Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witaj Mężatko :-) fajnie ,że jest nas więcej :-) Trzy kropeczko 🖐️ wiedziałam ,że podzielisz mój optymizm zwycięstwem Tuska :-) frekwencja taka jak świadomość społeczeństwa - jak dla mnie ludzie mają olew ale to nie znaczy ,że mam być taka sama - musze byc zadowolona z siebie więc postępuje wg własnych zasad... Taka spódnica z falban to chyba na czasie - podobałaby mi się taka czekoladowa ale chyba sie nie zdecyduję bo ten krój skraca jednak nogi a do tego poszerza w biodrach ;-( przynajmniej tak się czułam ale podoba mi się to na innych dziewczynach, za to myśle o bluzce takiej tunikowej z rozszerzanymi rękawami , fajnym dekoldem i jakimiś sznurkami czy cekinami albo haftem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie dziewczynki tego topiku. TRZY KROPKI Mam dokładnie to samo, razy dwa... Nie jest łatwo. Też byłam na wyborach i zaczynam się zastanowiać, czy Tusk ma szanse wygrać, może posunięcie Jarka Kaczyńskiego nie było takie głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświećcie koleżankę - a co zrobił J. Kaczyński ?? Jakie posunięcie ?? Stokrotko, dla mnie te spódnice są super, bo mam wąskie biodra, więc mogą se poszerzać, ile chcą :-) Mówię Ci w Avanti jest ogromny wybór takich spódnic :-) Rybko - fajna jest teraz moda - bo wreszcie można sięobsypać cekinami ;-) i być super modną, bo do tej pory to się ze mnie śmiali, że ja sroka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam nową koleżankę, a właściwie koleżanki bo i w weekend ktoś do nas dołączył :) u mnie pogoda ładna, jak na październik przepiękna. w pracy nie bardzo chce mi się siedzieć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co chcą wiedzieć ;-) - J. Kaczyński oddał tworzenie rządu nowemu człowiekowi , zresztą mi nieznanemu do tej pory żeby Polacy nie przestraszyli się rządów braci Ksero ( o to chodziło Mężatko?) ale jak dla mnie to tylko bleff;-( gorszą sprawą jest jawne wsparcie braciszków przez szanownego ojca dyrektora co nie wróży dobrze Polakom chyba,że ktoś lubi bezwzględne posłuszeństwo ;-( Trzykropko też lubie cekinki choc z umairem - ale dziś wypada do pracy tak się świecić - dziś też mam taka bluzeczkę i koleżanki już pytają gdzie kupiłam choc barziej podoba sie im dekold w kopertę - mi też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach tak, Marcinkiewicz - nie lubię go. Wiem, że jestem uprzedzona, bo koleś jeszcze się wykazać nie zdążył, ale dla mnie to on za grosz poczucia humoru nie ma - a tacy ludzie są groźni. No i ponoć w ZChN był - no comennt. Z tymi cekonami, to też nie przesadzam, mam ich tyle ile producent przyszył, nic nie doszywam, ale fajnie, że teraz w ogóle są modne takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiązując poniekąd do szanownego ojca dyrektora - to ja zbyt często czuję się tutaj jakbym mieszkałam w państwie wyznaniowym. religia w szkole mnie wnerwia bardzo. a także to, że czasem obserwuję, iż dla niektórych Polaków święta kościelne są b.b. ważne, natomiast o państwowych pamiętają tylko dlatego, że są wolne. nie jestem nie wiadomo jak wielką patriotką, absolutnie, ale wnerwia mnie to i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko miałam na myśli, to że J.Kaczyński zrezygnował z stołka premiera, chcąc swoją decyzją utorować drogę bratu do prezydentury. Różnica pomiędzy kandydatami jest niewielka, dlatego się zastanawiam. Jeśli chodzi o cekinki kamyczki i inne świecidełka to ja je uwielbiam, wprawdzie ostatnio surowa moda ograniczyła ciuchyw takie dodatki, ja jednak mam dużo sweterków właśnie z takimi ozdobami. stokrotka1 Mieszkam we Wrocku, jeszcze mam męża i kochaną psiurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor masz rację z tymi świętami - ja to dewotyzm nazywam ;-) religia w szkole i etyka w zamian to czysta fikcja ;-( niby jest, ale dyskryminacja zostaje... Śmiała - no nie w moim typie zupełnie - wzrost go dyskwalifikuje ;-) podobają mi się faceci wysocy min. 185 cm :-) A Marcinkiewicz i na dokładke Ziobro - naprawde to już niebezpieczne związki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie - skoro Rybka pisała, że niski jakiś. Myszor - no niestety Polska uznawana jest za konserwatywny i katolicki kraj, i tak chyba jest -> patrz fenomen ojca Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌼 ufff nie jestem ostatnia Laurka mnie uratowała co do wyborów to też się martwię o Tuska gdyby frekwencja w dużych miastach była większa wynik był by lepszy a tak na wsi gdzie wybierają Lepera albo KAczora wszyscy po kosciele do urn biegną :-o generalnie niecierpie kaczorów ale trzeba przyznać że mogło być gorzej :-D 🖐️ dla mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Laurka dzis przegięłaś ;-) takie spóźnienie :-) ale fajnie masz ,że możesz tak wstawać kiedy chcesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś religia była zdaje się przy