Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

kropcia... najlepsze cwiczenei na dolne partie to : kładziesz sie na ławeczce.... i unosisz wyprostowane nogi ku gorze do brzucha i tak na początek 3 razy po 20 potem jak dasz rade 4 razy po 50 to jest najlepsze na doły......:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziołchy, wrocilam z uczelni, urzedow i sklepow i padam na pysk, zaraz Was poczytam, tylko jeszcze obiad malemu wstawie, bo wroci ze spaceru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam zdjecia Myszorowi, Kropce i Stokrotce, powiedzcie czy doszły? Komentaz z mojej strony, odnosnie Kropki i Myszora-----kolejne fajne babki, same laski, po prostu sama nuda :D:D:D:D Przydałby sie dla odmiany jakis Quasimodo, czy jak to tam sie pisze??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem !!! Byłam na MEGA nudnym szkoleniu, na którym mi się oczy normalnie zamykały !!! Nienawidzę takiej straty czsu 😠 Belluś - innych wątków w zasadzie jakby nie było - durny Kamil okłamał durną Anię, że nie wie, na co ona jest chora, a potem miał wyrzuty sumienia - nuda. Renata Dancewicz (nie wiem jak ma na imię w serialu) obściskiwała się goła z tym swoim kolesiem, że aż zniesmaczona byłam - takie rzeczy w publicznej TV z takim oblechem, ble... I to tyle Walnięta, dzięki za ćwiczenia 🌼 właśnie miałam wypierdzielić ławeczkę do ćwiczeń z domu, bo nikt na niej nie ćwiczył, to się teraz przyda. Laurka - to, że mnie nie było, nie oznacza, że możesz być niegrzeczna, bo wiedz, że jak wrócę to będę krzyczeć 😭 :-D :-D :-D Cat - chodzą takie słuchy rozpowszechniane, przez niejaką L., że ja jestem facet, więc mogę być Quazimodo, EWENTUALNIE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm......Cat, ile Ty masz lat ??? Bo tak mi się wydaje, że jak do nas dołączałaś, to tak nieśmiało coś zasugerowałaś, że jesteś od nas starsza, czy co ??? Rany dziewczyno, to po tym, co ja usłyszałam, to się spodzieawłam jakiejś 40-tki (mam nadzieję, że tyle jednak nie masz, a jak masz, to nie wierzę:-) ), takiej steranem życiem. A tu zaskoczenie - pogodna, roześmiana, blondyneczka, i to młodziutka. Wiem, wiem, słodzę, ale musiałam to z siebie wyrzucić. A pomyśleć, ze w zadufaniu uważałam, że to ja tylko młodo wyglądam. Ale to było zanim wasze zdjęcia widziałam ;-) W ogóle tak sobie myślę, że ogólnie kobiety to coraz lepiej i młodziej wyglądają, weźcie choćby pokolenie naszych Mam. Nie chcę ich obrażać, ale niektóre kobiety (kiedyś) będące po 40-ce to zaczynały wyglądać identycznie - krótkie, bure włosy, z obowiązkową trwałą, smutna twarz, szare sweterki i ciemne spódnice. Tak, że w końcu nie było żadnej różnicy pomiędzy 40 letnią babką a 60-cio letnią. Są wokół Was takie kobiety ?? Bo ja owszem spotykam takie, i jest mi przykro, że sie tak postarzają :-o No ale ja tu gada, i gadam a tu.....CISZA 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereotyp
kolejny raz powtarzany, że 40 czy 50-tka musi być stara i tak wyglądać! ja chodzę w spodniach mojej córki, chodzimy do tych samych sklepów, czuję się lepiej niz na studiach, ba - nawet w liceum nie czułam się tak dobrze jak teraz! to wy jesteście czasem jak stare ciotki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam stereotyp - nie oburzaj się, bo jesteś pozytywnym wyjątkiem. Oby więcej takich kobiet było, ale rozejrzyj się wokół siebie i powiedz, dużo jest takich 50-ek, które ubierają się w młodzieżowych sklepach i nieźle wyglądają ?? Ja po prostu powiedziałam, to