr ( będą rozkminiać co się dzieje ) . Nie no większość tych w biurze pracowała w restauracjach ale kilka lat temu ale te kilka lat to lata świetlne NIESTETY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie ktoś coś na temat nowych wrapów które bedą ? bo wiem bede mają być ale na strefie jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero 23, wejdą chyba 27, więc pewnie wrzucą na ostatni dzwonek. Restauracja powinna już mieć dostęp do tego. Ogólnie jakaś tam papryka pierdoły jak zawsze. Nie wiem czego się spinacie zawsze o te promocje. Zejdzie chyba nybc, indyk, chicago, royal bbq (nie mam pewności co do royali x2 na pi, bo teraz mam dłuższą przerwę od tego młynu), więc luz. Gorzej moim zdaniem z tymi deserami na serwisie w ładne dni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nowych wrapow jeden normalny drugi pikantny ( z kurczakiem papryka kukurydza ,sos na w coś tam ) + do bica smak owoce leśne lub truskawka i coś tam z frappe z jakąś czekoladą . Jak będę na laptopie to napiszę dokładnie co będzie a co się skacz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Schodzi chickien a wchodzą wrapy rotacyjnie. Tak na marginesie prawie cała Polska ma wolne a maki tyrają, jak zwykle zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała nie. żabki, żabko-podobne pracują. Pozdrawiam nieustannie walczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje już dłuższy czas w mc, jeżdżę po różnych supportach i powiem tak, w jednym miejscu się pracuję naprawdę fajnie, a w innym porażka. Dlatego wierzę tym, którzy na tą pracę narzekają i wierzę tym co nic do niej nie mają. Najbardziej jednak denerwuję mnie to, że niby wszystko to jedna duża firma, a stawki są różne. W jednej restauracji zwykły pracownik zarabia tyle, gdzie mng. Tego trochę nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jako menager znajde nowa promocje ? Moge prosic o jakis link ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na strefie mcdonalds, na której musisz mieć aktywne konto. Jeśli chodzi o najbliższą promocję to na razie jej nie ma przynajmniej dla zwykłych pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze na stefie, ale nawet na strefie nie ma dla menagera przynajmniej ja nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
charmlenka od kiedy stawki w maku zaleza od kierownikow? to wszystko jest ustalane odgornie .raz w roku personalna dostaje stawki obowiazujace we wszystkich rest tzw "widełki"i tego mamy się trzymać .Niechby ktoś próbował dać wyższe stawki :( zaraz go ukrócą.Raczej wlaścieciel idzie w dól nie w górę żeby nie podpaść innym właścicelom.Gadanie że stawki są ustalane na poziomie restauracji poszczególnych to bajdurzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany makowiec ze tobie się chce odpowiadać tym debilom poraz 100 razy ze strefa ze ksiazeczka JOC u manadzerow.Podziwiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie dokumenty są dostępne też dla zwykłych pracowników :p wpiszcie w wyszukiwarce na strefie STARS i wejdźcie w link 21_poniedziałek, bedzie plik w pdf z drugą rotacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobry myk przyznam, że nie wiedziałam, że z szukajki ma się dostęp do wielu rzeczy :) ciekawe kiedy to zablokują, więc cii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzi nowe iced fruit smoothes owoce lesne truskawka , iced fraper chocalte chip i mcwrap california cena 11.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
GOSC : jak nie widzisz? wiesz co to NABIT ?? . GOSC2 : Dobrze mówisz że są widełki od / do dla danego stanowiska kiedys ta róznica była ok max 3 zł od tej minimalnej i tu decyduje kierownik . Śmieszne jest to jak kierownik później musi pisać czemu koszty wzrosły i tłumaczy się a bo 1 osoba dostała awans a bo x mgr dostało podwyżkę . Niech się cieszą buraki że ktoś jeszcze tu chce pracować . Co do licencjobiorców chyba żartujesz ?? mam znajomych gdzie licencje mają 3 różne osoby i raczej tam mgr mają lepiej bo Ci ogranięci mają fajną stawkę ( zawsze mogą isc do drugiego maka ) gdzie doceni licencjobiorca . Jak ktoś ma licencje i olej w głowie to nie będzie szkodował dla pracowitych mgr . Oni oszczędzają raczej na naprawach ( znam jednego który ma konserwatora ogarniętego i sporo sam naprawia ) , skupiają się na stratach , oszczędzaniu energii bo tu można przyciąć w skali miesiąca spore pieniądze . GOSC 3 : toż pisałem o tym ameryki nie odkryłeś . Jak tam u Was operacyjny nie wymyślił czegoś bardzo mądrego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podjelam pracę w MC donald na umowę o prace a już drug i raz menadzer mowi że nie ma klientow i mogę iśc do domu daje do podpisu papier czy to jest legalnie i co z pensją umowa jest na 1/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium28
@gość up... Tak maja prawo zwolnić Cię do domu...Jak nie ma ruchu to mgr ścinaja godziny żeby spmh nie było za małe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z pesją umowa zakłada obowiązek wypracowania odpowiedniej ilości godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany - a skąd on(a) ma mieć dostęp do nabitu jeśli nie jest mgr? ;) @gość dziś - zmusić ciebie nie może, żebyś szła do domu, ale niekiedy takie propozycje są. Musisz jednak wiedzieć, że NIE masz wtedy za te godziny, z których się zwolniła PŁACONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSC : Tak na umowie masz napisane że masz tyle wyrobić H + ewentualnie 40h z limitu . Ale jeśli się zwalniasz menadżer pisze w uwagach AZG ( akceptujesz zmianę grafiku ) wtedy masz płacone za godziny które przepracowałaś . Tak jest to legalne ale nie musisz się godzić rzecz jasna :) GOSC 2 : a on tam nie pisał że tego nie widzi mimo że jest menadżerem ? może źle zrozumiałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, lol :) faktiko. Może jeszcze nie jest w rzeczywistości he he he... no to nabit faktycznie, dziwne że mgr tego nie wie, ale mniejsza. Może coś z przeglądarką też. Spróbuj innej, albo wyczyść z poziomu przeglądarki pliki tymczasowe itd., bo jak za dużo śmieci to może nie widzisz aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze nie mam płacone to jasne ale czy jest obowiązek że musze mieć przepracowne h tat jak zaklada umwa o pracę i co podpisuje na swoja praśbę idę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×