Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość ddddddddddwsd
ja pracuje w mc ponad 1,5 roku praca nie jest taka zla... ale najbardziej mnie osobiscie boli to ze awanse dostaja nie Ci ktorzy zasługuja na nie;/ McDonald's powinien bardziej sie przygladac awansom ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie uspokoiliście, dziękuję :) Naprawdę potrzebuję pieniędzy, więc mam nadzieję, że mnie przyjmą. Trzymajcie kciuki! :D Później napiszę jaką stawkę mi zaoferowali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jano
zapewne 9zł brutto i 50gr netto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misterszop
A ja mam już tą pracę w dupie . Składam wypowiedzenie ale ostatnie 2 dni nie pójdę sobie do pracy . Pewnie i tak na wypowiedzeniu tak mi grafik ustawią , że 2-3 dni bd trzeba pracować . Ogólnie to brak słów , przykre , że traktuję się tak młodych ludzi dla których jest to często 1 praca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardooiwa
ło matko zaczyna się wylewanie zali i wolnych wniosków ksiedzu w konfesjonale pobiadolcie jak to wam źle, moze co odpali z tacy!!! he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
Witam , chciałbym się tam zatrudnic jako pracownik zmiany nocnej i mam pytanie dla zorientowanych : Ile godzin się pracuje w nocy 10, 12 Czy trzeba pokazywac świadectwo ukończenia szkoły i patrzą na oceny i czy jak się pracuje cały czas 12 godzin (przez prawie wszystkie dni miesiąca) to można zarobic więcej jak te 1150 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bar20001
10 , 12 ? raczej 7 h ( 2 osoby na nocke +menago ) :) chyba ze jest 1 menago i 1 nockik to 8 h i masz sie wyrobić u nas tak jest na nocce , Świadectwo ukończenia szkoły trzeba pokazac na oceny nie patrza . Nie możesz robić 12 h codzienie cały miesiac... bo sa odpoczynki jak i 35h nie przerwalnego '' wolnego'' od pracy . ogolnie średnio to : cały etat ok 20dni w miesiącu pracujacych , 3/4 etatu 16 dni , 1/2 to 12 dni... 1/4 to ok 40h . A na ile Cie chca przyjąc ? na cały czy mniejszy etat? u mnie np cieżko dostać cały etat... ogolnie wola dawac 3/4 ( mniej gosci mniejsze utargi sa bezpieczniejsi finansowo ) a jak jest duzo gosci trzeba wiecej pracowników to Ci z miejszymi etatmai jadą swoj etat + limit 40h ktore moze doprcować ( pracownik 3/4,1/2 etatu ) ale np jak ktoś dobrze zapiepsza to dostaje cały etat ja np juz mam pracuje ok 2 lata i przewineło się wiele osób na nocce kazdy myśli ze sie nic nie robi ale trzeba ostro zapiepszać chyba ze cchesz byc takim lewusem czyli sprzatac to na widoku reszte nie :) .Ogolnie nocki nie sa dla wszyskich ludzi nie ktorzy wytrzymuja tylko rok i nie daja rady . jak cos chcesz wiedziec to pyaj bo pracuje na nockach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
Nie jestem leniem ,raczej na cały etat to jednak więcej niż 1150 się nie wyciągnie ? A na zmianie dziennej pracuje się czasami 12 h więc chyba można więcej zarobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
