Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Gość o tak fabizu
opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak fabizu
opowiedz, moze sie czegos naucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahhahaha
tylko opowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes z...
nie daj sie prosic fabizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak fabizu
nie daj sie tak długo prosic, bo juz mam............. i.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coście ciekawi tacy? idźcie na inne kropki albo gdzieś:P orgazmów nie widzieliście? trzeba bylo się zgłosić na wezwanie o 12.00, godzina 0 mineła i teraz możecie się obejść smakiem, orgazmy ogleciały z gąskami do ciepłych karajów:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam Ci opowiedzieć? że nie ma takich gór, których byś nie przeskoczył jesli będziesz chciał..... co mam Ci opowiedzieć? nie umiem opowiadać, mam Ci opowiedzieć że, orgazmy spazmatycznie rozpalały rozkoszą ich ciała....... a później wzięli wspólną kąpiel w wannie pełnej pieszczot....że różne mamy orgazmy raz intensywniejsze raz mniej, ale to jest tylko sex bez uczuć, że juz dawno odleciały z gąskami...i długo by o ty opowiadać:P to mam opowiedzieć?? bo nie mam pojęcia co Ty chcesz usłyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie powiedzialas;) A jesli chodzi o orgazmy to co w tym takiego dziwnego? nie uprawiales seksu nie wiesz jak wyglada orgazm u kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak wyglada sztorm na Baltyku? to wyobraz sobie ze to to jeszcze nic w poruwnaniu z jej orgazmem.... tego nie da sie opisac to trzeba przezyc;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabizu o czym to opowiadałeś o jakim sztormie? ile było w skali? najbardziej zainteresowany było być na tej ławce przy fontannie o 12.00 sam byś się przekonał jak był jazda:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie o to chodzi, szaleństwo na najwyższym poziomie...gdy ktoś jak najlepszy szampan upija do nieprzytomności, mozna się bez reszty zatracić, zatracić się do dna.... tak by ekstaza była jednym z elementów podniecenia, a nie celem... technicznie chcąc uzyskać totalny odlat, powinno się dostosować rytm oddechu do falowania miednicy, najwyższy poziom ekscytacji przeżywa sie wtedy, gdy ruch miednicy górę następuje wraz z wydechem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak fabizu
opowiedz co robileś jak nie patrzyleś na skalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak fabizu
to spłyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie:) my z fabizu jestesmy tylko starymi znajomymi:D bez przesady dziewczyno:) zresztą ja juz znikam:) pa.. pozdrufka i milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×