Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet nie dupa

Moja kobietka to wariatka i despotka!!!

Polecane posty

Gość Strzel sobie w łeb
i idź spac już bo zagracasz forum tym pierdoleniem.DUPA NIE FACET - ta kobita przejrzała na oczy!!!!!!!!!! Kutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
dupa z ciebie i tyle. dziewczyna w koncu o rozum do glowy poszla. nie zaslugujesz na zadna kobiete.faceci zadko rozomia kobiety ale ty pod tym wzgledem jestes umyslowym impotentem. uszanuj ja i daj jej spokuj, jesli uwazasz sie za merzczyzne- to postapuj jak prawdziwy mmerzczyzna a nie jak podrobkla z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie pojęła
kogo przy sobie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Wy tez zrywacie z facetami o 2-ej w nocy :D ??? Nie pozwole, nie bedzie pierwsza ze mna zrywac siksa jedna do tego psychiczna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaahahaaahahhaaaaa
ciekawe co zrobisz? :P zmusisz ją siłą?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądz silny
i nie przejmuj sie opiniami niektórych na tym forum ,to normalka, tu sie często "dokopuje" a nie pomaga. Ja już znikam spać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaahahaaahahhaaaaa
a znikaj! :P hahahhhaaahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
zaprzeczas sam sobie. przedtem muwiles ze ty z nia nie zerwiesz , ale jak ona to zrobi to ok. ps do calej reszty forumowiczow: ludzie sa czasami strasznie ograniczeni no nie.;] i nawet po takim gadaniu i tlumaczeniu mu nie pojal ze jest dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty powinienes sie leczyc
Sam jestes psychol. Godzina nie ma tu znaczenia moze myslala nad tym pol nocy i w koncu podjela sluszna decyzje. Nienawidze takich typow jak ty, ale powinienes sie cieszyc, bedziesz mial wiecej czasu na wodke z kumplami etc. Zal mi ciebie, kidys bedziesz kwiczal jak swiniaBo nie kazda tyle zniesie. Ja tez przywiazuje wage do tego jak facet mnie traktuje, czasem jeden smsik swiadczy o tym ze ktos pamieta a ty sie mozesz cieszyc ale z wlasnej glupoty kurwiszonie męski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Nie musze zmuszac. Nie znacie psychologii i nie wiecie ze z osoba ktora kocha mzona zrobic co sie chce. Mozna manipulowac jej uczuciami. Ma sie wladze nad ososba ktora kocha. Wystarczy pare dobrych farmazonow i taka ososba mieknie bo ejst zaslepiona wobec przedmiotu swej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
wiesz manipulancie idz juz spac to moze sie nie obudzisz i nie bedziesz nekal wiecej kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ,dlaczego większość tak się czepia i wyzywa,przecież każdy ma prawo do własnego życia,własnych znajomych,nie można ciagle przebywac ze sobą,a taka kobieta-bluszcz,to mordęga....z tym,ze pozniejsze wypowiedzi ------>facet nie dupa,zaczęly nieco mijac sie z dobrym smakiem..... a oni po prostu do siebie nie pasuja i nie ma sensu ciagnac tego związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 123
I oby Cię to spotkało, gamoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia 123
Tak naprawdę czytam i włos mi się jeży na głowie.Zachowujesz się jak gówniarz, mimo że to Ty jesteś starszy w tym układzie. Odpieprz się od niej, boś jej niewart.Idź dupczyć do burdelu, tam przynajmniej żadna się w Tobie nie zakocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Zerwala ze mna bo rzekomo nie moze na mnie polegac i nie ma wsparcia. Ale kazdy ma swoje problemy, ponoc ma kumpla psychopatę(bylego kumpla) ktory ja nachodzi i gnebi i teraz ja zwyzywal - sam nie wiem o co tam chodzi dokladnie,ale co ja mam z tym wspolnego????? Mam go zastrzelic??? Jest dorosla i nich sobie sama rozwiaze ten problem nie bede zadnej tatusiowal. Krecenie afer to nie w moim stylu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Wyzywacie mnie bo: - chce byc niezalezny -nie chce tatusiowac -cchce miec swoje zycie i swoich znajomych Ona to chcialaby sie codziennie spotykac a ja mam swoje sprawy (koeldzy, siostra, 2-ch braci) moge sie spotkac 2 razy w tyg to max bo co za duzo to nie zdrowo a porpblemow jej tez nie zamierzam rozwiazywac!!!! Zastanowcie sie czy ja nie mam oby racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TDK
