Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
czy nalezy się w mcdonaldzie urlop szkoleniowy ( mam egzaminy ze szkoły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko waszej pomocy i pracy nie doceniają. Ile razy "normalny" pracownik/instruktor dają z siebie dużo, a słyszą od menadżera, że do d..., ale za to tych obiboków co co chwila ściemniają i idą do kibla pisać smsy czy piją 10 cole na zapleczu to się nie czepiają. I nie mówię o słabo odwalonej pracy, tylko o dobrze wykonanej. Bo też się tak przyzwyczajacie, że jeden szary kowalski zrobi, posprząta sam od siebie, pomoże, przyniesie, zrobi niejedną rzecz należącą tak naprawdę to obowiązków mgr i w sumie za stawkę mniejszą, a jak raz odpuści to jest skrytykowany czy musi znosić fochy. Daj palec wezmą całą łapę i to się tyczy każdego szczebla. @gość wczoraj - Nie. możesz wziąć urlop na żądanie, albo pogadać z personalną/kierasem czy możesz przyjść później/wcześniej, albo zamienić się z kimś. Pogadaj najlepiej z osobą od grafików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt dużo lat w tej pracy
Ci z biura za X czasu przekonają się na własnej d***e jak nie bedzie miał kto prowadzić zmian . Kiedyś w zasadzie odszedł menadżer i w zanadrzu było 2-3 osoby z tzw potencjałem a teraz?? ŻADNEGO takich osób . Pozdrawiam biuro szkoda Wam dać menadzerom lepszych warunków to za jakiś czas będziecie sami prowadzić zmiany.... kuźwa online na strefie hahahahahahhahahahah Makowiec masz w 100 % rację.Nie dadza lepszych warunków bo oni nie pracują w rest na co dzień(może nawet nigdy nie pracowali) .Teraz organizują kampy dla ops ale niech dla siebie zorganizują ale nie że pracują 2 dniw roku i maja spmh w ten dzień 10 (a kieras tej budki wcześniej robi akcję „trawa na zielono” aby im się dobrze pracowało)tylko normalnie..ale to wiadomo niemożliwe. Wszyscy dobrzy odejdą .U nas staż pracy nowych zwykłych roboli to 2 miesiące i lepiej raczej nie będzie Nie ma już i nie będzie ludzi w maku z ambicjami bo i po co??ktos kto ma ambicje zatrudniając się w maku jest chyba debilem Minimalna krajowa a jak mgr to 150 zl więcej to za co sobie żyły wypruwać?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zmiana z
tak sobie czytam ten temat i wszyscy nawalają na licencje czy na korporacje,ja uważam ze wszędzie jest zle lub dobrze gdzie nas nie ma,ja pracuje w licencji a moi znajomi w licencji w innych miastach i tak jak patrze na to to ja mam super lepiej niż oni,zalezy od licencji i nazwy pracodawcy,oni się chcą do nas przenieść ale nie mogą ,bo nikt nie zadrze z warszawka,ciekawe rzeczy się słyszy,ja mysle ze do 2017 roku 100 procent mcdon będzie w licencji z czego około 20 procent ludzi z dawnego biura,to ile oni musza zarabiać ze ich potem stać ?nie dalo wam to nigdy do myslenia?pozdrowienia dla w tej chwili pracujących na nocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocna zmiana z miasta
tak sobie czytam ten temat i wszyscy nawalają na licencje czy na korporacje,ja uważam ze wszędzie jest zle lub dobrze gdzie nas nie ma,ja pracuje w licencji a moi znajomi w licencji w innych miastach i tak jak patrze na to to ja mam super lepiej niż oni,zalezy od licencji i nazwy pracodawcy,oni się chcą do nas przenieść ale nie mogą ,bo nikt nie zadrze z warszawka,ciekawe rzeczy się słyszy,ja mysle ze do 2017 roku 100 procent mcdon będzie w licencji z czego około 20 procent ludzi z dawnego biura,to ile oni musza zarabiać ze ich potem stać ?nie dalo wam to nigdy do myslenia?pozdrowienia dla w tej chwili pracujących na nocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy moze mi ktos wytłumaczyć z tą licencją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z biura to pewnie mają podejście, że "nie ma ludzi niezastąpionych". :) A