Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a żebyś wiedziała że rozczochrana jak patrzę w lustro to aż się sama siebie boję ale co tam ! jest weekend wolno mi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbachi
lubie jesc teraz tez jem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz \"wartę\" pełnię ja :-) Bella - mnie zwykle w weekendy nie ma - już kilkanaście stron temu się usprawiedliwiałam dlaczego - weekend i wieczory to jedyny czas, jaki spędzamy razem, więc żadne z nas do kompa nie zagląda, tym bardziej, że to laptop i jak pomyślę, że mam go z szafy wyciągać i \"rozkładać\", to mi się po prostu nie chce i nie mam też czasu. Stokrotko, wyślę Ci następną partię zdjęć :-) Myszorku - jak bum cyk, cyk na wszystkich zdjęciach ja we własnej osobie jestem :-) Stokrotka - jeszcze raz - podoba mi się Twoje podejście do męża, ale rozumiem też Laurkę - z niektórymi facetami inaczej trzeba. Poza tym wydaje mi się, że to też dlatego, że Laurka nie pracuje - to Jej mąż myśli, że \"nic nie robi\" - taaa jasne. Nawet ja wiem, że dom i dziecko - to można być wykończonym, po takim \"nicnierobieniu\". No a ja znowu jestem przeziębiona , na pocieszenie siedzę i szampana popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella - wieczory i weekendy z facetem spędzam :-) bo jakoś poprzednio niewyraźnie się wysłowiłam. Oglądałam wczoraj \"Raport mniejszości\" i jakiś inny film, z Brucem Willisem i Michelle Pfeiffer - oczywiście równocześnie. Tzn. raz chwilę jeden a potem drugi, a i jeszcze Twój Styl czytałam - i efekt taki, że pojęciem nie mam o co w filmach chodziło, a TS przeczytany, tylko nie wiem o czym był - a ja niby mam podzielność uwagi !! Starzeję się czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak siedziałam wczoraj i siedziałam do późna, że nawet na erotyk w TV się załapałam - o mój Boże - to chyba bardziej komedia była. I zawsze jak widzę film erotyczny, to się zastanawiam, czy oni \"to\" naprawdę robią, bo strasznie nienaturalnie każda \"akcja\" w erotyku wygląda. Myszorku - Raport mniejszości Ci się podobał, czy za bardzo się bałaś ?? Mi się w miarę podobał, jak go widziałam za pierwszym razem - bo juz drugi raz to nudny. Podobał mi się Colin Farrel - bo on w każdym filmie inaczej gra (to chyba o to chodzi w aktorstwie ;-) ), natomiast \"boski\" Tom, w czym by nie zagrał, zawsze będzie dla mnie Tomem, przez co jest trochę dla mnie niewiarygodny, zwłaszcza jako komandos - takie małe chuchro ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, naprawę żadnej z Was nie ma ?? To ja chyba też pójdę :-o Stokrotko wysłałam kolejne swoje fotki :-) Powiedz, czy doszły, bo dość ciężkie. To na razie dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilke wpadłam sobie tutaj :-) bo byłam ciekawa co u Was słychać ... Stokrotko, szkoda,że pyz nie robiłaś bo miałam nadzieje ,że mi powiesz co źle robię ;-( - szybkie dania robisz? mi takie menu , które op[isujesz to pół dnia by zajęło ;-) ale ja nie jestem w tym biegła - raczej pobiegam po kuchni , cos tam upichce i już ;-) a gulasz z pyzami to wyszedł palce lizać ;-) Kropeczko - w weekendy tez wolę z rodzinka pobyc niz w necie- w necie jestem na okrągło przez cały tydzień a z rodzinka mniej. \"Raport mniejszości \"oglądałam i uważam ,że super filmik - lubie takie kiedy nie domyślam sie zakończenia tzn raczej nie zgadza się z tym co przypuszczam :-) ale zwróciłaś uwagę na te skanujące pająki - dla mnie horror ;-( Laurko - udanej zabawy CI życzę ;-) tym bardziej ,że sama wiem jak się docenia każdą imprezkę mając w domu małe dziecię :-) Bella - nie przejmuj sie też tak czasem w hotelu tkwię :-) pizzę wtedy zamawiam ;-) no i godzinami w wannie leżę :-) Moja teściowa tez raczej typ kobiety pracującej w domu choć troche zawodowo też pracowała . Teść za to konserwatysta i tu z nim