Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natretna_

Dlaczego faceci boja sie madrych, ladnych i przebojowych kobiet!!???

Polecane posty

Gość natretna_

Tez tak uwazacie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bojący się
Nie generalizuj, dla mnie inne nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
obciągam z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
No coz..tak wynika z moich obserwacji...zawsze gdy kobieta ma cos do powiedzenia...madrego i sensownego!!... to faceci czmychaja gdzie pieprz rosnie...moze to tylko moje subiektywne zdanie..ale ja tak mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja taki nigdy nie bylem :) Ale praweda jest taka, ze takie kobiety jak opisalas sa tez czesto .. przemadrzale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Nie zgadzam sie..na pewno nie wszystkie!!...Myslicie, ze nam jest latwo?? Ciagle musimy niedostrzegac waszych niedociagniec i robic dobra mine do zlej gry:( A to ze uwazacie, ze jestesmy wyniosle i przemadrzale...to tylko wasze tlumaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takich doświadczeń ale jeśli tak uważasz, zmień towarzystwo :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie widziałaś madre
kobiety ? Ja widzę tylko glupie gęsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła i zła
gąsior się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
ale ja nie zamierzam nikogo zostawiac..chce tylko pokonwersowac na odp. poziomie...a wierzcie mi..poczucie humoru nie jest mi obce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego uważasz, że faceci boją się mądrych, ładnych i przebojowych bo chcesz pokonwersować ? No moja droga, czegoś tu nie rozumiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
nie kornik...to zadna prowokacja z mojej strony... wnioskuje, ze w ten sposob to odebrales..po prostu zauwazylam, ze madre...tresciwe wypowiedzi nie maja tu prawa bytu...zreszta nie tylko tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
jak kobieta ma cos do powiedzenia a bron boze naskoczy z czyms na faceta to od razu sie ja miesza z blotem!!... faceci to jednak jedna wielka zagadka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikk
Ty nie jestes ani madra ani przebojowa, tylko napastliwa i nachalna. Nawet jakbys byla bardzo ladna to ja pierdole ciebei i madre konwersacje z toba durna lezbo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Moze sie myle, ale z tego co widze to...faceci szukaja glupich i naiwnych ..przynajmniej na neciku, czemu zreszta i tak sie nie dziwie, skoro te madre i wszechwiedzace maja w domu...tak to sobie tlumacze, bo inaczej juz nie potrafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ma więc sens tu pisać, mądra, ładna i przebojowa kobieto ? :D A tak już mniej poważnie, nie staraj się pisać mądrze może wtedy znajdzie się ktoś kto z Tobą wymieni swoje myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
koniikk i nic wiecej na temat..potwierdziles moje hipotezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
jestem naturalna w przeciwienstwie do Was panowie..i nie zamierzam sie zmieniac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie one były ? Pamięć mnie zawodzi, ostatnio za dużo wcinam mebli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amancik
kiedy ja szukam madrej i ladnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. Hyde
My rządzimy światem,a nami kobiety.Ale strach to obce mi uczucie.A z kobietą to wolę sie kochać. Po co "przegadać" związek. Gadał będę jak będę stary...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Macie racje...ale Wy i tak zawsze potraficie sprowadzic wszystko do uciech cielesnych...a potem sie dziwicie, ze kobiety narzekaja!! Jak maja nie narzekac, skoro nawet sluchac nie potraficie!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam ja słucham Cię jak radia. lubię konwersacje ale one muszą do czegoś zmierzać a Ty na razie tylko narzekasz na ród męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
Nie wiem skad sie to wzielo..ale istnieje pewien sterotyp...my zawsze narzekamy a Wy zawsze racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
macie* racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbądź się tych stereotypów i zacznij wreszcie dialog. o co Ci tak naprawdę chodzi, kobieto ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomikka
Ale kobiety tez sprowadzaja wszytsko do uciech.. bytowych;) baseny, lokale, studia, praca,bale, suknie, wycieczki:) itd za jego konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
ja narzekam!!?? nieprawda...mowie tylko jak ja to wszystko odbieram..chyba nikomu na odcisk nie nadepnelam;)? jesli tak...to przepraszam..niechcaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natretna_
no ladnie...najlepiej to powrzucac wszystkie kobiety do jednego worka i utopic...ojj panowie, wiecej samokrytycyzmu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem tego zdania: \"powrzucać do jednego worka\" do jakiego worka, kobieto ? ;) z Tobą trudno jest rozmawiać a to dlatego, że przywiązałaś się zbyt mocno do swojego zdania. nie widzisz innych zdań prócz swojego. trochę się chyba pogubiłaś...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×