Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakasz

post warzywno-owocowy E.Dąbrowskiej

Polecane posty

Gość kasiakasz

Witajcie dziewczyny, śledziłam keidyś wątek na innym forum i musze przyznac ze bardzo mnie zaciekawił i wciągnął , tak że sama zgubiłam 10 kg w trzy tygodnie, niestety po zakończeniu nie przeszłam na zdrowe żywienie a w wakacje pofolgowałam i juz prawie znów mi te kg wróciły. Znam kilkoro ludzi co dużo zrzucili , niektórzy byli na 2 tyg. wczasach odchudzających tą metodą, zmienili potem nawyki żywieniowe i dalej chudną. Jest to to oczyszczający post co zmusza organizm do odżywiania wewnętrznego. Mozna jeść same warzywa a z owoców zielone jabłka i grapefriuty. Nie wolno pić kawy. Ja zacznę od jutra , jeśli chcecie się dołączyć, mogę przesłać skróconą wersję tej diety z audycji radiowej. A osobiście tez polecam "Ciało i ducha ratowac żywieniem " Ewa Dąbrowska. Oprócz tego ze sie chudnie mozna też podleczyć troche organizm Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek84
czyli na tej diecie co mozna jesc? tylko warzywa i owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz na forum dla wszystkich
zaintersowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
tak , tylko warzywa i dozwolone owoce herbaty ziołowe, zwykłe, czerwone, zielone , soki z marchwii, buraków, selera, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godne polecenia.Byłam na takich wczasach.schudłam 5kg i się podleczyłam.Podstawowa zasada to kolejność spożywania posiłku -płyny -surowizna -gotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tych
wczasach odchudzajacych mozesz napisac wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
Agulka to fajnie, ze od dziś zaczęłaś. Ja zaczynam od jutra, dzis żegnam się z kawą. Wiem że wczasy są super, ale niestety nie mam możliwości wyjechać na nie . Ile chcesz wytrzymać ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było by mi łatwiej gdyby rodzinka się chciała ze mną tak odżywiać,ale niestety najgorsze są pierwsze 3 dni,potem organizm obojętnieje pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie więcej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
pierwsze 3 dni wspominam jako koszmar ból głowy był nie do zniesienia, a później już super gotowałam sobie jarskie leczo i jarską kapuste włoską pychotka Chciałabym już mieć te pierwsze 3 dni za sobą Tym razem próbuję 4 tygodnie a może uda sie 6......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
W czasie kuracji zaleca się spożywać następujące warzywa i owoce: - korzeniowe: marchew, seler, pietruszka, chrzan, burak, rzodkiew, rzepa; - liściaste: sałata, seler naciowy, zielona pietruszka, jarmuż, rzeżucha, koper, zioła; - cebulowe: cebula, por, czosnek; - psiankowate: papryka, pomidor; - kapustne: kapusta biała, czerwona, włoska, pekińska, kalafior, kalarepka; - dyniowate: dynia, kabaczek, cukinia, ogórki; - Owoce: jabłka, cytryny, grapefruity; W tym czasie nie należy spożywać roślin strączkowych (bogate w białko i tłuszcze), ziemniaków (bogate w skrobię), ziarna zbóż (bogate w skrobię i białko), innych ziaren i orzechów (bogate w tłuszcze i białko), słodkich owoców, jak banany, gruszki, śliwki itp. (bogate w cukry), ani olejów (tłuszcz), nie wolno kawy, mocnej herbaty, alkoholu słodkich napojów. Spożywanie tego rodzaju wysoko odżywczych roślin jest równoznaczne z zapoczątkowaniem odżywiania "zewnętrznego" i zahamowaniem odżywiania "wewnętrznego". Warzywa i owoce można spożywać w postaci: a) soku z warzyw i owoców, b) surówek warzywnych, surowych zup warzywnych, c) warzyw gotowanych, duszonych, zup, d) warzyw fermentowanych (kiszonych), e) wywarów z ziół, warzyw, owoców suszonych lub surowych, f) owoców. Ilość spożywanych warzyw i owoców jest dowolna. W przypadku braku apetytu można pić tylko soki, ale wówczas bardzo ważnym problemem są codzienne wypróżnienia. Dłuższe kuracje sokowe należy prowadzić pod kontrolą lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę K asiu,że byłaś już na tej diecie.Ja też będę chciała wytrzymać jak najdłużej.Na wczasach to pielęgniarka robiła co niektórym lewatywy i wtedy szybciej się uwalniały toksyny i momentalnie głowa przestawała boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
