Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No dziewczynki, ładnie widzę balowałyście w sobotę :-D Ja w sumie robiłam to samo, co Wy - czyli piłam winko, na rodzinnej \"posiadówce\". Nie powiem - miło było. Widzę, że to Halinka tak imprezkę kafeteryjną rozkręciła ;-) A dzisiaj to chyba Was kac męczy, co ? Bo takie cichutkie jesteście ? Jak tam Stokrotka ? Wajcha się spisała ? :-p Próbowałam dzisiaj kupić łóżko i parę drobiazgów w Ikea, ale był tak dziki tłum, że zrezygnowałam. To samo było w centrum handlowym - masa ludzi. Nienawidzę tego 😠 W związku z tym kończę z zakupami, sklepami, czy kupowaniem czegokolwiek w tym roku. Jedynie prezenty dla najbliższych - większość mam zamiar kupić w necie. A teraz siedzę i oglądam Ring, i oczywiście się boje, i w facecie żadnego \"oparcia\", bo śpi. I kto mnie będzie chronił, przed strasznym filmem ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kcesz, to Ci dam, ja nie mogę jeść, bo krwawię z nosa, a zostało mi jeszcze gdzieś sprzed 3 lat parę tabletek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Halinka, żyję, a jakże - właśnie wstałam i jestem wściekła na siebie - cały dzień stracony 😠 Wszystko mnie dzisij tak wkurza, a najbardziej ja sama 😠 😠 Kompletnie przespany dzień, i jeszcze na dodatek, mam roboty drogowe pod oknem - 4 koparki, tłum roboli, i rozkopane podwórko. Kuźwa - co się dzieje - wszysto takie wkurzające 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Halinka, ja już nie śpię - wystarczająco długo dzisiaj spałam, a teraz nie mogę się pozbierać. Wysłałam Wajchę do fryzjera i po rurki z bitą śmietaną, i się snuję po domu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotnaBELA
hello co tu się działo w weekend ho ho i Kropeczka była nieźle nieźle :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałam że tak będzie no wiedziałam w weekend 10 000 strzeliło wódka mnie ominęła 😭 😭 😭 no ale widzę że nie tylko wódka jeszcze winko, śpiew i stojące penisy ;-) :-D sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczeta :-) Ja na chwilkę, bo mi kompa wymieniają, więc do niczego sie nie mogę dotykac :-o Belluś, no ja byłam w weekend, ale chyba tylko ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - niech Ci będzie Laurka :-D Ale podejrzewałam, że tak będzie, że jak ja w weekend mogę sie poudzielać, to nie będę miała z kim ;-) Co za Zycie. A gdzie jest Rybka i Stokrotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kropeczka była przecież Laurka i Myszorek i Halinka była (nawet z nią konwersowałaś o rurkach) i Stokrotka jeszcze ruch był większy niż dzisiaj :-D :-D co za komputerek dostaniesz? ładniutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Belluś, ja to o niedzieli mówię, a w niedzielę, to była Laurka, ale nie zdążyłam z Nią pogadać i Halinka, i z Nią to nawet parę zdań zamieniłam ;-) Nie mam pojęcia, co to ma być za komputer, na pewno nowszy i szybszy, niż mój obecny rzęch. W sumie najlepiej by było, gdybym dostała Laptopa, ale trudno - sama sie zgodziłam, rok temu, że chce stacjonarny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×