raczej ? czyli jak? okres próbny jaka umowa ?? bo to ze mowia moze potem caly etat to wiesz :) to zalezy... ja już pracuje dłużej i na całym etacie mam 1450 zł ( po roku pracy jak już kierownik zobaczył ze nie obijam sie mam wiecej za godzine niż inni prawnicy ) żadko kiedy 12 h się robi w maku raczej max 11h , To nie leci tak że zarobisz wiecej na niu bo robisz po np 11 h . Pisałem że cały etat ro 21 dni ( liczac że grafik mam zawsze na 8h ) = 168 h w McDonalds nie ma nadgodzin :) jedynie praocnicy którzy nie mjaa całego etatu moga jechać swóje godziny + 40h limitu :) pamiętaj że na nocy masz +20% za to ze robisz w nocy tylko weź pod uwagę ze pracy jest sporo a ile osób na nocce w restauracji w Twoim miescie ? 1 czy 2 ? i czy nocka jest od 23 do 7 czy do 2giej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej, właśnie dostałam maila, że przeszłam ją pozytywnie. :) Pan kierownik wyjątkowo miły, byłam zaskoczona. Zobaczymy jak będzie później. ;) Zaproponował mi bodajże 8,59 zł brutto, mówił, że to ok. 7 zł netto. Pół etatu, czyli jakieś 600-700 zł za miesiąc. Mówił, że to będzie dwa-trzy razy w tygodniu. Myślę, że krzywdy nie ma. W październiku rozpoczynam studia, mówił, że jak się sprawdzę, to zostanę. Mam się zgłosić po skierowanie na badania. Mam szukać w restauracji kierownika, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : milusia1401
pamietam pierwsze dni i co mowili tez pięknie ;p no ale wszystko zalezy od kierownika jaka atmosfera :) pewnie po okresie probnym dadza 9zł za h :) . Jak pokarzesz ze umiesz pracowac cieżko i nie narzekasz to bedziesz miala dobrze w McDonald's :) u mnie w pracy właśnie tak jest Ci którzy pokazali ze można na nich liczyc pracuja dobrze nie biorą UŻ-etów 2h przed robota albo nie dzwonia 30min przed praca ze mama w szpitalu i nie przyjdą to maja lepiej od tych ktorzy kombinuja przekłada sie to później tez na podwyżki co roku pracowici dostaja dosc dobre obiboki wogole albo 5gr a znam takie przypadki hehehe :P . Po skierowanie do personalnej najlepiej się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
Znaczy we wrocławiu , wiadomo że dają okres próbny ale jakbym się nie obijał to raczej by mi przedłużyli a dla mnie praca w nocy to raczej nie problem nie ma klientów pracowałem w markecie w wakacje i dziękuje bardzo . Zaraz to rozumiem że praca od poniedziałek - piątek po 7,8 godzin w nocy no i zależy jaka stawka słyszałem że teraz dają każdemu 9 zł brutto . A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna o co pytają ? ( I sorry nie spostrzegłem że to forum dla kobiet :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bar20001
No tak zawsze okres próbny dają 3miesiące :) praca jest codziennie raz robisz np 5nocek po kolei potem masz 2dni wolnego i 2nocki potem 1 dzien wolnego itd różnie to bywa w zależniości od tego jaka wpiszesz dyspozycyjność... stawki różne...widzisz wyżej 8,59 za h ja jak zaczynałem miałem 8zł dziś mam 9,30 za h + 20% i dodatki ogolnie to wychodzi trochę więcej wypłaty niż menago na dniu hahah :P mimo że nawet instruktora nie mam :) Rozmowa...pytaja o pierdoly czy planujesz naukę jakie masz zainteresowania dla czego McDonald's itd . Forum dla kobiet ale ja kobieta nie jestem watek dajny ja pamietam jak mialem za kilka dni zaczynac prace w mcdonald's i nie wiedzialem nic a teraz ludzie moge sobie tu wbic a ja po dwóch latach moge komus pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
A te 20 % to o co chodzi ? jak się pracuje w nocy to się ma więcej ? Bo sobie tak myśle że dlaczego nie spróbowac jest ogłoszenie na stronce że poszukują pracowników na nocne zmiany widc ludzie nie mają chyba . A to prawda że pracownik dostaje za free chessburgera i cole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bar20001
