Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Laurka, z pająkami to miałam milion dwieście historii i to głupich :D ostatnio mi pająk spuścił się (no wiem, wiem, jak to brzmi, ale tak było :D:D ) po pajęczynie na głowę, centralnie w sam środek czachy wycelował ---> wrzaski :D kiedyś deszcz padał i wlazło takie wielkie do pokoju i usiadło na ścianie dokładnie nad biurkiem, przy którym ja siedziałam i się uczyłam. Nie mogłam go zabić kapciem, bo mi się ubzdurało, że jak on zobaczy, że ja podchodzę, to skoczy na mnie :D więc wzięłam odświerzacz do powietrza z kibla i go zagazowałam, spadł na szlafrok, który od razu poszedł do worka i do prania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zobaczę pająka to stoję jak sparaliżowana i tylko drę się w niebogłosy !!! raz nikogo w domu nie było i wtedy udało mi się wykazać zimną krew po 3 minutach wrzasków wyszłam z pokoju który zamknęłam a w szparę miedzy drzwi i próg wepchnęłam koc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dziewczyny - jak do prania wrzucicie pająka, to: a) może wyjść znowu, b) Wy go wyjmiecie przy robieniu prania więc to chyba nie jest dobra metoda. Ja to jeszcze mogę na kota liczyć, chociaż zamiast zabijać te wstręciuchy on się nimi bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wracam na chwilę podelektować się zamówioną lasagne, a wy o robactwie :D aż mi się te prusaki i karaluchy przypomniały co na studiach z nimi w mieszkaniu walczyłam. i co, przebije mnie któraś ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam. nie wiem jak ją zmieściłam, ale zjadłam :D teraz spokojnie będę sunąć w stronę konferencyjnego. może dojdę :D paaaaaaaaa. jutro wpadnę ok. 13 i poczytam co wymodziłyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa :D ja walczyłam z nimi ze 4 lata. co rano szłam do łazienki ze ściśniętym gardłem. a one zapierdala...y we wszelkie dziury jak się tylko światło zapaliło i jak się jakikolwiek ruch zrobił. jesso co ja się z nimi przeszłam. dobra lecę, bo muszę lecieć mimo, że chciałabym tu zostać :D może się skończy do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka kobito to taki martwy kurczak do pokrojenia czy oczy ryby patrzące na Ciebie to bułka z masłem przegiełaś mnie się słabo robi na samą myśl że Tobie się coś takiego przydażyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, Myszor jak ja nic w życiu nie widziałam o jakimś pająku czy komarach opowiadam jak Wy tu takie przeżycia miałyście czy nie wpłynęło to na waszą psychikę ;-) stokrotka ja robię podobnie jak Ty masło, koperek, dużo przypraw do środka i naokoło tylko w foli nie lubię, bo się taki ugotowany robi wolę takiego lekko podsuszonego i podpieczonego więc kładę na foli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to chyba nie bo ja na wkurw też bardzo poddatna a takie rzeczy jak żeś Ty przeżyła to mnie się nawet nie śniły (na szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belcia, stawiasz wszystkim kolejkę za wejście na setną stronę ;) gdzie wszystkie lezą, wiedziałam, że tak będzie, ja przyjechałam na weekend, a tu w weekend się nic nie dzieje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzie tam, masz 33, to na pół daje 16 i pół, o kuźwa, to nawet Cię odmłodziłam, bo 16 i pół to jest już liceum, a nie podstawówka, ale to też piękny wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, w tył policzyłam, mój był 3001 (bo ilość postów widać przy topiku), to Twój był 3000 ;) apsik, czas pod kołdrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×