Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No i właśnie Laurko od jakiegoś czasu podnoszą się głosy, że kobieta w domu TEŻ pracuje i TEŻ ma prawo być zmęczona. Czasmi nawet bardziej, niż mąż, który przychodzi z pracy po 8 godzinach biurowej roboty. Dlatego uważam, że kobiety, które są w domu i dbają o dom i dzieci powinny dostawać pensje- tak jest chyba w Niemczech. W czym Laurka jest gorsza od męża, który pracuje ?? Laurka też pracuje, a \"obróbka\" kurczaka jest bardziej męcząca i straszniejsza, niż niejeden raport czy analiza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię swoje imię :D Laurka, może ja inną stronkę znajdę i tam inny opis będzie, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie moge się z Wami zgodzić - fakt mój mąż mniej zwraca uwagę na kurze np. to dla niego bez znaczenia ale na równi sprzatamy i oboje wiemy ,że to ciężko, tym bardziej przy dzieciach... ale to nie jest tak ,że facet dostaje nagle zadanie zajęcia się domem i świat się wali - doskonale sobie poradzą ale trzeba im dać szansę a jeśli wracamy i kwitujemy jego starania ,że tu i tam coś zostało do zrobienia to po co się mają starać skoro same wpajamy im ,że nie umieją? mój maz często zostaje z synami i jak wracam to wszystko jest na swoim miejscu... a pensje dla tych którzy są w domu ( bo to nie tylko kobiety !) jak najbardziej tyle ,że Polska jest na to za biedna :-( trzeba mierzyć siły na zamiary - chciałabym aby choc te lata były wliczane do emerytury to już byłoby lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Rybko, my (znaczy się kobiety) to byśmy chciały, żeby faceci dokładnie tak jak my sprzątali, czy zajmowali sie dziećmi, a jak jest inaczej, to krytykujemy i poprawiamy, no i potem nic dziwnego, że oni się tak zachowują. Kiedyś jeszcze jak sprzątaliśmy razem, to wymyśliłam mysie okien - ja jedno, On drugie. Zanim ja w ogóle się do tego zabrałam, On już (według Niego, oczywiście) skończył. Ale Mu awanturę zrobiłam, że beznadziejnie, niedokładnie i wszystko źle. Ale to było głupie. Teraz, jak On się za coś bierze, nawet słówkiem krytyki nie pisnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Laurko ja tego nie mam na szczęście :-) mój mąż uważa,że jeśli czegoś nie zrobię lub on nie zrobi to po prostu była jakaś wazniejsza rzecz w tym czasie i tyle :-) mi juz trudniej tak myśleć ale się staram :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak: proszę o pomoc i mąż mi pomaga. jeśli zaczynam go sprawdzać to wtedy on mówi bym przestała, bo też sprawdzać potrafi i na pewno niedociągnięcia w sprzątaniu np. by znalazł (oj znalazł :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - ten opis Twojego imienia, to jakiś \"pic na wodę\". Mój też sie kompletnie nie zgadza, więc się nie przejmuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz ja pitolę ! Laurka tak ma na imię dziewczę mojego braciszka. ja jej jeszcze nie zdążyłam poznać. ło jessooo,jesssoo, muszę go ratować 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. jeśli nie chcecie zdradzać się tu to napiszcie swoje imiona na maila jeśli macie ochotę :) nikomu nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł Laurki z imieniem wydaje mi się byc ok więc powielam :-) wpisałam maila i jak któraś chce niech pisze :- ) Laurko a do mnie odpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to ja się zabieram do wysyłania sojego imienia Rybce, Laurce i Myszorowi. Tylko odeślijcie mi swoje - oprócz Myszora oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko pisałaś z \"forbidden\" ? jeśli tak to wiedz, że skojarzenia z twoim imieniem mam przemiłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja wam powiem Anka jestem 🖐️ jak ktoś mnie rozpozna to raczej przez to co już wyskrobałam tutaj niż przez imie (Bo Anek od metra jest) a Waszych imion boje się poznać, bo jeszcze chlapnę na forum niepotrzebnie :-) a opis mam niesły :-) Hannah to po hebrajsku \"łaska\" lub \"wdzięk\"; bywa też to imię tłumaczone jako \"pełna wdzięku\". Imię blade, przezroczyste badzo, jak kościelny kruchy kwiat. Niesie ze sobą przedziwną zdolność do cierpień, co dzień każdy otwiera i goi jak ranę, morze kochania, źródło przeczyste łez, dźwięk głęboki, co niebo z ziemią kojarzy. Milcząca prześwietlona zjawa, jak odblask święty przy ludzkiej obecna twarzy. Anny zwykle mają dobre rozeznanie w realiach tego świata. Są praktyczne i zapobiegliwe i chociaż wrażliwe, to raczej wolne są od pokus, aby bujać w obłokach. Zwykle mocno stoją na ziemi i służą radą, pomocą i opieką swoim bliskim. Wiele ważnych dla Anny spraw dzieje się po prostu... w jej rodzinie. i drugi Imię to pochodzi z języka hebrajskiego hanna, co znaczy łaska. To imię przypisane jest osobą niezwykle oddanym mężowi i dzieciom, a także całemu domowi. Nie przecenia towarzystwa, lecz także nie stroni od znajomości. Osoba wrażliwa na uroki krajobrazu i piękno wnętrz domowych. Lubi spokój, zgodę i harmonię we własnym środowisku. Ciągle poszukuje wygód, wykwintnego jedzenia i wyszukanych potraw. Jest bardzo umuzykalniona, lubi muzykę nastrojową. Potrafi postępować jak dyplomata, choć zdarza się, że swoim naiwnym zachowaniem się wszystko burzy. Posiada umiejęności naśladowcze, toteż bardzo często odnosi z tego korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko teraz już wszystko rozumiem..moja psióła o twoim imieniu jest równie pracowita jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysłałam do 3 Pań - Myszor, Rybka, Laurka. Stokrotko, nie znam Twojego maila. Bella - brawo za odwagę - mnie niby też już dawno można rozpoznać po tym co ja tu nawypisywałam, ale wolę nie \"kusić złego\" i pozostać na forum takim sobie trzykopkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka to Ty się wygłupiasz? skąd to się tu wzięło i pytam poważnie zbyt wiele o mnie już wieci więc chyba przestane pisać jeśli to nie Twój żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się Laurka :-) tu jest 110 stron temat nie zachęcający jak ktoś był na topiku herbaty i przeszedł tu za nami i się nie odezwał jeszcze to nie wierze że przerobił te 110 stron a nawet jeśli to już wie że ja to ja a Ty to Ty :-D 🌼 na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rozumiem kuźwa 😠 chyba ta jędza nie wkradła się w nasze towarzystwo pod czarnym nikiem,co ? no nic nie rozumiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, tak jak Laurka - że chyba mamy cichego czytelnika. A w Internecie w googlach wpisał cały opis imienia Laurki i mu wyszło - żadna filozofia i umiejętność. Tzn. tak mi się wydaje, bo nie sprawdziłam, ale do głowy mi przyszło, bo Laurka dała opis. Więc Rybko Ty się chyba nie masz czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×