Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jest 9.21, jestem w domu, zabieram się do czytania, startuję ze strony 103 i komentuję: o religii w szkole nie będę pisać, bo mi się nie chce Myszorek, mój Ty psycholku :D Myszorku, można sobie wyrobić zdanie po pierwszym wrażeniu, ja się pomyliłam tylko jeden jedyny raz w całym życiu mym nędznym - przy jednej koleżance ze studiów, wydawała mi się na dzień dobry straszną nudziarą i kujonem, który plecie co jej ślina na język przyniesie, aby tylko pleść, ale okazało się po roku, że jest całkiem fajna Kropka, mnie na kawę zapraszają tylko znajomi, nieznajomi nigdy, bo ja ogólnie patrzę wilkiem na facetów (poza moim, chociaż na mojego też czasami :D ), a na zaczepki odpowiadam ostro bardzo, bo mnie denerwują [nie pogniewacie się, jak będę czytać pobieżnie? bo już mi się chce iść na koniec i rozmawiać z Wami na żywo, jak jechałam dziś tym przeklętym autobusem do domu, to czułam się jak narkoman, który właśnie zamierza dać sobie w żyłę :D] ja umiem flirtować!!! :D ja mam godne zazdrości oczy, to znaczy som łanne! takie duże... niebieskie... wręcz wyłupiaste :D:D mi się moje łydki nie podobają, kolana mam otłuszczone od wewnątrz i jajka sadzone zamiast biustu. Tylko te oczy, jak sobie pomyślę o moich żabich oczach, to aż się uśmiecham sama do siebie :D [jeszcze 63 strony, nie spieszcie się tam na końcu, plis] ja mam lekkość pióra? fiu fiu. aha, no bo nie wiem, czy Wam podałam swoje nazwisko, chyba podałam gdzies wcześniej, jak sobie tak od niechcenia strzeliłam kolejny wiersz :D ojezu chcę spaghetti Myszorku, ja jestem pamiętliwą zgagą, taką niestrawnością mega, a nawet wymiotem :D ale najlepsze jest to, że jak się wkurwię, np. na chłopa i chcę mu wyrzygać wszelkie krzywdy, które mi poczynił i które świetnie na trzeźwo pamiętam, to jak złapię mega wkurwa, to nic nie pamiętam, co mi zrobił i jak stary winyl: \"ale bo ty...bo ty...no bo ty...kurwaaaa!!!\" :D - tak wyglądają nasze kłótnie :D jak się nie uczestniczy w rozmowie na żywo, to ciężko się później połapać kto co do kogo mówi i po co :D :-o teraz się zaczynają jakieś dziwne rzeczy, gadacie jak potłuczone na stronie 111, jakieś głosy chyba słyszałyście, ahaaaa, to to co w mejlu dostałam, jacyś wielbiciele? ja też chcę mieć swojego wielbiciela!! tak, tak, śledztwo robione, Laurka wysłała mejle, ale o Halinie nawet nie pomyślała 😭 wychodzę!!!!! Wróciłam, Myszorku, kładź się i wystawiaj dupę, będzie lańsko :D nie wiem właściwie za co, bo czytam piąte przez dziesiąte, ale jak się sama domagasz, to mówisz-masz :D znowu te głosy, rozmawiacie z kimś w realu, a odpowiedzi wpisujecie na kafe? wow :D ok, przeczytałam poniedziałek, wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna nasza Halinka :D ależ dziś będzie wesoło :D w międzyczasie czytania dawaj zdjęcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba topik
:-D czytam Was - takie zgrane jesteście. Zazdroszczę. Szkoda że ja stara lampucera jestem bo bym się do Was przyłączyła a tak - tylko czytanko mi zostaje. Ale 40 na karku to nie przelewki 😭 Lubię Was, macie w sobie tyle optymizmu. Tak trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komplementów nigdy za wiele :D się powtórzę: ograniczeń wiekowych nie ma. wystarczy czarny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest Kropka ? właśie mi się przypomniało hasło Majewskiego z Sopotu: przytul Kropka :D Kropka hop hop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety z koalicji :-) Dzisiaj będę krótko, bo praca :-( mnie wzywa, wić trochę tylko: Rybko - radca prawny - owszem to też facet - ale ten \"mój\", to niestety TYLKO radca prawny, wygląd, to co mówi, sposób mówienia, skreślają go w moim pojęciu \"podniecającego faceta\", aczkolwiek co by nie mówić, dość miły, Stokrotko - jaki film wczoraj z mężem oglądałaś ? Halina - Jezuuuu - wiem, i pamiętam, że Ci mam swoje zdjęcie wysłać, ale jakośc czasu nie mam, a poza tym koleżanko - to czy Ty nam wyślesz