Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja mam 6 bliskich, tych samych od lat :) wszystkie świetnie się znamy :) nie raz spałyśmy w jednym łóżku :D ;) a z takich najdawniejszych mam jeszcze 3 koleżanki, z nim b. rzadko się spotykam - no ostatnio wcale (choć nie, jedna była raz przejazdem u mnie w poznaniu), ale jak się spotkamy to się okazuje, że nic się między nami nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w przelocie, egz okazuje się godzinę później, więc mam godzinę więcej na nauczenie się czegoś, bo to jest wszystko bez ładu i składu :-o a teraz sobie pocałuję 😘 Myszorku 😘 Laurka 😘 Rybka 😘 Belcia 😘 Stokrotka end last bat not list 😘 Kropcia, która nie wiem, czy dziś jest aha 😘 Śmiała, gdyż Cię też gdzieś wwidziałam ;) i baj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie ma imprez służbowych :D ma co najwyżej służbę. razem z dojazdem, przyjęciem i zdaniemznika na jakieś 27 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow - ale tutaj ruch był dzisiaj :-) Urlopowiczka Kropka się wita :-D Kurcze, szkoda, że mnie dzisiaj tutaj z Wami nie było. Halinka, dziękuję za całusy 😘 Laurka - cały czas trzymam kciuki za pracę, i ibiecaj, że jak Twoje problemy się \"rozwiążą\" to dasz znać :-) Myszorku - wiem dokładnie o czym mówisz, za czym tęsknisz - ja w Warszwawie mieszkam już długo, moje koleżanki też, a jakoś nie mamy czasu się spotkać, bo każda ma swoje życie :-o Belluś - jak nauka idzie ? Niesmiała 🖐️, 🌼 Stokrotka - jak tam zagadywanie obcych facetow ? ;-) Rybka - mam nadzieję, że Twoj projekt coraz lepszy, i że do lutego się\\skonczy i będziesz mogła siedzieć tu z nami częściej :-) Walnięta, Cat - hop, hop - gdzie jesteście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stokroptka :-) Jak to miło pogadqać z kimś, a nie pisać wieczorami do siebie. Jak tam faceci z gg ? Czy ja dobrze pamiętam, że Ty idziesz na Sylwestra gdzieś ? Wybrałaś już którąś suknię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, tacy co siedzą na gg, tlenie, czy innych komunikatorach, to właśnie po to, żeby poflirtować, czy umówić się z innymi kobietqami, niż własna zona. Inaczej po co mieliby tam siedzieć ? No, chyba, żeby pogadać - TYLKO pogadać, ale ilu takich jest we wszelkiego rodzaju komunikatorach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niezła będziesz - jak dwie kiecki weźmiesz :-) Pewnie inne kobietki będą Ci pomysłu zazdrościć. Do 24.00 w jednej kreacji a po 24.00 w innej :-D Którą pierwszą\\ założysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mojemu się to tylko raz zdarzyło, to bym uwierzyła, ale w każdy drugi, trzeci i kolejny, to nie. Bym aferę zrobila. Laurka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, te mijanki :-D A co ?? to człowiek na Kafeterii się nie może pokazać ? Siedzę całymi sdniami bez Was, to \"każę\" facetowi brać laptopa do domu, żeby poczytać co się u Was działo :-) I odezwać, żebyście o mnie nie zapomniały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokrotka, ja też uważam, że wina leży po obu stronach, i uważam, że \"zdradzane żony\" źle robią \"wylewając jad\" TYLKO na kochankę. A mąż własnego rozumu nie ma ?? Ja bym chyba bardziej skłaniała sie ku winie faceta. Ale każdy przypadek jest inny. LAurka - kiedy mąż wraca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, ja jak tylko \"odkryłam\" kafeterię, to wciągnęłąm sie w topki, jak wierzyć w miłość kochanka, ale to takie długie, że już sobie odpuściłam :-) Laurka - urlop mam od 14 do 16 grudnia, czyli w poniedziałek normalnie, legalnie stawiam się w pracy :-) i na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - głównie słuchać swojej intuicji, co jakiś czas, przy okazji, kompa sprawdzić, takie tam :-) Jak robię pranie to zawsze kieszenie sprawdzam, żeby nie wyprać ciuchow razem z chusteczkami, czy ważnymi kartkami, a przy okazji widzę, co On za kareczki po kieszeniach nosi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha Stokrotka, dzieciom to normalnie powinno się zabraniać na kafe wchodzić. jak tak czytam te ich \"problemy\", to nie wiem, czy śmiać się czy płakać, że taką pustą mlodzież mamy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, tylko rozmowa z Wami powoduje, że myśle o czymś innym, niż pójście do lodówki, i zjedzenie babeczki kajmakowej. Ale myślę o niej cały czas. Stokrotka, to zagadaj męża przez maila, jak go chcesz sprawdzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stokrotka, udaj, że do kogoś innego piszesz, i że przez \"pomyłkę\" trafiło to do Twojego męża, i zobaczysz jak znajomość się\\ rozwinie - o ile chcesz się \"bawić\" w takie rzeczy. O albo przez smsa go zaczep. Też, że niby do kogoś innego miałaś wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, sama napisałaś, że byś go sprawdziła :-) To Ci pomysły podsuwam. Laurka - nie idź, siedź z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie małe babeczki - jak mini tarty - tylko, że zamiast budyniu z owocami mają masę karmelową, a na wierzchy migdały - pojęcia nie mam dlaczego taka nazwa. Ale są pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto - ja też jestem ciekawa, jak mój by zareagował, na taką podpuchę, ale nie próbuję. Sama nie wiem dlaczego - z tchórzostawa ?? Albo, że będzie mi głupio, ja się okaże, że top kryształ, a ja Go sprawdzam. Jakoś mnie nie ciągnie aż do takiego sprawdzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×