Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noelinck

Podoba się wam ta fryzura? doradźcie

Polecane posty

Gość porażka
nigdy nie zrobiłabym sobie takiej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pierwsza
ladniejsza. lubie krotkie fryzurki choc sama nie mam. mam proste, lejące się, nie do ułożenia włoski i przy tak krótkiej fryzurce byłyby po prostu proste,przyklapnięte na głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótkowłosa
obie bardzo ładne, sama mam podobna do tej pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
Tak sie fryzur ceniac nie powinno, bo niektorej buzi i w bule jakiej fryzurze dobrze a innym nie. Wg mnie krotkie fryzurki sa swietne dla kobiet o wyrazistych rysach, kosciach oliczkowych itp. A do pyzatej buzi skoto ma byc w miare ktorko radzialvym taka scieniowana fryzurke, ale dluzsza. Znam fryzjerke dobrw w takich cieciach ale w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ohydna
i ta modelka, co ona ma jakiś rumień na twarzy czy przesadzila z nowym różem do policzków. Pierwsza jest sliczna ale zgadzam sie ze tylko do szczuplej drobnej buźki z wyrazistymi rysami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady. Ta pierwsza też mi się bardziej podoba, ale chyba rzeczywiście przy policzkach takich chomikowatych to będzie głupio wyglądało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie nie sa ladne tylko zalezy faktycznie od ksztaltu buzi. Jednak klopot z takimi fryzurami jest jeden po wyjsciu od fryzjera jest super ale pozniej problem z ukladaniem. naprawde sporo sie trzba nameczyc by znowu taki efekt uzyskac szczegolnie jesli chodzi o ta druga fryzurke z rozowa modelka;). Wiem bo sama mam ciu dluzsze wlosy i co dzien je wywijam na suszarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhhh ale upalne lato
FAJNA FRYZURKA.....ALE CO DO RÓŻU NA POLICZKACH MAM ZASTRZEŻENIA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam krotka fryzurke ale i szczypła twarz:) przy bardziej \"pyzatych\" buziach to chyba nie bedzie dobrze wygladac:( chociaz jak masz dobrego fryzjera to on ci doradzi i zrobi tak ze bedzie dobrze... :) udanej zmiany fryzurki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka83
Pierwsza jest całkiem w porządku i moim zdaniem dobrze zrobiona- będzie pasować nawet pyzatej buzi. Byle nie wyszła za krótka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia
jedna z najgorszych fryzur jakie widzialam, nie obcinaj sie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moccate
Moja kolezanka o kraglej twarzy ma fryzure bardzo podobna do tej pierwszej, tylko ze grzywka troche krotsza. Grzywke upina czasem spinkami, a wlosy to na zel, to tak naturalnie nosi. Uwazam ze wyglada z nia bardzo dobrze, fryzura dodaje jej lekkosci bo to kawal dziewuchu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×