swoje foto ??? Myszor - normalnie czytasz mi w myślach - szukałam kogoś kto mi streści wczorajsze \"Gotowe na wszystko\", i proszę - MYszorek to zrobił :-) Laurka - gdzie Ty jesteś ??? Zapomniałam Ci napisać - kobieto, ten przepisz Twojego męża na makaron z czosnkiem i pietruszką - to REWELACJA - 2 razy już robiłam i dzisiaj też będę - mój facet się \"rozpływa w pochwałach\", jak to zajada (i ciągle Mu mało), ja też uważam, że to jest pyszne, a przede wszystkiem szybkie i prościutkie jest to danie. Tak więc wielkie dzieki za przepis :-) Bella - chcemy relacji z odsysającej kapsuły, i już ! No to ja wracam do roboty, a Ty halina czytaj to wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka Skarbie - my tu z utęsknieniem na CIebie czekamy :-) i na kurs szybkliego czytania się zapisz żebyś mogął nadrabiać zaległości a i na studiach się przyda :-) 🖐️ dla wszystkich - mam dzis ogrom pracy ,ale jestem z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek Kropcia, Magdy M. nie oglądam, bo brodzik od prysznica działa mi na nerwy, taka słodko-pierdząca, że aż zgaga bleh Gotorych na wszystko też nie oglądam, bo mi Polsat śnieży u Krzyżaków, bo mam antenę pokojową :D co prawda ma tak długie ramiona, że mogę na nich gacie suszyć, ale do tv za słaba :D Kropka!!! Jaki masz fajny mejl, kocham Dextera, żeby tylko trochę wyższy był :D [podejrzałam ostatnią stronę - Myszorku, czemu będzie wesoło\\? :D:D:D ] dzieci - o dzieciach niewiele mam do powiedzenia, a szkoda :D chociaż nie, właściwie to mam mnóstwo do powiedzenia, właściwie to na każdy temat mogę dyskutować, jak skończę czytać, to Wam powiem, jakie mam tematy prac :D przy dzieciach się wszystko zamienia w mleko??? o boże, mnie mleko (sorry, ale naprawdę tak jest, więc nie będę się tego wstydzić :D ] przeczyszcza, dzieci wypadają więc z planu Laurka właśnie wkleiła listę, źle się czuję będąc przedostatnia 😭 w ogóle to się obraziłam na wszystkie pipolce, co mi nie wysłały zdjęcia 😡 a ja jeżdżę na nartach! to znaczy kiedyś jeździłam. właściwie to raz jechałam. i w sumie to nie były normalne narty. tylko takie pół metrowe, bo miałam wtedy z 7 lat. i to nie było w górach, tylko pod blokiem. ale w zimę! :D i miałam nawet kijki :D phi, znalazły się stare rury! ja też stara rura, w poniedziałek skończyłam lata i teraz już bliżej niż dalej 😭😭 ojacie, a ja ziemniaki uwielbiam, mogłabym jeść tylko kartofle, w formie pire lub w formie całej, lub w jakiejkolwiek nie mówcie o jedzeniu! (po co ja to piszę, jakaś głupia jestem) dziewoje! Jak się gotuje mięcho, to zawsze jest brudna piana, bo to jest ścięte białko i to trzeba zbierać i wywalać :D (mówiłam, że na każdy temat mogę dyskutować? :D ) cichodajkowa sukienka, Stokrotka, hmmm :D pokaż :D ej, jaki Jurek 😭 nic nie wiem znowu, help ok, wtorek minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzięki Halince mamy ost. 2 tygodnie w skrócie :D czytaj szybciej Dziecino, bo zanim dojdziesz do dzisiaj to owe dzisiaj się skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, podczytuje Was, ale sie nie oddzywam , bo mam straszny zapieprz, (wizyta rodziny), ale za to bedzie fajowo jak przyjada, calusy dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siroda Laurka, nos jak trąba?? Biedne dziecko, to trzeba było go w turban zawijać i na głowie nosić :D (dobra halinkowa zaraza, dobra) :D Rybka, za randkę nie z mężem ja Ci utnę rękę, zawsze to przyjemniej - jakaś przyjazna twarz, a nie jakiś los burakos, nie? :D Myszorek, nie poganiaj mnie, bo się zatnę :D jeszcze 50 stron :D a pomiędzy mną a moim są 4 lata różnicy i od początku układało nam się świetnie, jak tylko przynieśli go ze szpitala, to chciałam go zabić cymbałkami :D a ja oglądam modę na sukces, o! :D dziś szila ostatecznie porwie dziecko ridża i tejlor o i świat według bundych też, właśnie mam kilka odcinków ściągniętych z netu, m.in. jak al, chcąc zarobić, wziął kredyt na 50tys dolców od steve\'a i założył linię telefoniczną 555 