Od 23 do 7:00 jest to praca noca czyli należy się dodatek do każdej godziny 20% dodatku czyli masz 9zł za h + 1,80 zl ( 20% ) = 10,80 h + dodatek pranie / buty :) .A to Ty jeszcze tam nie byłeś pogadac?? zapytaj czy mozesz liczyc na caly etat wogole... i ile osób pracuje na nocce czy 2+menago czy 1+menago :) . Ogolnie na poczatku ciezko bedzie Ci sie ogarnac zeby ze wszystkim sie wyrobic :) . Nie zadnego jedzenia za free nie ma...napoje to tak...coca cola , sprite , cola zero , ice tea , fanta kawa cherbata :) teoretycznie tez ciastka ale u nas nigdy ich nie ma no chyba ze ktos z warszawy ma wpasc to odrazu się znajdują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
A rzadko proponują cały etat ? Jeszcze zobaczę bo wybieram się tam dopiero pod koniec czerwca jak jeszcze będzie ogłoszenie na stronce bo musze jeszcze zaliczyc egzaminy (ale chciałem się dowiedziec co i jak ) A z tym wyrobieniem się to co trzeba myc podłogi krzesła stoliki naczynia , jak się nie wyrobię to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytał o takie pierdoły, jak mówił kolega wyżej. Czy planuję naukę, czy mam zainteresowania, dlaczego McDonald's, czy jestem gotowa na ciężką pracę, czego oczekuję, dlaczego ma wybrać właśnie mnie. A co do tych całych etatów, to mówił, że rzadko proponują cały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bar20001
No raczej mało kiedy ktoś dostaje cały etat jeszcze na nockę... dla nich bezpieczniej jest dać max 3/4 etatu jak bedzie potrzeba to dadzą Ci godziny z limitu do całego etatu :) . Wszystko zależy też od kierownika ale jak pisałem to są wyjątki z całym etatem raczej jak już daja to dla instruktora i menadzera czerwony z całym etatem musi na prawdę się wykazać :) .Jak Ci zależy na pracy to idź teraz i powiesz ze możesz zacząć od np od lipca do tego wypytasz o konkrety na ile mozesz liczyc co do pensji za godzinę czy mozesz miec caly etat ewentualnie 3/4 + godziny z limitu . U mnie na nocce jest tak jeden zmywa ogarnia stoły drugi robi sprzęt frytke/grill tostery ,vertical , piecyk , parowniki itd już po 1wszej mamy wsyzsko ogarniete zbieramy śmieci z podłogi leje wodę szoruje podłogę a druga osoba ściaga jak wszędzie ja rozleje idę pomału robić łazienki zanim druga osoba skączy sciagać idę ogarniać McCafe stoliki kanapy podłogę potem sala stoliki parapety , kanapy kosze potem razem dokanczamy sale G&F idziemy na przerwę wracamy i ściagamy wodę w miedzy czasie lazienki potem patrol smiecie wywalamy sciaamy wode na zapleczu... jak sike nie wyrobisz? to zostajesz sobie dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były makuś
Wytrzymałem miesiąc, zarobiłem niecałe 700 pln. Praca fizycznie ciężka, ogłupiająca, wśród prymitywów. Klientela chamska, to nie jest Marriott! Przychodzi tam raczej biedota od święta z dzieciakami, lub chamskie, wiecznie spieszące się i poganiające wszystkich wokół "krawaty". Jeśli nie jesteś typowym fizolem z rolniczo-robotniczej rodziny, który jest przyzwyczajony do zapierdalania od dziecka i nie oczekuje zbyt wiele od życia, to nie polecam. Reklamują to jako pracę dla studentów, a w rzeczywistości mało kto ma tam maturę. Pracownicy dzielą się na tych, co trafili tam przez przypadek i wytrzymują do pierwszej wypłaty, oraz na tych, co i tak nic lepszego ich w życiu nie spotka i tkwią tam latami. Smutne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do : były makuś
