Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

laski czy mogłybyscie przestan gadac o żarciu!!!!!!!!!! . . . .własnie zjadłam : 1. 2 parówki:) 2. 2 kromki weka z serkiem almette ziołowym:) 3. 1 duzego ...:P twardego:P ogórasa:p zielonego:p mniam:P i chyba zaraz walnę se batona.....:P 3majcie kciuki bo J23 jest w akcji!!!!!!!!!!!!!!!!!wlasnie teraz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka... a ja lubie żreć:p a poza tym Ty lubisz rozmowy bos jest chuda jak szkapa a ja trochę przyokrągława od tego zarcia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal nie chcę cię martwić,ale od takich kolacji okrągłości murowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laurka no co ty....:P ja potrafie zezreć tyle ze wieczorem na wadze mam o 3 kg wiecej niz rano!!!!!!! a brzuch choby 4 miesiac ciazy!!!!! powaga!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih:P nooo:P halo laski z wawy halo stokrotka ,kropcia mam pytanko!!!!!!! cosik takiego jak czady żoliborskie mowi Wam to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stooooooooooooookrotkkaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurrrrrrrrrrrrrnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ta dupa wlasnei tam mieszka!!!!!!!!!! masz kogos w administracji WSM ZOLIBOZ II????? mam ulice i nr bloku nie wiem ktora klatka bo nie mozan było ja sledzic i isc na jej duppie:( jade zamknac fimre bede za po lgodz badz!!!!!!!! albo kogos z tpsa ale ona nie jest tam zameldowana abl wynajmuje albo cholera wie co!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko:) no kurczę nie chę abys poswięcala nie daj boze Twojej dupiny:p Głownie chodzi o ulicę popiełuszki.... znam nr bloku ale nie mam nr mieszkania a przydałby sie:) a wies jak ona to wynajmuje to tel mozwe nie byc na nia mzoe na firme w ktoredj pracuje???? hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO STOKROTKA ... WŁASNEI NEI MAM NR MIESKANIA ale moze jutro J23 jakos cosik wykombinuje zeby go zdobyc ale jak nie da rady to musimy jakos dostac kilka nr od sasiadow z tego bloku - kumasz? jak bede miala tel do kilku ludzi to zadzwonie i jakos sciemnie czy moga poprosic do tel pania..... wiedziac oczywiscie ze ona bedzie w pracy i przez to moze jakis tam sasiad powie mi ze ta pani mieszka pod nr.... i wtedy Twoj niedoszły dupczyk:P mogłby nam podac jej tel:p kumasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszorze:P własnie laski mam do was pytanko:) jak wg Was moja kolezanka powinna wyłozyc kawe na ławe jak będziemy mielic zdradzacza w garsci???????? uprzedzam ze zdradzacz bedzie chial wymyslec kolejna scieme..... bo ja nie zlapemy go na dupieniu \"online\" to .... no własnie a trudno tak złapac go online.....:P więc ..jakie macie propozycje? zeby tego nie spieprxzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry:D przyszłam do pracy. dziś wyjątkowo mi się nie chciało, bo koniec miesiąca i roboty więcej. dlatego dziś może być mnie mniej :D poczytałam zapiski z wczorajszego wieczoru - rzeczywiście zrobiło się u nas jak u Rutkowskiego :D tylko u niego trochę więcej, uhm, dyskrecji, tak mi się wydaje przynajmniej ;) Wiesz Wal, jakbym była na miejscu twojej kumpeli to normalnie dostałabyś ode mnie w dziób :D no sory, ale będę szczera :D za dużo, zdecydowanie za dużo szczegółów. adres pracy, prawie, że adres chałupy, no i opowiadasz o tej sprawie na prawo i lewo, a takie przynajmniej ja mam wrażenie :D nie wiem, ale tylko niejasno mam przeczucie, że skoro koleżanka tak długo musiała dojrzewać do decyzji sprawdzenia męża to do narwanych kobitek nie należy i mogłoby jej się to wsio nie spodobać. no ale ja oceniam po sobie, więc biorę pod uwagę to,że mogę być w błędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raz można być pierwszym :-) Widzę, że wczoraj dziewczynki najpierw się pokrygowały w sprawach figury, szczupłości i diet, a potem w detektywa bawiły. Laurka, z tego co się zorientowałam, to zdradzanej żonie potrzebny jest \"dowód zbrodni\" po to, żeby bardziej faceta w sądzie udupić - tutaj już chyba \"na noże\" pójdzie, a jemu ma zostać udowodniona zdrada, bez żadnych wątpliwości - stąd takie śledztwo. Fakt, szczegółów może dużo, ale chyba Walnięta ze Stokrotką sie już dogadały i maile będę wysyłać. Stokrotka - szkoda, że Ciebie nie będzie :-( bo Twoje podejście do facetów, jest super. Jak będę miała jakiś problem (odpukac) to się do Ciebie zgłoszę :-D Tak, więc ja dzisiaj za Tobą będę tęsknić :-) Czy Rybka to znowu na dobre zginęła w odmętach pracy ?? Aha, Walnięta, Ty się pytałaś, co byśmy zrobiły na Twoim miejscu - wiesz co ? Ja to bym detektywa wynajęła, bo on chyba najlepiej wszystko załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie wywietrzyłam, że mi teraz zimno :D musiałam się mailami zająć bo powpadało ich od wczoraj mnóstwo, blee teraz dopiero kawa i śniadanie. wstawać kobitki ! obudzić już Laurencję czy jeszcze nie ? :D chociaż kulturalnie byłoby nie atakować ludzi przed 9tą :D może się powstrzymam :D :D jesoo jak mi zimno w łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, rękawiczki na łapki i do roboty ;-) Jak Ci teraz zimno, to ogrzewanie włącz, albo herbatę zrób, a Laurki jeszcze nie budźmy, niech się wyśpi kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam okropną ochotę na cukierki :o ale nie czekoladowe tylko jakieś landrynkowate. poważnie rozważam spacer do sklepu, zwłaszcza że chusteczki mi wyszły. iść nie iść iść nie iść iść no to idę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorku, idź, bo inaczej ciągle będziesz myśleć o tych cukierkach :-) Ja też zaraz pójdę do sklepu po śniadanie - a daleko masz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×