Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem

małżeństwo z dzieckiem kochanki w tle

Polecane posty

Gość nelkaaaaaaaa
Ale jak? podaj jakieś namiary na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nelkaaaaaaa
jak mozesz to odezwij sie na GG nr 8605213 z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczyć dziecko ze zdrady>Ty chora jesteś,nawet w katolickim zapisach masz że dziecko i kochanka mają być odseparowane całkowicie od niewiernego który żałuje złamania przysięgi ,tylko przelewy kasowe i żadnych kontaktów ani z dzieckiem ze zdrady ani z kochanką by nie narażać małżeństwa ,to według kościoła ,to że brak kontaktów z dzieckiem spada na karby kobiety jako wina za zadawanie się ze ślubującym innej w tej religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda na kontakty z dzieckiem ze zdrady jest pomyłką tych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jestes pomylka a nie to dziecko ze zdrady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko,temat wywleczony po 10-u latach,by wpisac dwa lapidarne zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty jestes pomylka a nie to dziecko ze zdrady!!!! x i czego się wściekasz porzucona kochanico z bękartem, nic warty tłumoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masochistka męczennica :D ja bym sie po prostu rozwiodla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 11:46 lata po wątkach i kazda kobietę wyzywa i ma za "kochanicę".Nieszczęśliwy ludzi twór,obrończyni zdradzaczy-mężów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moda na kontakty z dzieckiem ze zdrady jest pomyłką tych czasów" prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta z 11:46 lata po wątkach i kazda kobietę wyzywa i ma za "kochanicę".Nieszczęśliwy ludzi twór,obrończyni zdradzaczy-mężów!!!!!!!!!!!!!!!!!! xxxx Kiełbasa przygłupia i kopnięta w zad kochanico weź leki skoro w tym wieku masz już tak zaawansowaną sklerozę że sama nie pamiętasz co od lat wyczyniasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymam, musze to napisać. Nie rozumiem, jak można nie mieć dumy, jak można z takim człowiekiem żyć, jak autorka się go nie brzydzi własnego męza, bo rozumiem, że dziecko urodziło się w trakcie trwania małżenstwa. Dziwię się takim kobietom. Zeby była jasnosć , mam męza i dziecko, dla mnie małżeństwo jest niemal świętością, gdyby doszło do czegoś takiego (różnie w życiu bywa) to rozmowa trwałaby kilka minut i dotyczyłaby wyłącznie podziału opieki nad dzieckiem i wysokości alimentów oraz podziału tego co mamy. Nie znam faceta, który wybaczyłby skok żony i akceptował dziecko. Bo trwanie w takim małzenstwie to nic innego jak jego akceptacja. Autorko, Twoja miłośc do owego pana bedzie mieć charakter destrukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria2225
Każdy z nas sam decyduje o swoim życiu i nie nam tu krytykować, bo tak na prawdę dopóki nas dana sytuacja nie spotka, to nie wiemy jak byśmy postąpili. Myślę, że jak bardzo chcesz ratować małżeństwo, masz do tego prawo i chyba jedyną sensowną rada jest terapia małżeńska. Znajoma chodziła tu http://psycholog-ms.pl/poradnia/ . Mieli już złożone papiery rozwodowe . Po 3 miesiącach wrócili do siebie i teraz czekają na wspólne wyczekane dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 10.59 ja znam takiego faceta, małżeństwo i tak się rozpadło ale przez kilka lat akceptowal dziecko ze zdrady. Swoich mają dwoje a to trzecie, wiem że trudno uwierzyć żona ma z murzynem, więc pewnie dlatego przyznała się że to nie męża, inaczej wychowywał było i nawet się nie domyślił. Facet się rozpil i ciężko mu było, końcem końców żona zostawiła go dla jakiegoś rolnika i mieszka teraz na wsi z rolnikiem i ta trójką, a były mąż dalej pije. Podziwiam autorkę, chybabym zostawiła partnera który mnie zdrada, albo sama bym sobie znalazła kochanka, żeby było sprawiedliwie, nie umialabym wybaczyć, chcę być dla męża najważniejsza i jedyna i zdrada to byłby znak że już nie jestem ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×