jak piszesz zarobiłem 700 zł to napisz jaki miałeś etat... bo na pewno nie cały.. . Ogłupiająca praca wśród prymitywów ? . Ja szanuje każdego kto tam pracuje bo różnie bywa raz jest ostry zapieprz innym razem sa luzy i kto nie wytrzymał nawet miesiąca tzn że sorry ale jest nierobem i niech ze swoim '' super studiami '' znajdzie prace jako dyrektor Mercedes Benz hehe . Biedota ? nie wiem czy wiesz ale do maka w PL biedota nie wpada nie ukrywajmy w maku tanio nie jest i nigdy nie było . Typowym fizolem? pracującym od dziecka? tacy ludzie szanują prace w przeciwieństwie do takich gówniarzy jak Ty pewnie '' mama da tata da '' życzę powodzenia na stanowisku dyrektora :) Nie wiem czy wiesz ale jak ktoś szuka innej pracy i ma wpisane ze pracował np 2 lata w maku to pracodawcy wiedzą ze jak ktos tyle wy3mał zatrudniaja od reki wiedzac ze jest tam zapieprz i od groma standardów a Ty moze jestes zbyt tępy żeby je pojąc hehe . Może i mało tam studentów ale sa... a że tam matury nie maja? hehe bys sie zdziwił ile osób jest po studiach i to jakich poza tym nie matura czyni kogoś człowiekiem w maku fajne jest to ze mozesz nie miec matury nawet ale jestes zaje**stym pracownikiem ktory ogarnia elegancko wszystko moze liczyc na istruktora /menago / asystenta a potem kierownika mój kieronwik były własnie od czerwonego zaczynał i jest kierownikiem po kilku latach i bedzie zarabiał wiecej niz Ty ośle oczy by Ci wypadły gdybyś wiedział ile na suporcie maja kierownicy maja kasy wypłata+mcdonalds opłaca mieszkanie , paliwo , dieta moj kieras nawet fure dostał za osiagniecia :) Miejsce jest wesole jak sa luzie ktorzy chca pracowac i szanuja pieniadze u nas zaczynalo 50 osob a po 2 latach zostalo z 20 tych ktorzy sa od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
Dokładnie , mi się wydaje że jeżeli ktoś pracuje a nie się obija to zostanie to zauważone choc może jestem naiwny bo też sa tacy co wykorzystują ale to zależy od ludzi. Jeżeli mnie przyjmą w lipcu to pójde ,dobrze by było gdyby był cały etat ale w ogłoszeniu na pracownika restaracji pisze że przyjmą pracownika w pełnym i nie pełnym wymiarze godzin więc to pełnym to chyba cały etat...zobaczymy czyli rozumiem że na noce dodają 1,80 do stawki za godzine i fajne jest to że dają umowe o prace po okresie próbnym (ale może też tak byc ze przyjmują cię tylko na 3 miechy żeby po tym i tak cię wylac nawet jak dobrze pracujesz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bar20001
na pewno zauważą tylko rożnie bywa potem z docenieniem takowego pracownika :) u mnie na poczatku tez gadali kto chce to pół kto chce 3/4 lub cały etat dostanie a potem co? cały etat instruktorzy i menago no od jakiegos czasu mi dali :)1,80 to był przykład nie wiem ile bys miał za godzinę jak 9 zł to + 20% :)przez miesiac sie nazbiera :) u mnie było to ponad 300 zł z tego 20% . Nie raczej jak Cie przyjmą i bedziesz dobrze pracowac to nie wywala za to lewusow odraz eliminują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklmn
a jak jest z rezygnacja z pracy w mcdonalds ? chodzi o do ze od przyszlego tygodnia zaczynam prace w macu, a na poczatku sierpnia chce jechac na 2tygodniowe wakacje. Do pracy ide tylko po to zeby sobie dorobic do tych wakacji. Na rozmowie Pani pytala czy chce tylko na wakacje czy na dluzszy czas. Powiedzialem ze oczywiscie na dluzszy (wydaje mi sie ze by mnie odeslala gdybym powiedzial ze na wakacje, czy 2 miesiace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam interesuje mnie oferta: zarob na wakacje z mcdonald jako pracownik mlodociany. interesuja mnie restauracje w warszawe, ale nie wiem gdzie mam sie zglosic, ani jakie podjac kroki, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
