Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Pisałas wtedy o tym linku na czat? przykro mi ale w pracy nie moge wchodzic na czat... jedynie poczta, ale tak szybko zrezygnowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... ja podalem, jest pd moim czarnym nickiem, jak chcesz mozesz pisac... chyba ze obawiasz sie mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahhahaha
gdzie ten seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj o 12.00 przy fontannie na rynku organizujemy grupowe rozgrywki oralno-analne przyjdz to zobaczysz.....:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez brakuje nam 23 facetow do pary... im wiecej ludzi wie tym lepiej, a i moze ktos z aparatem sie znajdzie to i zdjecia bedą;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiesz najlepiej bo jesteś mistrzynią jesli chodzi o orgazmy... oj jak sobie przypomne ostanie zawody oj co sie wtedy działo;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupuuppupupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działo się działo w takiej bajce;) fabizu Ty mnie z kimś mylisz!!! mistrzyni heheheheheeh chyba że zeszłorocznej zabawy w chowanego...:P Po czym poznać, że blondynka miała orgazm ? Wypuszcza z rąk pilnik do paznokci Mówi \"Następny !\" Następny w kolejce puka cię w ramię albo to Blondynka i brunetka rozmawiają o swoich chłopcach: \"Wczoraj w nocy miałam trzy orgazmy pod rząd!\" \"To nic, ja miałam ich trzydzieści!\" \"O rety, nie wiedziałam, że on jest taki dobry!\" \"Oooooch, miałaś na myśli z jednym facetem!...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes z...
fabizu opowiedz o tych orgazmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×