SHOE, dla ludzi mających problemy z butami i reklamował ją w tv, bardzo to śmieszne było :D:D:D: o i hiacynta bukiet też :D chciałabym mieć męża takiego jak powolniak :D prezencja jest, obrotny życiowo, pomocny, nie pije, itd :D przebieranki za herr flika czytam pobieżnie spódnic nie noszę, bo mam otłuszczone kolana (wydaje mi się, że rozmawiacie o spódnicach, ale nie jestem pewna, bo przeleciałam stronę 123 ekspresem :D ) nie cierpię leczo ej, a jak działają dwa piwka???? bo mój nie pije, to nie wiem. czy to chodzi o różne członki i odnogi?? :D krótka ta środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartek czuję się jak andrzej turski prowadzący 7 dni świat :D wesela, nie gadam o tym, bo mi się nie chce doszłam do wron czwartek był bardzo nudny, jakaś psychiczna pani halinka rozmawiała sama do siebie :-o idę siusiać znowu wszystkie polazły, ja się wypiszę z tego klubu, bo zawsze, jak ja się doczłapię, to nikogo nie ma, a jak mnie nie ma, to piszą jak głupie! nie mówcie tego za moimi plecami, że mnie nie lubicie, powiedzcie mi to prosto w twarz, wolę prawdę w oczy, nawet najgorszą, niż taką koszmarną niepewność 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj, czytaj. jak dojdziesz do \"lektur życia\" to będzie oznaczało,że się zbliżasz do ost. strony. a jak pod wpływem lektury zachce ci się wypisywać zalety swojego krzyżakowa to znaczy, że zaraz wskoczysz w dzisiejszy dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, nie jęcz, wysłałam!!! Myszorku, wybacz, do Ciebie za chwil kilka też wyślę. W ogóle wypisuję się z tej grupy, nikt ze mną nie gada, nikt mi nie wysyła zdjęć, nikt mnie nie pyta, czy mam ochotę przyznać paszport komuś nowemu, czy nie, nawet zaopiniować mi nie dali 😭 a potem przychodzę i nie wiem, o co chodzi i nikogo nie znam 😭 jestem na piątku degradacja 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za radą Laurki tylko wspominam o swoim istnieniu - właśnie z zebrania wróciłam i mam 1001 spraw do załatwienia, a w dodatku wczoraj gg zainstalowałam bo z koleżanka musiałam pogadać i juz coś sie znów przyplątało ;-( faceci jacyś dziwnie wytrwali są ;-( zaczynam dzwonić - około 40 telefonów do wykonania a każdy super pilny dzisiaj tempo niezłe narzuciłyście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek ej, to i ja sobie chyba założę tlen. ale nie, poczekam na tę prawdę prosto w oczy Laurka, ślepaku, weź se obejrz mejla!!! Kropka, jaką kolejną partię zdjęć wysyłasz do Halinki, ja ani jednego Twojego nie dostałam!! ja mam faceta trochę starszego, bardziej w Waszym wieku, niż moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej w moim, czy bardziej w Laurkowym ? bo wiesz, to DUŻA różnica :D :D :D nie jestem złośliwa :D ja chcę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka 🖐️, a ja to co? pies ja w morde lizal, pytalam Cie o paszport!!!, (świeżo po przesadzeniu kwiatow - to dla Laurki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no, ze mnie lizal, hahaha i mnie nie dostrzegasz, sorki, ale jestem zaganiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę przeczulona jestem, usłyszenie \"pies ci mordę lizał\" jest dla mnie sto razy bardziej dotkliwe niż \"spierdalaj\", mimo że to z kabaretu tej mojej cechy jeszcze nie znacie, nie powinnyście jej znać, bo się tego wstydzę, ale ja zawsze biorę wszystko do siebie i rozpamiętuję nie wiadomo jak długo, mimo że nie mam już 10lat. koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka- nie chodzi o gosci, ale u nas to nawet wiosna sie spoznia ;), a powaznie to mialam pelno talkich odnozek, wiec jak juz robie porzadki , to je tez postanowilam powsadzac, bo tylko balagan z tymi sloiczkami na parapecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Myszor miał racje - Halina zjechała, więc jest wesoło :-D No więc krzykaczu Haliną zwany wysłałam Ci moje 2 zdjęcia, a jak Ty nam nie wyślesz, to Cię chyba \"zamordujemy\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×