czy warto się spalać nad tą pracą? Naprawdę nie macie innych opcji niż tylko menadżerowanie i sklejanie kanapek? Tzn. tylko pytam. I czas tak leci aż stuka 10-lecie w tym przybytku. Kto tak naprawdę idzie przed siebie i nie daje się dymać to zmienia tę pracę po krótszym, lub dłuższym czasie i chociaż narzekamy na nich to mnie to nie dziwi. U nas jest właśnie fala zwolnień i to osób dobrych, więc buda to się chyba wykolei , a nadmiar obowiązków znowu spadnie na barki kilku osób i znowu te osoby będą wykończone i tak w kółko. Czy ktoś usłyszy chociaż dzięki, że jesteś, dzięki że zechciało ci się nauczyć oferty McC, że nie wspomnę, żeby trochę takiemu pracownikowi podnieść stawkę... Chyba nie. I się jeden z drugim w biurze dziwią, że tyle osób nie wytrzymuje. My jesteśmy na licencji i był czas, gdzie było ok i była chwila oddechu od patoli w korpo, ale teraz ludzie po prostu NIE chcą pracować. O nockach nie wspomnę. Wieczny problem. Ciekawe jakby sobie poradzili na lunchach jak wymiękają już przy zmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z licencją? Jest to wtedy mcd prywatny/kupiony przez osobę prywatną. Tzn. że nie jesteś już korporacją. Masz nad sobą właściciela prywaciarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
zbyt dużo lat w tej pracy : nie no większosc pracowała ale kilka lat temu 5 / 10 a kto pracuje chociaż 5 lat to doskonale wie jak zmieniła się ta praca... niestety oni patrzą na restauracje przez pryzmat tamtych lat a prawda jest inna . Właśnie... to samo z ubezpieczeniem chyba ich posrało że będę płacić za swoje bo oni wciskają . Praktycznie menadżer nie ma wogole nic co mogłoby zachęcić kogoś żeby chodzić w koszuli ( fajnie jest może przez pierwszy rok ) a potem ku wica strzela człowieka . Fakt wieksozsc ma trochę wiecej od instruktora a odpowiedzialność 100x większa niż wspomniany instruktor . nocna zmiana z : idź się wyśpij 100% licencji w Polsce nie będzie . Żeś amerykę odkrył a skąd pewna znana osoba z biura która jest licencjobiorcą dostała nową restauracje ( żaden licencjobiorca nie dostał pierwszej restauracji która została wybudowana ) reguła zawsze była taka że 1 budka to funkcjonująca a kolejne mogą być nowe i skąd po kilku miesiącach dostał drugą restauracje w licencji ( gdzie proces licencji trwa X czasu ) zapewne warunki finansowe też byly dogodniejsze niż te które mieli inni ( co nie zmienia faktu że ta osoba zarabiała tam spory hajs ) . GOSC : nie gadaj farmazonów licencja nie oznacza że przejęcie lokalu i tego że licencjobiorca mozę w maku kebaby sprzedawać . Umowa jest podpisywana na kilka lat ( chyba 20 lub 25 ) później McD Polska moze ją przedłużyć lub nie.. i wspomniany ''właściciel '' działa pod marką mcd i musi się dostosowywać do ogolnych reguł i zasad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w MCu jest ciężka. Z doświadczenia odradzam;/ Może warto poszukać czegoś innego? Może na tej stronie coś znajdziesz: http://rekrutacyjnarewolucja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszeopomoc21
Skad mam sie uczyc do testu na instruktora ? POMOCY wiem ze jakis podrecznik dla instruktora i on jest gdzies na strefie ale nie moge go znalezc moglby ktos moze dac mi link do niego. Czy moze jakos mi pomoc, bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium28
