Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Ciezko dokladnie okreslic ile razy faceci mysla o seksie, ale faktem jest ze bardzo czesto... ja moge powiedziec o sobie ze mysle prawie caly czas...wystarczy tylko maly impuls i juz mysle .... a impulsem moze byc, widok kobiety, wspomnienie, kojarzenie ksztaltow,fotografia, slowa, teksty jednym slowem wiekszosc rzeczy ktore nas otaczaja. Ale nie wszyscy tacy sa, sa skrajnosci i w jedna strone jak i w druga... a jak to jest u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M nie przejmuj się:D czytałam komunikat na 1-szej stronie, bedzie dobrze;) F a ja bym chciała wiedzieć co z tego wynika? oczywiście, ze jesteście wzrokowcami, a jak to mówią chińczycy jeden obraz wart więcej niż tysiące słów......ale znowu od czego moja wyobraźnia;) kobiety, hmmm kobiety myślą czasami........ale nic z tego nie wynika:P niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co moze z tego wynikac? nakreca sie i mysli o seksi... spotyka kobiete to moze swoje mysli, fantazje realizowac a jak nie spotyka to sie masturbuje i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dla Waszych kobiet to dobrze, jesli flirtujecie, fantazjujecie.... czy uważcie, że flirt to cos złego? niewielu meżczyzn potrafi flirtować, z kobietami to różnie bywa, po tym co dzisiaj przeczytałam na jednym z topików -panie X chodźmy do łozka, podczas zupełnie niezwiazanej z seksem rozmowy- mysle, ze niekótre nie potrafią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze flirt dobrze wplywa na zycie seksualne... otwiera, budzi fantazje, pozadanie... o ile jest to niewinny flirt, bo jesli pojawi sie milosc to zycie seksualne z obecnym partnerem zamiera i efekt jest odwrotny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×