co widzę, że takie kobiety wokół mnie są. A sama mam Mamę, która mimo 55 lat, wygląda 10 lat młodziej, ubiera sie w jeansy i kurtki puchowe, a rzeczy kupuje w New Yorkerze, czt Reserved. Ale jak pisałam - to są chlubne wyjątki :-) Do którym mam zamiar również należeć, jak będę miała troche lat więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, wiesz w latach 70-ych, to też tak świetnie nie było, jeśli o modę chodzi, ale masz rację lata 80-te to modowe dno. Dzięki bogu, że byłam w tych latach dzieckiem. Mam nawet takie zdjęcie, ale to już jest chyba \'93 rok. Jakieś strasznie sianowato-napuszone włosy (no bo wtedy nie było szamponów wygładzających) w kolorze burym, bluzka elegancka, koszulowa (w gościach byłam ;-) ) z ogromnymi poduchami, spodnie szerokie w tyłku i zwężane ku dołowi, buty - pantofelki z kokardkami + wielkie okulary - wyglądan na tym zdjęciu starzej, niż teraz !!! A miałam wtedy jakieś 14 lat !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, Ty Penelopo :D milion piencet sto dziewiencet :P :D Walnięta, hihihi, kokieteryjnie :D no dobra, takie wytłumaczenie jestem w stanie przyjąć :D co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, ja mam tylko kwadransik, wolę pogadać na żywo niż czytać, poczytam w domu a więc ponawiam pytanko, co słychać? jak tam Wasze larwy? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Laurka, mnie też to pytanie zawsze powala - nigdy nie wiem, co na nie odpowiedzieć, no bo zawsze coś tam się dzieje, ale nigdy na miarę skandali godnych rodziny królewskiej, więc zawsze boję sie takich pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, Laurka mnie kocha, mnie kocha - mam to na piśmie :-D :-D :-D Laurka, a Twoja Wajcha czasem to czytuje, bo będzie zazdrosny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfi, pfi!! a gdzie moja Belcia, ona mi zawsze wszystko opowie, a nie jak te zołzy tu :D Belunia!!! gdzieżeś Ty, ach gdzie! :D oj Kropka, nie bądź taka zasadnicza :D zawsze mogłabym odpowiedzieć, że każda tu jak hrabianka :D widzę, że zawiązał się przeciwko mnie front, ale mam to w nosie, bo i tak zaraz sobie idę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no Halinka, załapałaś się na epokową chwilę - Laurka wyznała mi miłość - a Ty byłaś przy tym, czyż to nie perwersyjne ?? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perwersyjne to by było, jakby laurkowa wajcha przy tym była :D albo banan :D:D siusianie w porządku, powinnam iść teraz przed ćwiczeniami, ale już nie zdążę, najwyżej wyjdę :D idę dziś kupić czapkę, proszę czymać kciuki, co by była ładna :D z moją ukochaną wajchą big law :D od 2 dni nie było kłótni - czyż to nie cudowne??:D uciekam, Myszorku, czekam na odp 😘 wszystkim i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....Laurka, nie chcę skarżyć, ale widziałaś, że Hali teraz czeka na odp od Myszorka :-) Tylko ja Ci zostałam :-) Halinka, ja to czapkę kupuję już dwa tygodnie i coś nie mogę utrafić. Oby Tobie się powiodło. A z tą swoją Wajchą, to Ty masz taki \"włoski związek\", widze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Halinka chociaż ona o mnie pamięta nie żeby bezinteresownie ale zawsze coś :-D :-D :-D tak to się nikt nie martwi przepadła bym bez wieści i nik by nie zapłakał 😭 :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko, to chyba Mezatka mowila o tym wieku, ja mam 33, czyli jeszce troche do 40, ale dzieki za komplimenta, papa, zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×