Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Cat mam podobne zdjęcia jak mi przesłałaś - to jedno z tych miejsc, w kórych każda z nas pewnie była :-) Fajne z nas babki i to co jedna to ładniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to nie jest Poznań, nie wiem czy dostałyśmy te same zdjęcia ale jeśli nie rozpoznajesz to pewnie inne - to miejsce chyba każdy zna :-) choćby z obrazków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - z geografii jestem leszcz, po drugie - kojarzę tylko miejsca w których byłam, po trzecie - w Biskupinie nigdy nie byłam i właśnie dlatego kompletnie nie znam miejsca, w którym każda z Was była obfotografowana ;-) No chyba, że w tle był wielki napis Biskupiec - to dodatkowo jestem ślepa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to przeciez jestem z Poznania!!!! Rybko, moze w tym samym szpitalu rodzilysmy, przez sciane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że ja się sobie śniłam jako blondynka ? Tylko nie udało mi się podejść na tyle blisko (w tym śnie) do lustra, że nie wiem w sumie jak wyglądałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego miałybyśmy wylecieć ?? W końcu tu kulturka na maksa ;-) A znam inne topiki, które nie wnoszą treści, zresztą jaką niby mamy wnosić treść ??? Jesteśmy tu same dla siebie :-) Ja myślę, że chcieli nas skasować z zazdrości ! Ha, tak Wam mówię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , ktory to z was , z cichych czytaczy przyznac mi sie natychmiast, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na badaniach ale kory w tym mieście teraz jem satkę śledziową i bułkę z tartare pychotka Myszorku Ty wciąż na śledzie masz smaczek? przy przeszło na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :classic_cool: :D głowa mi pęka, chyba od tych cukierków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Jutro już piątek !!! W sobotę jadę odwiedzić klacz, którą sie opiekuję i nareszcie kupię nietrzeszczące łóżko !!! Niech żyje weekend !! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Myszorek :-) Klacz mieszka sobie w takim schronisku dla koni, można się opiekować tymi końmi, a nawet adoptować. Ja sie opiekuję w ten sposób, że co miesiąc pomagam im finansowo, no i teraz chciałabym odwiedzić moją \"podopieczną\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany - ale weekendowe rozprężenie nastąpiło - tylko Myszorek na posterunku :-) Cześć Myszorku, jakieś plany na weekend masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) szlachetna rzecz opiekowac się konikiem :-) pomagasz finansowo Kropeczko to rozumiem a co możesz w zamian? Cat może kiedyś spotakmy sie przy piaskownicy ? Ja czasem chodze z moim maluchem do Dynamixu na plac zabaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka :-D W zamian za opiekę za Klaczą - co ma ?? Mogę ją odwiedzać, kiedy chcę, dostałam od fundacji maskotkę - konika, ale to w sumie nie jest istotne, najfajniejsze jest to, że pomagam w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w weekend lenistwo :o zimno więc na spacer nie pójdziemy. więc będzie tak jak tydzień temu, dwa, trzy itd. ;) lenistwo w chałupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko własnie to jest fajne. Jestem za pomoca dla konika :-) Ciekawa byłam czy możesz na niej pojeździć czasem :-) O rozprężeniu będę mogła powiedzieć dopiero wieczorem ;-( mój mąż złamał nogę :-( ale dzielnie się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×