kościołach i było dobrze. pamiętam pierwsze lata kiedy religia weszła do szkoły - ponieważ na nią nie chodziłam - szwendałam się po szkole, gdzie tylko przyszło mi do głowy tam poszłam. nikt się mną nie intersował. ja akurat zawsze dzieckiem spokojnym byłam, ale naprawdę mi się nie podoba, że kiedyś moje dziecko może tak samopas bez nadzoru sobie biegać. a z moich obserwacji wynika, że niewiele się zmieniło odkąd skończyłam szkołę średnią i etyka w niektórych szkołach wciąż jest fikcją. Sprawa dyskryminacji jest ważna ale tylko na początku - maluchy w najmłodszych klasach rzeczywiście mogą być wredne. moja mama czasem się śmieje, że właśnie w tym wieku przyszłam kiedyś do niej i ze smutkiem spytałam czemu nie jestem \"dzieckiem bożym\" bo ktoś mi to wytknął :D ale że ten \"problem\" znam to zrobię wszystko by moje dziecko na to kiedyś przygotować. może uda mi się sprawić że to inne dzieci będą wracały do domu z pytaniami czemu chodzą akurat na tę religię i wierzą w tego boga skoro jest tak szeroki wybór spośród religii na świecie :D :D problem dyskryminacji znika pod koniec podstawówki - wtedy dzieciaki - w okresie buntu - wręcz zazdroszczą tym, które chodzić nie muszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Myszor w okresie buntu tak jest i dobrze, bo dzieć umieją być okrutne. Staram się synowi tłumaczyć o wyborze wiary i o znaczeniu jakie ona daje ludziom , o nadziei którą się wtedy ma i o dodatkowym poczuciu ,że cuda się zdarzają choc jakąś fanką nie jestem... na razie się udziela i widzę,że mocno pozostaje pod wpływem katechezy ,ale toleruje inne wyznania i zdaje sobie sprawę z ich istnienia - szkoda,że nie wie o tym z religii .... Stokrotka analizujesz i nie mówisz :-) ale intuicja kobieca zawsze się odzywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrota też uwielbiam takie zabawy choć z przymróżeniem oka ;-) ciekawa jestem co byś powiedziała na temat naszego związku :-) patrzysz na mowę ciała czy raczej na sposób rozmowy , gestów? mi najwięcej zawsze mówi mowa ciała- a wiesz, że niektórzy opanowali tę sztukę do perfekcji i nawet grają ciałem? to na dłuższą mete sie nie sprawdza, szczególnie po alkoholu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka zazdroszczę Ci u mnie też się intuicja dość często odzywa tylko że ja nie zawsze jej słucham boje się chyba nie ufam jej po wszystkim się okazuje że głupia byłam że mogłam dany problem rozwiązać od ręki a nie drążyć ale jakis strach mną kieruje no nie wiem czemu tak jest a co do romansów i innych \"owianych tajemnicą\" sytuacji to ja często się dowiaduje o \"takich\" rzeczach zupełnie przez przypadek a to wpadnę na kogoś całującego się w windzie a tu na zakupach spożywczych zobaczę pare która nie powinna ich wspólnie robić itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię sobie analizować zachowania ludzi. często jest tak, że konkretne sytuacje i ich ewentualne motywy opisuję czy \"tłumaczę\" mężowi. a on nazywa mnie swoim małym psycholem :D (to jego skrót od psychologa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje ,że każda kobieta ma takie zdolności sorka za to przymrużenie :-) choć czasem tak jest jak mówi Kropeczka - wpadasz na kogoś albo dowiadujesz się i zdziwienie :-) czy Ci bardziej się kamuflują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie Stokrotko z tą mową ciała - mój nowy kolega w pracy jak mi ścisnął dłoń to aż zabolało - czyżby miał jakiś kompleks? ;-) chciałby wyjść na bardzo pewnego siebie ale trochę jeszcze się nie czuje komfortowo a wie ,że najważniejsze pierwsze wrażenie :-) jest specem od szkoleń więc zdaje sobie z tego sprawę :-) śmiesznie tak sobie grać z kimś w te same karty ;-) rozmawiałam z nim 5 minut i nie przypadł mi do gustu - taki co idzie po trupach :-) ale cóż czas dokona weryfikacji :-) będe go obserwować a jak niczego się nie dowiem to go wyślę do Stokrotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Rybko, że bierzesz pod uwagę weryfikację. Powiem wam, że mnie osobiście denerwuje gdy ktoś mi mówi, że po paru minutach znajomości ocenia ludzi i tak już mu zostaje. Jeśli ktoś mu podpadnie na samym początku to już koniec. Dla mnie to kompletna bzdura, że można sobie \"wyrobić\" zdanie o kimś po tzw. pierwszym wrażeniu. To dla mnie takie jakieś niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja muszę się przychylić do wypowiedzi Myszora - nie mam intuicji, a właściwie to z latami mi zanika, i nie potrafię określić osoby po pierwszym poznaniu, a poza tym później jest inaczej z tą osobą, niż odebrałam ją na początku. I kompletnie nie umiem odczytywać mowy ciała, tak jak i \"między wierszami\" - do mnie tylko konkrety docierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wrażenie fakt bardzo ważne ale nie można ludzi po nim przekreślać choć często jest i tak że 2 wrażenie jest podobne do pierwszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×