Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cat, cześć :-) Halinka, cześć :-) Belluś, cześć :-) Cat, a może Ty byś nam też swoje zdjęcie przesłała, co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę żeś wzieła me smutki do serca :D :D :D jakie masz foty? cholera ja czekam na fotę od Wal i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka- ja umiem, no ale sa pewne przeszkjody natury technicznej, ide sie peelingowac! aha dajesz jej te witaminki , bo nie odpowiedzialas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co słychać, i co? :D u Laurki wiem - bardzo świetnie jej się żyje, aż zazdroszczę :D:D:D:D u Myszorka też wiesz, mąż jej szarlotki przynosi, też zazdroszczę :D:D:D Kropka chodzi na zakupy - też zazdroszczę Walnięta to nie wiem, bo nie czytałam w tył, ale robi jakieś śledztwa - w sumie też zazdroszczę, bo lubię sobie pośledzić, poprzeszukiwać kieszenie i takie tam :D:D: Sto - zazdroszczę, bo lata na imprezy Śmiała to nie wiem, bo jej nie ma :D Rybce nie zazdroszczę, bo pracuje zbyt dużo, zbyt dużo!!!! Cat tez nie zazdroszczę, bo nie lubię się pilingować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, właśnie odczytałam sms, o Twoim mądrym sercu :D:D:D no normalnie tu niczego nie można zachować w tajemnicy z tymi babami :D co się będę podłączać, to niebezpieczne, to małe dzieci, przechodzą mutację :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma śmiacia :D wtorek jest najbardziej męczącym dniem tygodnia. otóż ze względu na to, że w sumie mam wtorek wolny, to w poniedziałek sobie pozwalam - albo jakies piwko, albo siedzę w noc, albo jeszcze coś innego i w ten sposób następuje wtorkowe zmęczenie, którego nie można się pozbyć ni cholery. i idę dziś na 19.15 na angielski - można się wściec, ale do tego certyfikatu przygotowują tylko o tej godzinie 😭 i wraca, po nocy, zimno mi w tyłek i w ogóle. Laurka, hipopotama umiem ja, kcesz, kcesz??? :D Myszaku - bo mam wyłączony głos i wibrator też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Ja to czasem nie mam pojęcia O CZYM Wy mówicie ??? Czy taka mało rozbgarnięta jestem, czy przez tlen to wszystko ?? Halinka, pisałam, specjalnie dla Ciebie, co sobie kupiłam, więc znajdziesz te niusy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie poszłam sobie parę stron wstecz i się śmieję strasznie z tych Waszych rozmów, Laurko i Myszorku :D:D:D:D ja tam nie mam zbytnich tajemnic, bo i co mam ukrywać, Myszorku, więc wystarczy, że mi zrobisz nalot smsowy i Ci wszystko wyśpiewam - tak jak dziś o bananach :D:D:D:D ojenki jenki, ktoś tu napisał, że mje lubi, bardzo mi to pochlebia :D:D:D:D mimo że ten ktoś jest pomarańczowy, a jak ma tyle odwagi, żeby mi powiedzieć, że mje lubi, to niech się zaczerni i zostanie moim osobistym fanem, a ja będę jego/jej idolką :D:D:D:D ojezu, jupitery, światła, oklaski.... mrau :D swoją drogą, to miłe, ale niespotykane, tu na tym topiku jest ktoś, kto mnie nie lubi (mimo że, kurna! to mój topik, więc wszyscy majo mje lubić!!! :D:D:D ) i to jest stan bardziej normalny, kumpelą się śmiejemy, że jak skończę studia i będzie mnie lubić 10 osób, to to będzie mój życiowy sukces... :buahaha :D:D:D i właśnie dlatego się te z mutacją mje boją, gdyż niemiło spoglądam spod oka, gdyż się drą :D Laurka! ale no co, że niby ja?? :D:D:D ojenki jenki, jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ić Ty :D:D:D zimno mi oraz chce mi się siusiu (Belcia, rzuciłaś na mnie jakąś klątwę :D) a nie ma tu klozeciku co ja mam zrobić, normalnie zaraz se pójdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, no weź :D:D:D zimno tu, a jak mi zimno, to od razu mi się chce... :D:D a ja mam prywatnego czata, ne ne ne ne ne :P:P :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie zapłaciłam, pan na mnie tak miło spojrzał i powiedział, że chyba mu nie ucieknę, więc mogę zapłacić, jak będe wychodzić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belunia, czarodziejka może lepiej :D:D:D no ale, Laurko, siusiać mi się chce, a tu nie ma gdzie :D:D:D 60 sek wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, jak Ci się sikać chce, to nogi zaciśnij i posiedź tu z nami jeszcze trochę. Belluś - jak Ty jesteś, to może byś chciała streścić koleżance, co się dzieje Na wspójnej, bo już ze 2 tygodnie tego nie widziałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi się przypomniało? kleksy buahaha :D:D:D był tu taki jeden topik, czy dziewczyny puszczają bąki z kleksem, musiał go chyba założyć ten podszywacz od obciągania, to ten styl, ta konwencja :D zmieniłam se stopkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×