Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

kontynuując - no i uzbierało mi się ileś tam punktów. punkty wymienia się na minuty lub nagrody rzeczowe (np. prenumerata gazety). dokładne info na plusgsm.pl bo wyżej dałam stronkę miasta plusa,a tam widzę od razu o logowanie proszą. do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Myszor - normalnie punkt 8.00 a Ty już jesteś :-) Ja też się zgłaszam, nikt mnie nie odstraszył, seriali wczoraj nie oglądałam - jakoś po wakacjach nie udało mi się znowu w seriale wciągnąc. MjM odpuściłam zupełnie, czasami Klan widzę, ale to jest jakiś telewizyjny koszmarek, a najbardziej to mi sie teraz Plebania podoba ;-) No tylko w czwartki obowiązkowo oglądam Gotowe na wszystko. Zastanawiam się nad Magdą M. - ogląda to któraś z Was ??? Aha -wzywam I zmianę do pracy :-D Myszor - a co z tą Twoją koleżanką - Nerką ? Nie odzywa sie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdę M. oglądam - może być. na pewno lepsza od MjM :D które i ja wreszcie muszę sobie odpuścić. a Nerka zniknęła rzeczywiście, nie widzę jej ostatnio na kafe, nawet na naszym innym topiku, który podumarł - również dzięki mnie, bo tu tylko siedzę jakoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jakoś do Magdy M. przekonać nie mogę - jakaś taka dretwa i sztuczna, sytuacje też jakieś nierealne. Pamiętasz, jak w ostatnim odcinku taka starsza pani na imprezie otwierającej kancelarię Piotra, zapytała sie go, czy \"przeleciał\" Magdę. Ale niesmak poczułam jak to usłyszałam, to tak nienaturalnie zabrzmiało, na siłę chcieli być luzaccy, ale coś im nie wyszło. Poza tym denerwuje mnie, że ona TYLKO ubiera się na biało-czarno, już naprawdę nie ma innych kolorów ?? I tej jej przyjaciel - Sebastian - zabiłabym go łyżeczką do kawy. Boże - po co ja to oglądam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian wnerwia głównie mojego męża :D ja jakoś mogę na niego patrzeć. na stroje bohaterki też uwagę zwróciłam, w mordę ona nawet na przyjęcie czarno-białą kieckę włożyła. jedyną postacią, która w tym serialu naprawdę przypadła mi do gustu jest żona właściciela tej kancelarii gdzie Magda pracuje. to tyle o serialu. od 2 dni uzywam pomadki, tada! przypomniałam sobie o jednej, którą rok temu na panieński kupiłam. jest tak trwała, że aż czasem za. znacie max factor lipfinity? no gdzie reszta bab? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku - no ta ciota Sebastian, to mi zawsze ciśnienie podnosi, jak go widzę. Te czarno-białe stroje to już nudne są - no rozumie, że do pracy się tak ubiera, ale w domu ??? Żadnych jeansłw, czy t-schirtów ??? Tylko biała bluzeczka, i czarne sportowe spodnie - NUDA. Tą żonę, też lubię, tylko zaczęło mnie w niej jedno denerwować - dlaczego ona o swoim mężu, zawsze po imieniu mówi ??? Waligóra i Waligóra - to chyba nieładne jest a na pewno głupio brzmi. Stokrotka - cześć :-) No te dwa seriale to różne są i inny poziom reprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) ja niestety dosyc podejrzliwa i pamiętliwa jestem ale postaram sie tez puścić w niepamięc ludzi którzy nie maja co robić ... Wiecie co wczoraj opowiadałam mężowi co się wydarzyło na naszym topiku z tym wpisem i też stwierdził,że ludzie bywaja zawistni - jak zauważą,że gdzieś powstaje jakaś przyjaźń, cos miłego dla głupiego żartu i zawiści starają się to popsuć - nie dajmy sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ona o mężu po nazwisku mówi. To takie sprostowanie. Śmiała - czekamy na imię :-) Oczywiście jak nie chcesz, to na forum publicznie nie musisz go ogłaszać. Można mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D O Ciebie się najbardziej bałam, że nie będziesz się już odzywać. To dobrze, że jesteś. A rozwalaczy przyjaźni forumowych jest mnóstwo, niestety :-( Dlatego grunt, to trzymać się razem i olewać wścibskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko 🖐️ intuicję masz Slonko :-) wczoraj zastanawiałam się nawet nad tym czy dalej pisać - jednak każda z nas potrzebuje pogadać a naprawde Was polubiłam i jakos smutno by było i jakaś pustka by została.... Mam nadzieję,że wszystkie zostaniemy bo każda z nas wnosi tu coś niepowtarzalnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie, a mnie nawet do głowy nie przyszło, by \"odejść\" i nie pisać więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostaję na pewno :-) no chyba, że będę tu sama, to mi się nie będzie chciało do siebie gadać ;-) A tak serio, to szczerze mówiąc, i tak miałyśmy łagodnego wtrącacza, żebyście widziały, jacy są czasami na innych forach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor , widzisz ja jesteś osoba o dosyć kontrowersyjnych poglądach, znam wielu ludzi i jakoś nie chciałabym aby nawet przypadkiem ktoś dał mi w realu do zrozumienia ,że czyta nasz topik... może jestem zbyt ostrożna może zbyt podejrzliwa ,ale życie mnie tego nauczyło ... zostawmy to jednak i cieszmy się,że możemy tu sobie dalej gadać :-) co do seriali to ja się piszę na \" Gotowe na wszystko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś już jakiś odcinek Rybko, tych Gotowych na wszystko ? Całkiem fajnie się zapowiadał, aczkolwiek ostatni odcinek dość nudnawy był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko w listopadowym TS jest zdjęcie Kamei. rzeczywiście miło wygląda ta kawiarenka. to tylko kawiarenka czy raczej restauracja ?? można tam coś zjeść czy tylko słodkości pokosztować? mail poszedł śmiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszperałam w necie i wychodzi mi,że to tylko kawiarenka. poważnie się zastanawiam czy nie zjarzeć tam na jakąś słodkość przed teatrem :) jakie ceny tam są Rybko? tak orientacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor, chyba znowu zostałyśmy same, czy co ?? Stokrotka jest usprawiedliwiona, bo mówiła, że ma srawy do załatwienia. Laurka na pewno jeszcze śpi. A gdzie jest Rybka i Śmiała ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle się spóźniłam :-) Cześć Laurka - no tak myślałam, że wszoraj jeszcze miałyście pomarańczowe odwiedziny, ale dzisiaj rano, to już tylko czarno było :-) No niestety to forum publiczne jest, chociaż zapominamy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widzę, że nie śpi ;-) Laurko, oprócz tych Twoich seksownych łydeczek, to Ci zazdroszczę tego \"czasu wolnego\". Powiedz, dużo roboty masz tak codziennie opiekując się corką i dbając o dom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz - wolałabyś np. pójść do pracy, czy jeszcze trochę w domu pobyć z córką ? Ona ma 3 latka ?? Dobrze pamiętam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka zamierza być z dzieckiem tylko na macierzyńskim, potem powrót do pracy a maluch do żłobka. fajnie, że żłobki przyjmują i takie maluchy :D nawet nie wiedziałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×