Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa_kobieta

Jestem teraz wilgotna z podniecenia

Polecane posty

Gość nooooo....
napisz cos o sobie kochanie skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLISZ
GG 1426975 prawdziwa kobieto - dobra minetke zrobic to sztuka, chyba niewielu facetow to potrafi, ja musze nieskromnie przyznac ze te sztuke opanowalem mam nadzieje ze do perfekcji TROCHE SKROMNOSCI BY SIE PRZYDALO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
nooo jaki sliczny jezyczek... teraz to juz jestem super wilgotna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydliwa z niej kobita
ale ja jestem facet :P a z ciebie durna baba a nie prawdziwa kobieta, pochlebiasz sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG 1426975 true
do tego kto sie pode mnie podszywa, szkoda ze nie moge spotkac cie w realu, mysle ze raczej bys tego juz po raz drugi nie zrobil...ale skoro sprawia Ci to radoche, to prosze bardzo...dzialas smialo i tworcza, zreszta na pierwszy rzut oka mozna poznac zes nie jest zbyt rozgarniety...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
noooo, Kochanie... jakie ma znaczenie moje geograficzne położenie ;) Twoja propozycja jest nadal aktualna ? nie zwlekaj za długo - zaraz sie utopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłełeheeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
brzydliwa czy nie brzydliwa, jakie to ma znaczenie, najważniejsze, ze w sprawach seksu nie jestem powsciagliwa ;) a dla ciebie brzydliwy kazda wilgotna kobieta jet bee? ;) czy tylko ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo....
ma znaczenie jak bys byla blisko to wieksze prawdopodobienstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG 1426975 true
do "tak myslisz" - wiem, mialem juz w zyciu kilka partnerek i kazda albo juz wiedziala co to dobra minetka, albo tez sie o tym dowiedziala...z faktami sie nie polemizuje...tylko je przyjmuje do wiadomosci, a coz sceptyczny i podejrzliwym byc mozna zawsze, nie wypowiadam sie na forum po to zeby sie chwalic...oj juz z tego wyroslem, gdyby temat byl np o wielkosci penisa to napewno bym nie sciemnial, ale jesli mialbym ochote podzielic sioe z forumowiczami wielkoscia mojego przyrodzenia to podal bym prawdziwe wymiary...ech ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
sobie nie pochlebiam ;) tak sie po prostu czuję ;) i podnieca mnie to jeszcze bardziej, gdy takich jak ty moje zachowanie prowokuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłełeheeee
tylko ty jesteś obrzydliwa. prawdziew maja co robić o tej porze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
GG... pochwal sie proszę... coraz bardziej na mnie działasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLISZ
prawdziwa_kobieta Znasz to przyslowie......... Psy co szczekaja nie gryza?????? JA NIE SZCZEKAM JA .................... Czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
czyli prawdziwe nie sa teraz wilgotne ? no popatrz, prawdziwe pewnie teraz słodko chrapia co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
TAK MYŚLISZ na co Kotku czekasz ;) jeżeli napiszesz, że na mnie, to chyba mnie rozsadzi..... z podniecenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudna jesteś
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :P ja wilgotny nie jestem, nie potrafisz mnie rozniecić bidulo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLISZ
HAU HAU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG 1426975 true
do "hlehlehle" ja uwazam sie za prawdziwego mezczyzne i za takiego tez jestem postrzegany, a akurat dzisiejszego wieczoru nie robie nic ciekawego...coz czy to jest tak ze sobota wieczor do czegos zobowiazuje? czy trzeba no nie wiem musowo wtedy uprawiac seks, bo co, jesli tego nie robie dzisij i teraz to znaczy ze jestem ble? a propo jesli tam myslisz to co robisz tutaj na forum? ja jestem z wlasnego wyboru, ciekawi mnie to co ludzie pisza, to forum generalnie lepsze jest od czatow, a interesuje sie nim takze z powodow poniekad zawodowych, stanowi to dla mnie zrodlo wprost niewyczerpanej wiedzy na temat postaw, sadow, tematow tabu, ktore tak latwo przestaja nimi byc, poniewaz jak wiadomo internet jest anonimowy (przynajmniej dla laikkow)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG 1426975 true
do "hlehlehle" ja uwazam sie za prawdziwego mezczyzne i za takiego tez jestem postrzegany, a akurat dzisiejszego wieczoru nie robie nic ciekawego...coz czy to jest tak ze sobota wieczor do czegos zobowiazuje? czy trzeba no nie wiem musowo wtedy uprawiac seks, bo co, jesli tego nie robie dzisij i teraz to znaczy ze jestem ble? a propo jesli tam myslisz to co robisz tutaj na forum? ja jestem z wlasnego wyboru, ciekawi mnie to co ludzie pisza, to forum generalnie lepsze jest od czatow, a interesuje sie nim takze z powodow poniekad zawodowych, stanowi to dla mnie zrodlo wprost niewyczerpanej wiedzy na temat postaw, sadow, tematow tabu, ktore tak latwo przestaja nimi byc, poniewaz jak wiadomo internet jest anonimowy (przynajmniej dla laikkow)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLISZ
lubie....................... lody........................ ananasowe a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
to nie Ty masz być wilgotny... ty masz byś twardy biedaku ;) pomyliło ci sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
ananasowe............moje....................ulubione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG 1426975 true
prawdziwa kobieta, nie jestem niestety pewnie dla Ciebie, zwolennikiem wirtualnego seksu, ani tez nie jestem erotomanem - gawedziarzem, wiem na co mnie stac i nie interesuja mnie zadne inne zastepcze sposoby tylko realny seks, bardzo lubie kobiece "muszelki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAK MYSLISZ
GG 1426975 true MNIE TU JUZ NIC NIC NIE CIEKAWI JESTEM JUZ TAK JAK ONI....................................KOPNIETA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
GG... w takim razie co powiesz na mój temat? bardzo mnie to interesuje ;) prawdziwa_kobieta jako zjawisko społeczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
TAK MYŚLISZ... ten wpis był jak kop... w jadra...:( zabolało ;) już mnie nie kochasz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
Każdy seks jest dobry ;) wirtualny też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam na ciebie ochote
i na twoja mokra pusie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa_kobieta
wcale Ci sie nie dziwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×