Hej! Najlepiej się uczyć z JOC albo pytać menagerów.Na strefie też chyba są dostepne materiały dot 4 kroków szkolenia :-) Na teście mogą być pytania dotyczące temperatur sprzetów na budzie,dostaw. Co to jest zasada 2/24. Ile wazności ma masło lub kajzerka bynajmniej ja takie miałem...Jak się robi procedurę beef integrity na mięsie 10:1 4:1 albo na wołowinie....Jest dużo możliwości zależy jak bardzo poniesie osobę która ten test przygotowała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spinaj sie, bo ci zylka peknie. Nie ,owie, ze licencjobiorca moze sobie kebaba sprzedawac i robic co chce. Tak w uproszczeniu, bo trzeba bylo leciec i bude z opalow ratowac i nie dodaly mi sie pewne szczegoly. Co do testu na instr: tak ta ksiazeczka JOC jest dostepna, ale tylko na kontach mgr, wiec popros kogos, zeby ci wyslal, lub o wersje papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekujezapomoc
Wlasnie znalazlam ksiazeczke JOC (mam nadzieje, ze to ta ksiazeczka) bez pomocy mgr. dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość. - więc nie wprowadzaj ludzi w błąd widać że nie wiesz co znaczy słowo licencja . Kupić to możesz auto lub dom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość010
czy mógłby ktoś podać link do podręcznik instruktora ze strefy ? z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda i ile trwa szkolenie na managera ds.personalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1093
na ile pnk minimum trzeba napisać test na instruktora aby zaliczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd mogę dostać książeczke joc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość141312
Słuchajcie czy ktoś wie jak wygląda sprawa z ponownym przyjęciem do McD jeśli kiedyś już tam wcześniej pracowałam? Sprawa wygląda tak, że pracuję tam od miesiąca i mam umowę na okres próbny 3 miesiące. Po tym czasie jednak nie będę mogła jej przedłużyć bo muszę wyjechać na dwa miesiące do domu rodzinnego. Jeśli po tych dwóch miesiącach znów będę się starać o pracę w McD ( niekoniecznie w tym samym) to jak ma się do tego fakt, że wcześniej tam pracowałam? Na plus czy na minus, że nie chciałam tam przedłużyć wtedy umowy? Jak oni na to patrzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak Ci idzie i jakie maja zapotrzebowanie na pracownikow, ja pracowalam wczesniej kolo 4 miesiecy i wyjechalam (ale powiedzialam kierownictwu wczesniej), wrocilam po ponad 3 miesiacach i wlasnie zajrzalam wczoraj zapytac czy maja zapotrzebowanie i po godzinie juz zadzwonili, takze niedlugo zaczynam znowu. Powiesz im jaka jest sytuacja (najlepiej wczesniej, bo jak sie zwolnisz nagle bo tak to tez troche nie fair) i mozesz sie spytac czy beda gotowi Ciebie przyjac, ale mysle ze im sie tez bardziej oplaca przyjac ponownie kogos juz troche obytego z ta praca, szczegolnie jak byli z Ciebie zadowoleni, niz kogos nowego. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj - z księgarni... Spytaj współpracowników, w tym nawet kierownika czy menadżerów, bo oni mają czasem wersje papierowe może pożyczą. Wersja elektroniczna (nowsza) jest na strefie McD, skumpluj się z jakimś menadżerem i spytaj czy może ci wysłać, bo oczywiście osoby niżej z dziwnego powodu nie mają dostępu do książeczki ze składami kanapek itp. :D. @gość141312 dziś - Jak wyżej. Jak pracujesz spoko to będziesz mieć pierwszeństwo przed innymi, ale bądź szczera. Nie wiem jakby to wyglądało z opcją przedłużenia umowy i pójściem na urlop bezpłatny. Pogadaj z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile pnk minimum trzeba napisać test na instruktora aby zaliczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium28
Napisać test najlepiej jak się da :P chyba jest dostęp do JOC z 2012 roku...Gdzie moim zdaniem nieporozumieniem jest że instruktor nie ma do takich informacji dostępu :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak napisze test slabo to nie zostane instruktorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jeszcze słabiej to zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam powaznie na ile min trzeba napisac ten test aby zostac instruktorem ? Czy punktacja sie nie liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×