walczę. Aż go skręca jak mąż pomaga mi po obiedzie zmywać albo robi to sam, a nie daj bóg odezwę się w kwestiach męskich np. o polityce to takie pobłażliwe spojrzenie ma;-) niech tam ja swoje wiem i nie zamierzam potulnym barankiem jak inne jego synowe byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku mam tak samo jak w domu męża nie ma - podskakuję przy każdym głośniejszym dżwięku ;-) a winko od mamy też lubie szczególnie winogronowe :-) Mężatka, Walnięta, Halinka 🖐️ no i dlaczego nikogo tu nie ma? zajrzę w poczte może zdjęcia od Kropeczki i Belli uda mi się ściągnąć:-) Stokrotko wiesz co chyba coraz bardziej Cie lubię:-) cały referat tu napisałam ale skasowałam bo głupie to było , ale czasem ma wrażenie ,że jakoś się tu ścieramy i jak pomyślałam o tym dłużej to chyba rozumiem - Ty tez niezłym psychologiem jesteś więc chyba się domyślisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, Bella zdjęcia dostałam - dzięki ;-) Bella musze się cofnąć troszke bo zapomniałam która na tym zdjęciu jesteś , ale zaraz sobie poszukam ;-) Kropeczko- faktycznie zmieniasz sie , ale jak dla mnie nie do niepoznania ;-) fajnie móc tak manewrować z fryzurką- po to zapuszczam włosy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, Cat [głosno woła] :-) czy naprawde nikogo tu nie ma? mój mąż ogląda \" Nagą broń\" dla mnie bzdurki totalne, ale chyba jednak lepsze niż czytanie innych topików tutaj - tym bardziej ,że film pooglądam z mężem przytulona do niego na miękkiej kanapie - a tu siedzę na twardym krześle sama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka1111
Właśnie skończyłam oglądać Casablankę.... Kochać dwóch facetów....zobaczyć na czym polega męska miłość.... my kobiety chyba nie jesteśmy zdolne aż do takich poświęceń.... co takiego karze facetom się poświęcać , miłośc poświęcać.... dla niej..... ja wiem,że faceci to idealiści, jeśli kochaja to rozsądnie, jeśli na zabój to zabój dla siebie a nie dla kobiety.... a dla nas to chyba nie do pojęcia. Ja w każdym razie aż się boję tak wielkich uczuć.... w codziennym życiu nie myśli się o takich sprawach ale jeśli ktoś mówi o miłości na śmierć i życie powinien przedtem oglądnąć ten film... Myślałam ,że będę płakać ,ale nie.... raczej przestraszyłam się ,że facet, który jest zdradzany i wie o tym może jeszcze tak pokierować życiem, że udawadnia wielką miłość dla kobiety.....pomimo wszystko.... Chaotyczne to wszystko.... ale z mężem jakoś nie chcę na ten temat rozmawiać. Dzięki ,że mogę Wam o tym napisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym niedzielę w klubie uznaję za otwartą :-) Rybka 1111 - znamy tylko Rybkę 111 - więc jeśli nie jesteś \"naszą\" rybką, to prosimy o przedstawienie się i czarny nick - i może jednak trochę inny niż Rybka ??? Stokrotko, z wikszością facetów taj jest, że jak się na nich uwagi nie zwraca, to oni zaczynają wokół chodzić, zaczepiać, zagadywać. Mnie to osobiście bawi, ale jest bardzo miłe :-) Wczoraj też Rybko oglądałam Nagą Broń, ale w przerwie na reklamy filmu na Polsacie - Ewolucja. Nagą Broń, to już kilka razy widziałam. Potem oglądałam Pamięć absolutną - też już któryś raz z rzędu - ale lubię ten film. A rano w niedzielę, to nic nie ma !!! Ciekawe jak tam Laurka się bawiła na ognisku ?? Ale wiesz Laurko, to zakatarzenie, co masz od Halinki, to teraz do mnie przyszło p- siedzę \"zaflukana\" na kanapie pod kocem i smarczę i kicham - nienawidzę chorować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - już 11.00 prawie - czemu Wy jeszcze śpicie ??? Facet mi chyba nigdzie nie wyjedzie, więc znowu tylko w pracy będę z Wami gadać - a tak to myślałam, że dzisiaj i jutro z Wamin wieczorkiem tu posiedzę - no ale ani wieczorkiem ani rano tutaj nikogo nie ma !! W TV nuda straszna - oglądam kanały muzyczne - aktualnie śpiewa mi Michael Jackson - wiecie, że to był