Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość gość
Obeznany, a czy jest opcja żeby pracować w maku na 1/8 etatu? Obecnie pracuje od ponad pol roku na 1/2, ale od roku akademickiego chciałbym miec wiecej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jasny
tak jak mowilem zadalrm pytanie odpowiednim osobom. Tez ogarnietym pracownikom, instruktoron odpowiedzi rozne, wiec pewnosci nie mam, rzeczywiscie nie potrzebnie pytalem. moze kiedys trafie na odpowiednia osobe ktora mi odpowie. . jest mi glupio pytac na forum, ale uznalam, ze jak w realu nie moge sie dowiedziec to moze tu... dodam, ze przeczytalem wszystko: ksiazeczke joc, nabity, weryfikacje, manuale. i tylko na to jedno bie znam odpowiedzi( jak widac nie tylko ja-no tak bo wstawia sie po 8,16 mies i problemu nie ma) zaluje ze zapytalem, zapomnijcie o pytaniu po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jasny
tak jak mowilem zadalrm pytanie odpowiednim osobom. Tez ogarnietym pracownikom, instruktoron odpowiedzi rozne, wiec pewnosci nie mam, rzeczywiscie nie potrzebnie pytalem. moze kiedys trafie na odpowiednia osobe ktora mi odpowie. . jest mi glupio pytac na forum, ale uznalam, ze jak w realu nie moge sie dowiedziec to moze tu... dodam, ze przeczytalem wszystko: ksiazeczke joc, nabity, weryfikacje, manuale. i tylko na to jedno bie znam odpowiedzi( jak widac nie tylko ja-no tak bo wstawia sie po 8,16 mies i problemu nie ma) zaluje ze zapytalem, zapomnijcie o pytaniu po prostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejasny
sorry za bledy, slownik w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wiec po co sie spinasz jak inni nie zawracaja sobie glowy taka drobnostka i nie ma tego w dokumentach. W zamian i tak nic nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jasny
nie spinam sie, chcialem tylko i az pomocy, zakonczmy ten temat jesli nikt nie potrafi(badz nie chce, bo przeciez od tego mam ludzi) odpowiedziec na to pytanie :) trudno.. dzieki tym co odpisali bez hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 15 do 19 czerwca w godzinach od 7:00 do 8:00 rano w restauracjach z ofertą śniadaniową będziemy rozdawać kanapkę McMuffin Farmerski zupełnie za darmo. Celem akcji jest budowa świadomości oferty śniadaniowej oraz wzrost Guest Counts w porze śniadań w restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damy radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownicy też mogą korzystać z tej promocji ? czy da mi sklad tej nowej kanapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam prace w macu , ale najlepiej gdzies na uboczu gdzie nie ma duzego ruchu, i w troche wiekszym miescie czy tez na obrzezach, w malym zazwyczaj stawki wynosza okolo 6 zł netto,a tyle samo mozna dostac w kazdej innej pracy mniej się męcząc, bo praca w macu jest naprawde ciezka, zap*****l straszny, pierwsze tygodnie pracy najgorsze,potem mozna sie przyzwyczaic ale nie zmienia to faktu ze jak dadza ci zmiany po 11h 5 dni pod rzad to przypominasz trupa przez nastepny tydzien. Pracuje w centrum krakowa, na szczescie tylko sobie dorabiam, jakbym miala byc na caly etat to bym zwariowała, tak to da sie zdzierzyc, kasa nieco wieksza niz wszedzie bo okolo 9zł/h ,w godzinach nocnych 10, bywa ze zamykamy maka o 4 a na 3 minuty przed przyjdzie Ci nagle 50 osob i co ? oczywiscie musisz obsluzyc, niektorzy jak na zlosc, przychodza i zamawiaja mega wielkie zestawy i tak czasem siedzimy godzine dluzej, beznadzieja nienawidze takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, ale nie jest tak, że siedzisz tę godzinę za friko. Oczywiście, że po męczącym dniu jak jeszcze człowiek ma zostać extra to chce mu się płakać, ale nie jest to charytatywnie + nocne + jak wejdziesz na nadgodziny... Ci którzy muszą pracować, żeby przeżyć i jest to główne źródło dochodu (u nas) bardzo chętnie łapią nadgodziny, chociażby się paliło. Co do ilości zmian i godzin to już zależy od restauracji i od tego jak to ogarnia personalna. To nie tak, że w każdym McD na rogu są 12h zmiany przez kilka dni. A że ludzie to idioci i bez wyczucia wparowują do restauracji czy sklepów na ostatni dzwonek... No cóż, są ludzie i parapety kible i szalety, nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam wypłatę i jestem baaaaaaardzo zadowolona, więc nie jest tak najgorzej chyba z tym wynagrodzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawnie jest tak: [ 4 3 2 1] od prawej do lewej. jesli jest 13 mięs dzielimy na 2 części 7 i 6. i układ wygląda inaczej: [ 4 2 3 1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawnie jest tak: [ 4 3 2 1] od prawej do lewej. jesli jest 13 mięs dzielimy na 2 części 7 i 6. i układ wygląda inaczej: [ 4 2 3 1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