Facet nie dupa----> pewnie jestes pojeb**** zodiakalnym skorpoinem i pasuje do ciebie powiedzonko: faceci sa jak kible: albo zasrani albo zajeci;) ty jestes tym zasrancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosica
dupa nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosica
dupa nie facet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Nie jestem skorpionem a poza tym widze po wpisach ze same wariatki sie tu wpisuja. Faceci maja takie samo zdanie jak ja w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais--20
o Boze jakis ty jest niedojzaly. w koncu moze dorosniesz i zrozumiesz swoje bledy, ale wtedy bedzie jusz z pozno. a pozatym ona ma racja- chce wsparcia a nie tatusiowania, a ty najwyrazniej nie wiesz co to znaczy. tak przy okazji dodam ze gdyby mnie ktos nachodzil to moj mlopak w najlepszym przypadku by mu cos konkretnie powiedzial,a w gorszym -wole nie myslec bo by mi zal bylo tego co by mnie nachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_
jestem kobieta i uwazam ze masz niestety racje; mam wrazenie ze ona chce zebys byl jej wlasnoscia; skoro nie moze to osiagnac to robi ci awantury; chyba nie pasujecie do siebie ani wiekiem ani temperamentem ani pogladami a widac sex to nie wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszny z ciebie dupek
Myslisz tylko o tym zeby ja wykorzystac do swych celow(seksu) itp nie chcesz ja wesprzec i jeszcze piszesz ze ona jest wariatka bo chce z toba spedzac wiecej czasu?????? Wiesz co?? zycze ci zebys keidys trafil na taka kobiete ktora cie wyszkoli ze bedziesz skakal jak ci zagra!!! Brak mi slow na takich jak ty. Wykorzystujesz ze sie dziewczyna w tobie zakochala. ale pan bog nie rychliwy ale sprawiedliwy, los sie jeszcze zemsci na tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet nie dupa
Dzieki za madre slowa"taka jedna". Dla mnie spotykanie sie 2 razy w tygodniu to max- ona by chciala codziennie albo co drugi dzien. Jak ma jakis problem to leci do mnie, a przeciez ma rodzicow. Temperamentem pasujemy do siebie ale ja nie pozwole sie nigdy usidlic i w tym problem. Ciesze sie ze sa jeszcze takie kobiety jakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdybys darzyl
ja uczuciem tobys prawie kazda wolna chwile jej poswiecal i troszczyl sie. Jak masz zasady to daj sobie spokoj bo skoro ona zakochana to ja niczego dobrego tu nie wroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_
tez mialam kiedys takiego faceta ktory chcial sie spotykac codziennie, czulam ze sie dusze w tym zwiazku; nie mialam ani chwili dla siebie, zadnego wolnego wieczoru, chcial mnie po prostu kontrolowac i zrobic ze mnie swoja wlasnosc dlatego musialam zerwac...obok niego chcialam miec jeszcze swoje zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna_
przeciez jestescie osobnymi ludzmi i kazdy potrzebuje jakas przestrzen dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie_
Smerfecia z tym strzelcem to chyba ci sie nie udalo; mam brata strzelca i ten lazi za swoja zona krok w krok; czasem jej wspolczuje i mam wrazenie ze brak jej powietrza do oddychania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASkOTa
Czytalam wszystkie posty i uwazam ze cos z Toba nie tak. Poza tym twoja dziewczyne zwyzywal jakis pajac a ty masz to w dupie???? Nie dziwie sie czemu zerwala z tym ze ja zrobilabym to wczesniej!!! Palant jestes i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×