Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Belluś - wielkie dzięki 🌼, jaka szkoda, że tego nie widziałam, i w sobotę powtórek też nie zobaczę, bo mnie nie będzie :-o - normalnie czarna rozpacz 😭 Te \"nudne wątki\", to faktycznie nudne, że aż zasnąc można ;-) Czy Laurka znowu po prezenty pojechała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie Laurka, uwielbiam dostawać trafione prezenty ubraniowo-kosmetyczne. Słyszałam, że tusze Lancome są dobre, nigdy ich nie miałam, więc to tylko zasłyszana opinia. Jaki kolor błyszczyka ? No i powiedz, co to za nie trafione prezenty ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Cartoon Network, to ma czasem wpady, jak np. dubbing jest właśnie w innym języku, albo spod polskiego dubbingu, przebija oryginalny angielski głos ;-) Ale i tak lubię tą stację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lancome, chyba jako jedyna firma, ma taki tusz panoramiczny, co zwiększa objętość rzęs \"w szerz\", czy jakoś tam. Kiedyś mnie pani w Sephorze namawiała do zakupu, ale ja i tak mam szerokie rzęsy, więc bym jak panda wyglądała ;-) Wiecie, że Lancome i L\'Oreal to ta sama firma ?? Tylko jedne kosmetyki są z wyższej półki a drugie ze średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, zaciekawiłaś mnie tymi nieudanymi ciuchowymi prezentami. To coś Ty kobietko dostałaś, że Ci się aż płakać chciało ?? Złotą kurtke, nabijaną ćwiekami ?? Różowe spodnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się :-) Laurka - owszem pogoda wpływa na moje samopoczucie, zwłaszcza, kiedy musze się zwlec z łóżka - Jezu jak ja tego nienawidzę !! Dziaiaj to wstałam 40 minut \"po czasie\", i nie zdążyłam się \"ogarnąć\", siedzę taka blada, szara, w czarno-szarych ciuchach..... Chyba jak przyjdę do domu, to się od razu położę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wyczesałam swoje kłaki (znaczy włoski) przed wyjściem z domu i nawet nieźle wyglądałam ;-) no ale musiałam z tego domu wyjść i jak mnie zlało tym śniegiem z deszczem pomimo posiadania czapik (a może właśnie dlatego) to mam teraz na głowie jedno wielki sianko w związku z tym jutro ich nie układam rano więcej czasu na spanie a efekt ten sam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha uśmiałam się z tego całego procesu układania - powiem Wam co dziewczynki - ja to sie nawet nie czeszę rano, ani wieczorem. Co drugi dzień myję włosy, rozczesuje je i idę spać (bo to zawsze jest wieczorem, nie myję rano). A potem już nic z nimi nie robię, do następnego mycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha uśmiałam się z tego całego procesu układania - powiem Wam co dziewczynki - ja to sie nawet nie czeszę rano, ani wieczorem. Co drugi dzień myję włosy, rozczesuje je i idę spać (bo to zawsze jest wieczorem, nie myję rano). A potem już nic z nimi nie robię, do następnego mycia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja się już żegnam, bo normalnie marzę, żeby już się w domu znaleźć i spać, spać, spać :-) Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do Myszora\" :o już nie jestem Myszorkiem 😭 czy wy myslicie,że ja jestem szczęśliwa tak tyrając 😭 otóż wcale nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beli
a czy można prosić o przepis na tę zapiekankę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Myszorku :-) \"Raczej nas nie ma\" już od dłuższego czasu :-o Mam nadzieję, że to przejściowy stan, spowodowany zbliżającym się \"końcem roku\". Więc dziewczynki: Laurka, Stokrotka, Myszorek, Rybka, Bella, Cat, Nieśmiała mam nadzieję, że w nowym roku będziemy częściej gadać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-) Laurka, no przyznaj się, o której dzisiaj wstałaś ?? I czy Wy też macie takie problemy ze wstawaniem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mogę się wyspać :-o jak dzisiaj usłyszałam że Baron (ten redaktor z trójki) wstaje codziennie o 4 to o mało z krzesła nie spadłam jak ja mu współczuje powiedział jeszcze że rano sie GIMNASTYKUJE !!!! ale w tą ścieme już nie wierzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, waniliowy Jacobs ?? Pierwsze słyszę - gdzie można takie coś dostac ? I to jest kawa sypana czy rozpuszczalna ? Uffff to uspokoiłyście mnie, bo ja mam ogromne problemy ze wstawaniem - bo to dla mnie istny koszmar ! :-( I Belluś, ja też sie rano gimnastykuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam takie osoby LAurka ja to leniwa baba jestem ;-) mam też kasete z ćwiczeniami ale jakoś tylko raz udało mi się ją włączyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda, że tylko w promocji, bo ja nie lubię Jacobsa, to po co mi kupować dwie paczki ? Bella, mnie też w podziw \"wpędzają\" osoby, które cwiczą przy jakiejś kasecie, itd. Ja sobie rok temu kupiłam ćwiczenia na brzuch na DVD i ani razu nawet tego nie obejrzałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×