aahz : to jakaś marna prowokacja ?? . To ile Ty zarobiłaśw McD iż sądzisz że to są adekwatne zarobki do wykonywanej pracy ( nawet jeśli jesteś zwykłym pracownikiem ) . Nie wspominam już o menadżerach którzy robią wszystko i zarabiają powiedźmy sobie szczerze psie pieniądze . Ale wkrótce odbije się czkawką te oszczędzanie na mgr zostaną same debile którzy nie potrafią umyć combo i nie mają pojęcia o niczym choćby o wbijaniu transferu . Ta firma spada na psy WOGOLE NIE SZANUJECIE PRACOWNIKÓW aby tylko zarobić jak najwięcej . Inne firmy traktuja swoich pracowników z szacunkiem jak jest miesięczna to zamykają wcześniej a nie kuhwa na styk i się później tłumacz czemu . Bo bo to dziwne że jest ok 300 maków i wszyscy zamykają POS i wszystko się muli a zadzwonić do Trecomu w tym dniu to jak dodzwonić się do Obamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny28
Obeznany przecież to normalne, oszczędzają na tym co nie trzeba, stać ich na tydzień darmowego karmienia muffinem farmerskim, ale na jakieś godziwe pieniądze już nie, szczerze to ja się wcale nie czuję żadnym managerem, bo zapieprza się czasami jak zwykły pracownik, robi się za konserwatora no i na końcu za siebie o ile starczy czasu, ale nikogo to już nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1600zł za cały etat bez nadgodzin dla młodej osoby, dla której jest to pierwsza praca to całkiem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam 1400, gdzie wy pracujecie,w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka stawka na nockach? Pełen etat osoba dorosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
Nocny28 : dokładnie stać ich rozdawać kanapki , kawy ( chociaż to i tak każda restauracja płaci za marketing więc biuro dyma budki a nie swój hajs ) . Skad ja to znam ile to razy człowiek robi swoje za pracownika ( bo osoba x wzieła UŻ inna L4 i masz 2 nowych ) za ebać się idzie ! . A na nockach to już wogole na wariata przelicz się , policz magazyny , wyloguj kasjerów rozlicz ich wbij kasetki zamknij depozyt wbij straty ( uwielbiam jak są 4wriny ) i sprawdzaj gdzie jest zużycie potem wbij promo zamknij otwórz systemy / przepisz listy ( czasami coś opada jak pewni ludzie spisują albo zapominają o czymś a Ty lataj jak debil i licz / porównaj sprawdź z poprzednim dniem / uzupełnij raporty / wyślij dane / otwórz kuchnie potem serwis i miej na nocy nowych KU R WICA MNIE TRAFIA żeby mieć 25 lat i nie wiedzieć co oznacza słowo S P R Z Ą T A N I E ściąga taki wodę w kątach jakieś śmiecie ( nie przeszkadza mu ) ogarnia grilla brudny ze ch j tłusty nie przeszkadza mu , ściaga wodę na zapleczu zapomnie ściągnąć ją z kibla w szatniach ( wchodzisz a tam k***** jeziro ) . Ale i tak najlepsze są dostawy kiedy im się tłumaczy pomijam fakt że nie potrafią zmieścić się w drzwi nie dają radę wepchać palety do chłodni / wszystkie bułki wg nich to takie same są / polewa czy syrop czekoladowy to to samo / jest otwarty karton mango ananas zamiast zdjąć i postawić na samą górę to po co lepiej postawić na ten otwarty . A później sprawdzasz inwentarkę bułki big maka +150 a classica - 100 szt polewa - 12 a syrop + 12 , mango ananas + 7 / nie wiem gdzie coś stoi ? po co pytać zostawie cynamon w chlodni . Co się dzieje z tymi ludźmi nawet nie potrafią sprzątać są głupi jak but aż chce się takiego wziąść do menadżerskiego i opier olić ale nie bo mobbing itd teraz pracownik ma większe prawa niż menadżer . Teraz mam taki okres wk wienia i też zaczynam mieć w******** jak mam nocki i nie byłem na przerwie to jej nie pisze ( czekam jak personalna powie podpisz ) tu się zgina dziób pingwina . Dziś menadzer w McD jest sprzątaczem , skadaczem kanapek , naprawia sprząt , musi myc combo , głupiego bica ( miesięczne mycie jst super ) kupie sobie minutnik tu 15min tam 8 min zainstaluj koryto do lodu wyjmij znow załóż , umyj apex , przyjmij dostawę i najlepiej pomaluj trawnik na zielono . GOSC : a skąd mamy wiedzieć jaka stawka ?? nawet nie wiem jaka mają teraz chyba 10, 50 ? dodaj +20% do godzin nocnych . czytaliście biuletyn? a to się szarpneli oferta dla pracowników obecnych w pracy ( za 4 zł big mak , wieś mak , nagetsy 6szt, wrap klasyczny / po 2zł kurczak burger , czisy tosty / 4zł kajzerka z kurczakiem i jajkiem i wrapy / mcflurry lion i kit kat 2zł ) ogólnie nie jadam w maku ale mcflurry czy szejk za 2 zeta pewnie będą brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obeznany, można jako zwykły pracownik zobaczyć ten biuletyn na stronie? bo nie mogę go znaleźć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zobaczyć tylko trzeba odpowiednio wpisać w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany rozwalisles mnie znow na łopatki..oprócz ostatniego akapitu zgadza się w 100 % btw ja mam inwentorke przyjmuje dostawe i ja rozladowuje myje combo sprzątam -tak było pare lat temu teraz mgr robi inwentorke comba nie umi dostawe ma 2 nocników sprzatac nie sprzata i tak się nie wyrabia umycie ekspresu do kawy -kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie porozmawiajmy o dzisiejszych menadżerach co robia a czego nie kogo się robi na mgrs teraz a kiedyś nikt tego tematu nie poruszyl a to jest temat godny tvn uwaga redaktor:obeznany makowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany gdzie to wyczytales w biuletynie o tych kanapkach za 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie interesuje gdzie mogę znaleźć to info o kanapkach za 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObeznanyMakowiec
GOSC : temat ten był poruszany że daje się awanse aby tylko zapchać grafik menadżerski ( pewnie w każdej budce tak jest a na bank w większości ) u mnie nawet nie ma komu dać instruktora ;/ . I takim to sposobem daje się menadżera dla kogoś a bo pracuje tu od początku... albo miał potencjał ale po awansie nagle nic go nie interesuje lub pracownicy weszli mu na łeb inne debile to takie które dużo gadają ale nic nie wiedzą i tylko wku... u mnie takich mgr jest dwoje nawet poczty nie czytają a o nabicie wiedzą tyle że coś takiego istnieje . Kiedyś zawsze w zapasie było 2-3 osoby które były na liście potencjalnych mgr dziś to nie realne . Więc POZDRAWIAM biuro życze Wam żeby znów sporo ogarniętych ludzi wyjechało do pracy za granicą ( nawet w takim maku ) zarobki o niebo lepsze . I jest w PL sieć sklepów pewnych która preferuje menadżerów OGARNIĘTYCH z miejsca można być zastępcą kierownika sklepu . Nie wiem czy oni są aż tak głupi? czy po prostu stwierdzili że i tak coraz więcej licencji jest i to ich będzie problem . AHAAZ : nabit / 15 / 24_czwartek . Punkt 1 od 18 czerwca ma to ruszyć nic ciekawego poprostu kanapki po 4 zł / 2zł . Zapytaj menadżerów może ktoś Ci wydrukuje ewentualnie moze będzie wisieć w Crew Room-ie . Trochę beka bo menadżer i tak nie będzie kupował ( tylko w czasie pracy aktualna oferta ) a jak jest serwisant to daje się zestaw i wbija kanapki na promo . Więc pewnie tylko pracownicy będą z tego korzystać w czasie przerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg. mnie desery za 2zł dla pracowników to fajny motyw... nie, żeby to 4 czy 6zł to był super wydatek, ale kurde inne firmy robią imprezy, wyjazdy, paczki, upusty na dane produkty (np. ciuchy w sklepach)... Latem po pracy deserek chętnie :P. @Obeznany - u nas to samo... Jesteśmy już na licencji i uwierz - w kwestii awansów NIE jest lepiej, a wydawałoby się, że trafiliśmy naprawdę w ręce ogarniętych i myślących ludzi i nie ma już na to wpływu biuro... I co... Awansowali takie osoby na mgr, które nawet nie wiedzą jak się rozmianę robi, jak liczy się kasetkę i co oznaczają poszczególne przyciski na combo (kierownik serwisu...), a mają kilka potencjalnie dobrych osób, które pracują od lat i chciałyby spróbować tylko nie chcą się prosić. To jakby się obuchem w łeb dostało - starasz się pracujesz od lat i nikt nie przyjdzie i nie powie "nadajesz się" tylko idą do jakiegoś młokosa, który nie wie jak się wbija zestaw na kasie. Co tu się liczy? O co tu chodzi? Ładny uśmiech, lizanie d**y? Nie rozumiem filozofii tej firmy. To jakaś psychoza. Na instruktora teraz też nikt się nie nadaje i oczywiście za takiego bałwana trzeba będzie robić szkolenia, bo zaraz się wielce rozchoruje 10 raz w ciągu pół roku, a te osoby skrupulatne (większość dziewczyn) odpadają raczej, bo mają małe etaty i są zepchnięte JAK ZWYKLE na 1 stanowisko i mają braki np. na kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×