Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropeczko Poznań jednak mniejszy jest - i akurat mi to wcale nie przeszkadza, ale jak jade do W-wy to tez jakies plany starm sie miec żeby sobie po kolei pooglądać :-) i żeby przez Wisłę nie trzeba było dużo razy jeździć bo te mosty mnie kiedys zgubią :-) Często sobie z rodzinka wypady w różne miejsca dalsze i bliższe robimy i jakoś wciąż jest jeszcze cos do oglądnięcia ;-) czasem też wracamy w te same miejsca... bo są naprawdę ładne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt tez jest taki ,że ja raczej znam miejsca gdzie z dziećmi można się pojawić ;-) no i jest to inna rzecz po raz 100 wylądować w Dynamix-ie gdzie jest plac zabaw ( sama w takich rurach z piłeczkami lubie zjeżdżać ;-) ) a co innego nawet po raz 10 pójść na spacer wokół Malty no bo ile można - także rozumiem CIe Myszorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój najbliższy plan w W-wie to Muzeum przy tym placu z \"piękną, naturalną \" palmą :-) nie wiem czy to muzeum Wojska czy narodowe, ale z zew. ładnie wygląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Narodowe, Rybko i wielkie takie, że nadal wszystkiego tam nie obejrzałam. No i mają wystawy czasowe - szczególnie malarstwo. Ja najbardziej lubię sale ze starożytną Grecją, Rzymem - rany- normalnie jakbym się w czasie przeniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana chętnie napiszę ulubione miejsca,ale wiesz na czym się łapię? nie bywam w wawie i zapominam! ostatnio nie mogłam sobie przypomnieć nazwy ulicy Puławskiej\". wyobrażasz sobie, siedziałam i myslałam, kuźwa w co przechodzi marszałkowska. koszmar normalnie ból fizyczny :D a więc tak - koło siebie miałam mały,miły park moczydło. uwielbiam las na bielanach. park skaryszewski też fajny (ja w ogóle lubię parki z mniejszym lub większym oczkiem wodnym :D ) spacery wzdłuż wisły też lubię :D a moja ulubiona ścieżka - może to śmieszne, ale zawsze cicho i miło było (zwłaszcza jesienią) łazić \"wzdłuż\" powązek... zresztą sam cmenarz też lubię :o taaa. widać,że nie jestem wybredna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam obok jest i muzeum wojska polskiego Rybko. a narodowe też lubiłam odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - w Warszawie jest trochę miejsc do zwiedzania. Powsina kompletnie nie znam, Powązki bardzo lubię - takie spokojne, magiczne miejsce. Zresztą ja cmentarze lubię, ich atmosferę, więc i cmentarz Bródnowski jest fajny do refleksyjnego pospacerowania. Łazienki to już obowiązek, od czasu do czasu się tam przejść. Park Skaryszewski też lubię - bardzo fajne miejsce, w mniej fajnym otoczeniu. Ech, rozmarzyłam się.....pospacerowałoby się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wilanów. koniecznie. tam też jet ślicznie. jakbym tu mapę miała to pewnie jeszcze by się coś znalazło :D ale już się nie odzywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilanów, też lubię, ale chyba Łazienki bardziej. A Myszorku, byłaś w środku tego pałacu w Wilanowie ?? Bo mi się do tej pory nie udało :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym parku, jak i w Łazienkach, to wiele młodych par zdjęcia sobie robi. A byłaś w ogrodzie botanicznym koło łazienek - mnie powaliło na kolana, jak tam weszłam. Ale hołd oddać trzeba temu we Wrocławiu - no ładniejszy od Warszawskiego - a zresztą to kwestia względna :-) Bo jeden i drugi śliczny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zagadałyśmy inne dziewczyny....a Laurka to nam się Gdańskiem nie pochwali ??? W końcu też ma się czym chwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki to dlaczego jeszcze przed kompem siedzicie? ;-) tak to jest ,że wie się o wielu miejscach ale czasu brak... juz od wczoraj miałam w planach spacer w parku , ale teraz to juz nie mogę się doczekać ;-) a cmentarze tez lubie - maja jakąś magię w sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa siedzę na city.poznan.pl kryszaka lubię i akurat będzie w ten weekend, ale występuje tylko 21 i 23. a w sb akurat nie. no jak on może :D ja trójmiastko kocham i Laurka na pewno ma się czym pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślę - że ma - ale cicho siedzi.....No Laurka, co warto zobaczyć w Twoim mieście ?? Pewnie znasz taką knajpę z kuchnią rosyjską tuż przy Neptunie ?? Boże - co oni tam mają za pyszne jedzenie..... Laurka, Ty szczęściaro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś organizowałam taką imprezę i zaprosiłam Kryszaka a właściwie wynajęłam na występ. Uderzyło mnie to jak on się przed występem stresuje choc jak wyszedła na scene to luzak i naprawde śmiesznie mówił i umiał rozbawić gości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Kropeczko , po prostu taką mam pracę a do znajomości to tu baaardzo daleko ;-) ale przyznam,że znając aktorów, artystów z ekranów traktuje się ich tak łoł a potem okazuje się to zwykły człowiek, kótry np. przed chwilą chyba jadł kanapke bo okruszki ma na wąsach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdrowe podejście do \"gwiad\", wiem, że to tacy sami ludzie, jak my. No wyjątkiem jest Michael Jackson, on to chyba się nie załatwia w ogóle - jest taki bezcielesny zupełnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ostro pucuje, bo zniknęła :D ja byłam w sklepie, bo koleżanka miała zachciankę. sama też pochłonęłam sałatkę. nawet na sobotni program kina spojrzałam, ale nie ma nic w programie aż tak ciekawego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny - makijaż poprawiony, usta muśnięte czerwonym błyszczykiem, włosy rozpuszcone - o 15.00 mam randkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to łobuz ma randke i nawet sie nie pochwali ;-) na tyle wcześniej żebyśmy sie zdążyły o to zapytać :-) Dużo wrażeń Kropeczko życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randkę kropeczka no ale nie obgadałyśmy tego ;-) jutro mam urlop hurrra ! to znaczy nie za bardzo hura bo z Wami nie pogadam a co tam zabiorę kompa do domu pójdę sobie poćwiczyć na tym urządzeniu co nie wiem jak się nazywa (vacum coś tam) taki rowerek tylko z kapsułą do którego się wchodzi tam nie ma tlenu tylko inna mieszanka która spali mi na pewno celullit całkowicie po 1 razie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×