Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość los pytanos - los odpowiedzios

Jak często myjecie zęby??

Polecane posty

Gość los pytanos - los odpowiedzios

Napiszcie:) juz pare tyg. temu slyszalam w radiu, ze stomatolodzy mowia, ze wystarczy myc 2 razy dziennie, bo myjac czesniej, nie robimy tego dokladnie a to tak jak bysmy nie umyli ich wogole...chorujemy na prochnice itp. Wiec? Jak jest u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ich jest dwóch
rano (po śniadaniu) i wieczorem (po kolacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej
2 razy dziennie, ale jak gdzies wychodze w ciagu dnia i czuje ze sa brudne to oczywiscie tez myje...aha i nietsety nigdy nie myje 3 minuty... najczesciej minutka dwie i koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los pytanos - los odpowiedzios
No wlasnie...a to nie zdrowo tak myc... ja sie staram myc te 3min. a rano i tak czuje okropny zapach z ust. Wiem, ze to bakterie ktore pozostaly na jezyku rozmnozyly sie w nocy i tak cuchna skubane:/ A reszta? pisac pisac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi
3x dziennie plus nić dentystyczna plus wizyta u stomatologa 3x do roku i mam ząbki jak perełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaa
fdwa razy dziennie to zawsze:) ale czasem tez po obiadku:) jak mam sile:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej cztery
bo jadam cztery posiłki dziennie. zawsze myję też przed wyjściem z domu. trzy minuty elektryczną szczoteczką, więc raczej dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje...............
taka elektryczna szczotka? i jaką najlepiej kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
elektryczna najlepiej wyczysci zab:).....mam na bateria chociaz mozna i na akumulator...jest super i do zwyklej nie wroce...oczywiscie nitka denstystyczna kilka razy dziennie w ruchu..no i plyn do plukania jamy ustnej po umyciu zebow...to juz wiadomo a zeby myje raczej 2 razy dziennie,ale gdy gdizes wychodze to rownie myje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x dziennie przez ok 7 min., do tego szoruję język, a potem używam jeszcze płynu do płukania jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regala
a ja myję po każdym posiłku ... nawet jak zjem coś malutkiego ..po herbacie.. kawie ... wtedy też myję zęby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789 9
po KAZDYM posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano i wieczorem + jak gdzieś wychodze z domu. Chyba mam manie na punkcie zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do afuuuuu
pocahonat-fuuuu wspolczuje gula -manie na punkcie mycia zebow?buahah chyba zartujesz ja myje 5x dziennie i nie uwazam tego za prezeszadr a ty 2 razy?to norma dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeeeeeeeeeeeejoll
ja raz dziennie, rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond666
dwa razy dziennie czasem trzy razy dziennie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 X dziennie- po sniadaniu, po kolacji. miedzy posiłkami: nitka+ płyn do płukania jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękny uśmiech.
Po kazdym posilku Po kawie rowniez Nie jem duzo, wiec srednio 3-4 x dziennie Zęby wciąż zdrowe, ale to chyba geny Ani jednej plomby, bardzo dbam o nie, nic, plyn, 1 x w tyg specjalny zel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed piekłem
2 x dziennie rano i wieczorem, czasem też w ciągu dnia jak gdzieś wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karawana-n
3 razy dziennie, ale większe znaczenie ma jakość mycia. Dobra pasta, solidna szczoteczka, no i metoda wymiatania. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak duże różnice widać pomiędzy poszczególnymi metodami - tylko z pomocą tej, można naprawdę domyć zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalanie
2-3 razy, zależy jak czasowo stoję. Na weekendach zawsze 3 razy, bo wtedy nie pracuję, ale na tygodniu już raczej 2 razy. Ważne jest bardziej to jak się myje - dopiero dobre szczotkowanie chroni zęby. Bo umycie na szybko to raczej kompletnie nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myję dwa razy dziennie (rano i wieczorem) szczoteczką okrągłą elektryczną, a przed myciem używam irygatora do przestrzeni międzyzębowych, żeby się pozbyć tego co szczoteczka nie wybierze. Dodatkowo myję zęby, jak wychodzę z domu (tu już tylko szczoteczka elektryczna) i jeśli po prostu czuję, że są brudne (zwykle mam w torebce manualną szczoteczkę i pastę). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×