Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

miała - ja Ci za chwilę wyślę swoje, tylko muszę wybrć jakieś dla Ciebie :-) Kurcze, ale mi tu czas z Wami leci szybko ! Tyle emocji Myszor wprowadził :-) Co gdzie, jaki załącznkik ?? Rybko, to była tylko taka moja myśl przesłana do Ciebie, bez załącznika :-) Doszła, rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie prześlesz mi zdjęcia w tym koku i okularach Kropeczko? :-( a za tę myśl dziękuje i odbierz odpowiedź ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki śmiała :) dzięki, dzięki. zapisałam was w jednym folderze wszystkie i przeglądam, oglądam, i tak w kółko :D nie chcę tu robić kółka wzajemnej adoracji, ale jakoś nie mogę przestać oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyslalam do rybki laurki trzy kropka i myszorka wiecej adresow nie znam:( a tez chce was zobaczyc, moze (za zgoda belli ktoras z was przesle mi jej adres tak zebym mogla i z nia sie obejrzec:) czekam na wasze:) ale czad!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Kropeczko odpuszczam ten kok :-) teraz jakos inaczej mi sie do was pisze jak wiem do kogo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Śmiała, w tym ferworze, to jakiegoś kolegę w pierwszym zdjęciu Ci wysłałam :-) Zupełnie przez pomyłkę, zaraz coś Ci innego prześlę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam jedno - dobrze, ze sobie wysłałyśmy zdjęcia, mam wrażenie, że już się lepiej znamy i milej mi się pisze, jak wiem do kogo. A cała \"burza\" przez Myszorka, chociaż nie powiem, też mi już dawno chodziły te zdjęcia po głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki widzialam:) troche zdebialam w pierwszej chwili ale przyslalas mi 2 zdjecia i na drugim nie bylo pomylki:) a ze ladna panna to komplement przeciez widzialam jeszcze rybke tez b. ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworzymy fajna paczke :-) szybko nam poszło z imionami i zdjęciami :-) ale emocje były ogromne :-) najbardziej w necie podoba mi sie to ,że przeważnie najpierw poznajesz człowieka z charakteru a potem ewentualnie z wyglądu - to bardzo zmienia podejście do ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - to mi się komplementem oberwało - Śmiała, dziękuję Ja już chyba od wszystkich dostałam, i wszystkim wysłałam, i tak jak Myszor - mam folder kobietek z klubu i oglądam, i oglądam, i oglądam...... A jak ja dzisiaj się mało napracowałam, to moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten film, to sobie taką antyreklamę zrobił, że nie wiem. Ale i tak na niego pójdę, bo widziałam już fragmenty, ale Laurka - fakt - upierdliwe te ptaszyska, że nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Halinka będzie w ten weekend to czeka ją ponad 30 stron do poczytania. biedactwo. p.s. ludzie weźcie te ptaszyska wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam podniosę
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, Laurka - niedługo nam stuknie 4 000. Cieszę sie, że ten topik tak intensywnie żyje, i chyba właściwie należałoby podziękować Beacie Herbacie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z Was zrobimy rosół :-) A my z Was zrobimy rosół :-) A my z Was zrobimy rosół :-) A my z Was zrobimy rosół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Wam podniosę
te ptaki to nie ja...................................................... Lubię Was czytać, tak miło na tym topiczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×