Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avrilka

tampony w wieku 13 lat????????

Polecane posty

Gość avrilka

moge używac tamponu jak mam 13 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz uzywalam tamponow wlasnie jak mialam 13 lat wiec bez problemu :-) Tylko nie zraź sie jak na poczatku nie bedziesz ich umiala wlozyc...wiec kup sobie najlepiej te z aplikatorem Tampax, bedzie ci o wiele latwiej :-) Ja majac juz 21 lat uzywam w czasie okresu tylko tamponow nawet nie raz na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tez mialam ledwie 13 gdy ich uzylam 1 raz, najlepsze sa ob mini na poczatek, teraz uzywam prawie wyłącznie normal; nie lubie tych z aplikatorem bo nie mam pewnosci ze jest tam gdzie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia121
mam pytanko jeszcze nie dostalam pierwszej miesiączki (zamowilam probke tamponow i mam w domu podpaski ) czego mam urzyć kiedy dostane pierwsza miesiaczke tamponow czy podpasek??? (matki sie nie spytam bo sie wstydze) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heartbeat
Pusiu, ja Ci odradzam tampony. Kiedy ja zaczynałam miesiączkować, nie myślałam o tammponach, nie było to takie popularne, potem chciałam spróbowac, ale jako dziewica miałam z tym problem. Wiesz, zanim nie poznasz dobrze swojego ciała, może być cięzko. Minęło juz pare lat, nadal jestem dziewicą (z czego jestem dumna, bo związki sie rozpadały, a chce sie zahcować dla tego jedynego:) ), ale teraz już stosowanie tamponów ejst łatwiejsze, bo chorowałam na grzybice pochwy, musiałam aplikowac sobie tabletki dopochwowe i poznałam swoje ciało. Spróbuj dokładnie przy pomocy lusterka sie tam obejrzeć, wsadzić paluszek :) Jak sie nię nie duda, nie panikuj, to wszystko zależy od kształtu błony dziewiczej :) Na pierwsze miesiączki najlepsza jest podpaska, a kiedy już będziesz starsza i poznasz swoje ciało dokładnie, to eksperymentuj sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaczełam stosować tampony wieku 13 lat,zaczełam od najmniejszego rozmiaru oraz wybrałam OB(bo były wszędize reklamowane więc pomyślałam że sa najlepsze :) ) początku nie były łatwe-cięzko było mi włożyć.Ale nie zraziłam się ,kupiłam kolejną paczke w następnym miesiącu i też była klapa i tak do 4 :) w 4 mieisacu uczenia sie udało się.Tampony zakładam też na noc , po nich czuje się pewniej ,mam komfort fizyczny i psychiczny.Kiedy byłam w okresie połogu i trzeba było chodzić wkładką to cuzłam się jak kaczka i miałam wrażenie że każdy sie na mnie lampi bo jakoś nie umiałam się z nią poruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×