Wypełniasz formularz cv na stronie mcdonalds.pl ,albo udajesz się tam osobiście ja tak planuje za jakiś czas , mam nadzieje że mnie przyjmą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardooiwa
do milusia1401 wszystko si przedłuzyło w czasie.... nie byłam na 2 dniach próby nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie, wiec olałam system, pomyślałam ze jak nie ta to inna praca. a dzis zadzwoniła pani z hr, ze chcą ze mną podpisac odrazu umowe na czas określony.jutro mam jechac po skierowanie na badania lekarskie. juz się cieszyłam ze dłuzej z dzieckiem posiedzę w domu....ciekawe jak to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar20001
A Chciałbym się jeszcze dowiedziec na temat pracy na noce wiadomośc kieruje dla osób z nocek : Na czym polega przyjmowanie dostawy towaru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody27
_____________ w mcdonalds pracuja ci ktorzy wiedza ze do niczego nie dojda i nie pozostaje nic innego jak praca w maku... a aby zostac managerem czy instruktorem trzeba min. imprezowac z kierownictwem :) jesli cie nie polubia nie masz szansy na makowa kariere :) pracowalem tam bo musialem (na szczescie krotko) i potwierdzam prawde z przeterminowanymi salatkami, kanapkami dlugo lezacymi, wyjmowaniem kanapek ze smietnikow, po prostu syf, wlascicielom zalezy tylko na kasie, i zrobia wszystko aby nie byc stratnym :) ______________a apropo sanepidu to w restaulacjach mcdonalds maja znajomosci w sanepidzie i kontrola jest "zapowiadana" kilka dni wczesniej wiec jest czas na to aby wszystko porzadnie wysprzatac a jak tylko kontrola sie skonczy to pracownicy odychaja z ulga bo juz nie trzeba tak zapierniczac, szefostwo zaprasza pozniej kontrolerow na jedzonko i pogaduchy i juz wiadomo jaki bedzie wynik calej kontroli :) _____________a klienci..... w wiekszosci ludzie ze wsi szukajacy atrakcji dla dzieci i samych siebie, na takich niestety restauracja żżżżżżeruje, chamscy, zlosliwi, chcacy wyladowac swoje emocje na pracownikach, bo mysli sobie taki ze przyjechal do mcdonalds i wszystko mu wolno :) zal mi takich klientow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardooiwa
ach młody to prawda co piszesz, wiesz wszędzie tak jest nie tylko w macu! to dzisiejszy swiat nakręca machinę pieniedzy, i żeby przezyc trzeba sie podporzadkowac panujacym zasadom, albo wypad. jeszcze nie wiem czy moge nazwac siebie szcześciarą i w czepku urodzona, bo na managera dostałam sie z rekrutacji zewnetrznej - a nigdy nie pracowałam w macu, muszę wszystkiego sie nauczyć od podstaw, wiem z czym ta praca jest zwiazana, lubię pracować i nie wstydzę sie ze jako menager bede zpieprzac po floorze z mopem czy stac czasem na frytownicy, mam to głeboko w poważaniu, chce się dogadywac z każdym i byc lubiana jako manago,m po prostu być ludzka dla innych- i traktowac ludzi tak jak ja chciałabym aby mnie tratowano w pracy ! niedługo zaczynam mam jeszcze ok 2,5 tyg do rozpoczecia pracy. weźcie napiszcie mi moi drodzy ile wam NOCEK wypada w miesiacy na stanowisku MANAGO! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×