ja jutro tez zrobie dzien sokowy pyszny jest z marchweki 2 sztuki ,1 jabłko i 1/4 selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniałam sobie,że zalecane są bardzo kwaszonki-ogórki kapustka atakże kalafior,brokuł,buraczki-są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
jutro podam ci przepis na moje pyszne danie A czy ty uprawiasz jakiś sport ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko rower,ale i z tym bywa różnie.a z przepisu się uciesze. Ja też mam tych przepisów różnych,jak będziesz chciała to ci chętnie prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można
używać przecieru pomodorowego czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
Można używać przecieru najlepiej pudliszki bo nie ma konserwantów, ja używam go do wszystkich ciepłych dań, używam szarą sól, pieprz, wszystkie przyprawy. Nie używam wegetty, choć słyszałam że niektórzy używają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Kasiakasz
a odpowiedz mi jeszcze na pytanie czy tych warzyw i owoców to mogę jeść tyle ile chcę, czy są jakieś ograniczenia? Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
możesz jeść ile chcesz ja przeważnie jem rano ogórek z pomidorem cebulą i czosnkiem potem jem pomidory albo ogórki lub zielone jabłko potem robie sobie na patelni teflonowej w min ilosci wody duszę : cebule, czosnek , papryki i np włoską kapustę, jak jest na pół miękkie to przecier, przyprawiam na ostro, potem jakiś burak lub sok warzywny To powyżej to taki przykład dziennego jedzenia ale możliwości jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
Hej 1 dzień na razie tylko pije boje sie tylko bólu głowy z braku kawy mam nadzieje ze sie uda przetrzymać miłego dnia Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Zainteresowałyście mnie dziewczyny tą dietą :) jutro zacznę :) Za ok 3 tygodnie wylatuję na wakacje w cieniu palm i przydałoby sie nad sobą popracować ;) w sumie nie mam za wiele do zrzutu ale 2-3 kg byłby ok. Czy w dwa tygodnie schudne tyle?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) chcialam sie do Was przylaczyc ale troszke na moich zasadach :) nie zalezy mi na super szybkim schudnieciu, a wydaje mi sie, ze takie drastyczne przerzucenie sie tylko na warzywa tez niejest obojetne dla zdrowia, wiec sobie wymyslilam, ze przez tydzien pooczyszczam sie na takiej wlasnie diecie warzywnej :) a potem... na pewno, nie bede sie obzerala, ale.... bialko i tluszcze sa potrzebne, wiec :) postaram sie od jutra zaczac, tylko mam pytanie: czy sama musze przygotowywac soki, bo za bardzo czasu nie mam :o i czy jesli wytrzymam tydzien jedzac w te sposob to czy wystarczy, ze potem zmienie nawyki zywieniowe?? mam nadzije, ze mnie przyjmiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE U mnie drugi dzień,również dziś tylko piję soki.Narazie jest ok.Czuje że mam dużo energi muszę coś z tym zrobić. do węgierki napewno dasz radę,trzeba myśleć pozytwnie tą dietą nie rozregulujesz sobie organizmu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
Pewnie że przyjmiemy, jak masz tak mało do zrzucenia to pewnie w 2 tygodnie byś sie pozbyła soki powinny być robione, choc ok są te jednodniowe soki z Marvitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×