Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet nie dupa

Moja kobietka to wariatka i despotka!!!

Polecane posty

Gość Facet nie dupa

Robi mi awantury z byle powodu:bo nie zadzwonilem, bo nie odpisalem na smsa, bo poszedlem z kolegami na wódkę, bo cos mi wypadlo i nie moglem sie z NiĄ spotkać bo to bo tamto!!!! Mam tego dość!!!! Co robić?? olać siksę czy tkwić w tym. W seksie jest rewelka ale jej fochy i napady mnie dobijają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa
Daj jej z liścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Oczekuje powaznych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
masz do niej pretensje przecież ona musi na ciebie bez przerwy czekać. wariatem i despotą jesteś sam. a swoją drogą dziwię się jak można być z tak nieodpowiedzialnym facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Nieraz mialem ochote jej lekko strzelic. Moze wtedy nabierze pokory i zrozumie kto tu rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzel sobie w łeb
Nie mozesz z nia pogadać.Zostawiłam bym Cię w pizdu, samego.Za takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Powiedziala mi ze mnie kocha, ja nie jestem frajerem ktory okazuje od razu uczucia zwlaascza ze dzieli nas duza roznica wieku,poza tym nie ejstem jej pewien mam swoje lata i bagaz doswiadczen ale zauwazylem ze ona chce mnie kontrolowac na kazdym kroku a ja mam swoje zycie, swoje problemy, swoje towarzystwo.Nie bede spedzal z nia 24 h na dobe bo sie soba znudzimy!!! Tak tudno to pojać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawal skurwysyna
z Ciebie a nie facet. Szkoda mi dziewczyny. Oby los sie na tobie zemscil!! Baw sie z kolegami oni ci zapewnia wszystko a dziewczynie daj spokoj i zerwij jesli masz odrobine szacunku do niej i godnosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
luzie pozcie mi bo nie wiem co robic . wlsnsie wpadl do mnie kolega i zaczelo sie male bolcowanko jest super ale to tylko kolega na obciaganiu koledxze zycia intymnego nie zbuduje przeciez !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzel sobie w łeb
spierdalaj stąd gówniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
jak na swoje lata(cokolwiek to znaczy :P) powinieneś wiedzieć, że skoro się z nią umawiasz, to ona nie musi siedzieć i czekać na ciebie :classic_cool:. masz problem z okazywaniem uczuć, twoja sprawa. skoro jednak chcesz mieć swoje życie, daj żyć i jej. odpuść sobie kobietę, którą traktujesz wyłącznie jako obiekt od spuszczania spermy i baw się na całego ze swoim towarzystwem, ćwoku porąbany!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Rozni nas 9 lat. Nie chce z nia tracic kontaktu bo wiem ze mnie kocha i zycie intymne jest rewelacyjne. Ale jej fochy nie robia na mnie wrazenia jak sama odejdzie to Ok zrozumiem ja nie zerwe pierwszy na pewno. A ten podszywacz niech kobie strzeli z gumy w ten zryty łeb!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzel sobie w łeb
Spierdalaj cwelu i gówniarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
przepraszam mam schizofrenie aaaaa! ja pierdziiele kolega tak mi czochra dżordża ze wyje z rozkoszy chyba jednak zsostawie swoja dziewczyne i bede z moim kolega a ten palant co pisze o o podszywaniu niech sie paluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lata to w którą stronę
???kto jest starszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
boisz się jednak pajacu, że jak cie zostawi to już masz przerąbane bo kto zechce takiego kutaforna, co??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strzel sobie w łeb
iiiii wypierdallaj TY CWELU PIEPRZONY - NIE FACECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DUPA - FACET to za delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Cwelem sam jestes zjebie genetyczny.Zanim cos takiego napiszesz to sie dowiec co oznacza CWEL!!!! Gowniarzem tez nie ejstem bo mam 31 lat ale widze ze tu same zjeby siedza i nie ma z kim gadac.Sama sie zakochala , sama sie kcojhac chciala a ja jestem wrog???? Zalosni jestescie. Trraz mam nauczke ze z malolatami lepiej nie zaczynac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
nauczkę to jeszcze dostaniesz od życia ignorancie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Ona sie zakochala i piewsza milosc wyznala, a ja jestem ten zly??????Nie zgwalcilem, nadziej nie robilem, poza takimi ze czas pokaze co miedzy nami wyniknie, nie skladalem zadnych deklaracji a wy zamaist napisac jak to roxzegrac to potraficie tylko wulgaryzmaami rzucac bo tak najprosciej patafiany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty ja kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
o rozwiązanie czego pytasz bo nie rozumiem mimo szczerej chęci ? czy chodzi ci o to, że ona powinna siedzieć i czekać cicho i przykładnie, kiedy wrócisz ze swoich wojaży ? czy też chodzi ci o to, że taka nieodpowiedzialność o jakiej sam piszesz, została odpowiednio nazwana ? :P :classic_cool: a może oczekujesz, że pogłaszczemy cię po łysiejącej już miejscami główce, palancie!!!!????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Ty ją kochasz
Jakoś się tego nie widać.To Ty masz pretensje.To jest dla Ciebie "siksa"???bo jest dobra w łóżku?? Eh, facet zerknij w dowód osobisty i przyznaj się żeś DUPA NIE FACET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Do tej laski co napisala z eejstem lysiejacy: mysle ze bys byla zaskoczona, bo mnostwo kobiet moge miec na skinienie. Czy ja kocham????? Cos mnie ciagnie do niej ale nie wiem czy ejst to milosc. w kazdym razie jej fochy, placz i obelgi zniechecaja.Nie kocham jej raczej. Pociaga mnie fizycznie, jest naiwna ze az milo no i seks jest swietny a to bardzo wazne dla prawdziwego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
taki stary facet a tak nie umie postepowac z kobietami. dlaczego robi ci awantury?? bo widzi jaki jestes nieodpowiedzialny i ci nie ufa, czemu zreszta sie nie dziwie. powinienes sie cieszyc ze komus tak strasznie zalezy na tobie ze nie moze bez ciebie wytrzymac. a ty nazywasz ja siksa- skoro nie masz szacunku do niej to ja "olej" przynajmniej znajdzie sobie ciekawszego , dojrzalszego i zarazem mlodszego od ciebie , a nie takiego pryka. moj chlopak ma 20 lat a jest dojrzalszy od ciebie.dorosnij do zwiosku zanim go zaczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
nie jestes jeszcze facetem- zrozom to i pogodz sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora
nie łysiejesz...wszystko przed tobą! :D :classic_cool:nie to jest jednak najgorsze pajacu w tobie:P ale to, że uważasz się za bożyszcze, któremu jednak ten z góry odebrał rozum :P, a zdanie:"Pociaga mnie fizycznie, jest naiwna ze az milo no i seks jest swietny a to bardzo wazne dla prawdziwego faceta."- świadczy o tym, że jednak bardziej pasuje sugerowany przez kogoś wcześniej nick --> DUPA NIE FACET :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Wariatka o 2-ej w nocy napislaa mi smska ze to koniec hehe . Ktos kto o tej porze to robi zwlasxcza ze kilka godzin temu mowila ze mnie kocha na pewno ma nie pokolei w glowie a wszystko przez to ze nie zadzwonilem hahhahahaahhaa .Pieprzona malolata!!!Ale i tak postarams ie zabalmucic ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×