Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no zneczulenie miejscowe musi być. tylko pamiętaj, by nie zapisywać się na zabieg w trakcie @, bo cię pogoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak już jest. kiedyś u dentysta miałam mieć zęba wyrywanego i mnie ztego powodu pogoniła. chirurg też mnie ładnych parę lat temu pogonił. wtedy po prostu się więcej krwawi czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ty mi nie mów że się wycięcia czegoś nad warą boisz jak Ty żeś dziecko urodziła to jest ból a nie tam jakieś wycinanki pewnie jak się sama upiększałaś to bardziej bolało niż będzie u tego całego chirurga a ja sama też się systematycznie upiększam jak tylko jakiś wykwit skórny mi się pojawi zaraz eliminuje :-) choć obiecuje że więcej tego nie zrobię to przed następnym okresem znów masochizm się we mnie odzywa bo najczęściej przed okresem coś mi tam wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie spodnie mam czarne, a majtki takie ciemnoszare w białe pasy, obawiam się, że jak ktoś w miarę sprawy, to se pooglądał, dobrze, że nie mam rozporka z tyłu, bo to stringi :D Laurka, ni ma mejla wciąż (kurwa, znowu wciąż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, uciekam znow, bo już kwadrans dobiega końca uciekam wciąż w końcu ucieknę w ciążę ja pierdole, co ja gadam :-o papa 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja znam fajny kawał w stylu \"objawów ciąży\" i \" w-ciąży\" Autobus, tłok jak cholera młoda laska siedzi nad nią stoi starsza pani starsza pani: hmmm taka młoda i nie ustąpi miejca młoda laska: bo w ciąży jestem starsza pani: hmm w ciąży a taki płaski brzuch (z przekąsem) młoda laska: bo dopiero od 5 minut i jeszcze mi się nogi trzęsą :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane :-) to juz przesada tak głośno sie śmieję,że szef zaqdzownił z pokoju na końcu korytarza, czy ja tu na pewno pracuję ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bez nerwów u nas w firmie bardzo sympatyczne stosunki panują :-) jakkolwiek by to nie brzmiało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. grzeją !! wczoraj się nie pożegnałam, biję się w pierś. ale robota mnie dopadła :D a potem kolega nade mną stanął,że już w tej chwili mam kompa wyłączać bo jedziemy. z kierowcą co cię czasem po drodze koło domu wyrzuci się nie dyskutuje :D lecę na maila 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) jak zwykle nie udało mi sie wyprzedzić Myszorka :-) ale ja od rana wysłuchałam opowieści o wrażeniach ze ślubu i podróży poślubnej koleżanki więc jestem juz marzenaimi w ciepłym morzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja też się nie pożegnałam :-( świnia nie koleżanka ;-) ale obiecuję poprawę stokrotka jak chcecie w góry na Sylwestra to już czas na rezerwacje ba nie wiem czy to nie za późno jest więc musisz się pośpieszyć wiem że niektórzy miejsca już latem załatwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka to ja nawet za mąż gotowa jestem wyjść :-D :-D :-D byle by teraz w ciepłych krajach posiedzieć i to najlepiej z miesiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo minie rok jak byłam w egipcie. ja chcę znowu !!! może być nawet na sylwestra :D co prawda pod koniec grudnia tam może być ledwo ponad 20 stopni, ale wtedy już baseny podgrzewają :D (w zeszłym roku wylatywałam stamtąd 10 grudnia i w dzień było ciepełko - 20parę :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella aż takie poświęcenie :-) ? ja to raczej nie będę już za mąż wychodzić ale podróż by sie przydała. A najbardziej jesienia brakuje mi tego ciepełka od promieni słońca- może pójdę do solarium - kiepska rekompensata słońca ale jak zamknę oczy i odpłyne marzeniami może byc całkiem miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor ja też byłam w Egipcie zima w lutym ale wtedy to już 30 pare stopni było a 18 to miało morze ale i tak się w nim nie kąpałam bo basen podgrzewali do 26 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak ogrzewanie gazowe włączane w domku na swoim piecu ;-) a swoją drogą dziś wybieram się na spacer do parku więc słoneczko na popołudnie zamiawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w hurghadzie - tam koniec lisopada, początek grudnia było ok. 28. ale w międzyczasie był luxor, spływ nilem i tam już było 30 parę... ale się rozmarzyłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja trzęsę nogami przed dentystą (było okropnie 😭 . ale za tydzień już tylko wypełnienie, ufff) a ta się sama krzywdzi. na własne życzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:)) ja ostatnio bardzo zapracowana jestem......:( hmmm ale może dzięki temu spełnię swoje marzenia i pojadę do ..Egiptu......:):):) Egipt.... własnie.... byłam w tym roku w lipcu w Hurgadzie ..i hmmm.... wystarczy tylko pwoedziec...żarcie:) basen:) i słońce:) A ja czułam się jak księżniczka:):):):) i postanowiłam ze następne wakacje równiez spędzę w Egipcie:) Zaglądam dzisiaj do Was a tu... Egipt:):):) Hmmm ....moze to proroczo brzmi....:p Serdecznie Was pozdrawiam:) Przez tą moją pracę schudłam i ważę ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wagę w domu :-o ale wchodzę na nią tylko pod pewnymi warunkami: 1) muszę być goła (no bo dlaczego ma mi się ubranie wliczać do wagi albo jakiś pierścionek czy zegarek ;-D) 2) muszę mieć suche włosy (mokre na pewno więcej ważą) 3) ważę się tylko rano niezłego mam fioła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dodam,że lubię sie ważyc u mojej znajomej, kóra dla poprawy humoru cofnęła wskaźnik o 3 kg i zawsze wierzę,że własnie mi te 3 kg ubyły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :-D Nareszcie jestem zdrowa, w pracy sobię siedzę, i cieszę się, że już z Wami jestem :-) Poleżałam 2 dni, wzięłam jakieś chińskie zioła i mi przeszło. Trala, la - jaki świat piękny jest, tylko dlaczego tak zimno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×