mój jedyni idol, w którym byłam śmiertelnie zakochana ??? Ale wiocha :-o Ciekawe co Wy robicie teraz ?? Śpicie jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko kochana - cześć - tak myślałam, ze Ty się tu odezwiesz, bo widziałam Cię tutaj. A krzyczę, bo raz na ruski rok mam kompa w weekend, a tu z nikim pogadać nie można. Co porabiasz w weekend ?? Z pieskiem sobie czas spędzasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę :-), tylko proszę tu mi takich gadek nie wstawiać: \"po tylu latach\", a co Wy - pięćdziesiątka juz za Wami, czy co ???? A mi tu Ricky Martin śpiewa, że nic go nie obchodzi - on chce być mój :-P Laurka - jakieś romanse firmowe zauważyłaś ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... i żadnych plot nam to nie sprzedasz - kto z kim ? dlaczego ?? Ale to świetnie, że Ty taka w męża w patrzona :-) Jednym słowem impreza udana bardzo, a mała nie płakała u babci za mamą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj byłam na małej rodzinnej uroczystości, z okazji rocznicy ślubu teściów. Śmieszna sprawa, oni tyle lat ze sobą przeżyli, a my? Ale nikt nic nie mówił, jakby sprawy nie bylo... No i będzie następna wnuczka lub wnuczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - prawie wszystkie wczoraj imprezowałyście ??? Czuję się przy Was, jak jakaś babcia. Laurka - jak mała taka przekupna, to kobieto imprezki stoja przed Toba otworem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko, to, że komuś coś się udał, nie oznacza, że Tobie też się uda. Smutna prawda, ale dająca nadzieję, że to co się komuś nie udal, może udać się Tobie. Każdy ma inne życie i każdy walczy ze swoimi \"upiorkami\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja nie mogłam się powstrzymac, żeby tu nie zajrzeć :-) Niedziela leniwie mija, zdrzemnęłam się, a teraz piję kawę, faceta wysłałam do cukierni i do wypożyczalni. I już się nie mogę doczekać na serniczek, babeczki, szarlotki i jakiegoś filmu, który On wypożyczy. Bodajże \"Królestwo niebieskie\" - widziałyście to ?? Ja już 2 razy - ale mój facet lubi bardzo ten film, więc znów będę go oglądać. Ciekawe, co Wy porabiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no, mam nadzieję, że jutro tu będziecie, bo teraz troche samotnie się tu czuję :-o Prasowanie zrobiłam, pozmywałam i czekam na faceta i ciastka, a Jego nie ma i nie ma.....a w domu niczego słodkiego też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam filmu, o którym piszesz Kropeczko. ja należę do bab, które oglądają np. \"kiedy mężczyzna kocha kobietę\" - ilekroć emitują to w tv :D a z mężem oglądamy różne filmiki. z ostatnio obejrzanych w kinie to np. \"drzwi w podłodze\". ze starszych \"niewierna\" (to b.nam się podobało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"miasto aniółów\" też zawsze oglądam :D a także \"stalowe magnolie\", \"czułe słówka\" i parę innych, których tytułów o tak wczesnej porze nie pamiętam. zimno jak w psiarni.od dziś mają tu niby grać, tia. idę po kawę bo mi ręcę grabieją :D a siedzę tu 5 minut :o weekend w skrócie: leniwy ale udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) od poniedziałku miłego tygodnia dla wszystkich :-) to o Casablance to ja napisałam :-) ale późno było, w głowie tysiąc myśli o miłości dwóch facetów no i się pokręciło z nickiem ..... widzę,że weekend filmowy był ;-) Laurko dopóki to sa farby to spoko - zmywają sie wodą ( również ze ścian, oraz tapicerki :-) ) jednak plastelinę to ja staram się chować :-) A ja się w niedziele z mężem pokłóciłam :-( i o co .... jak to zwykle bywa o głupstwo..... ale niedziele miałam zepsutą ;-( aż żal takich dni. Ale wieczorem się pogodziliśmy i było całkiem miło - szkoda tylko że takie głupstwa potrafia tak poróżnić i zepsuc niedzielę całej rodzinie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×