Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

żebym jeszcze wiedziała kogo mam obdarzyc tym moim humorem :-) ale dobrze dla wszystkich :-) :-) :-) czasem wystarczy jeden miły telefon i wszystko wydaje się ładniejsze i prostsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by Ci tu powiedzieć Myszorku vel Chabrowe oczka - do mnie zadzwoniła niejaka Pani z Poznania :-) :-D A do Ciebie Rybko, kto zadzwonił ?? ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja myślę,że nie muszę nic już mówić bo nasi szpiedzy i tak juz wszystko wiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefony w mojej głowie wciąż, telefony w mojej głowie wciąż, to tylko ja!!! nikt nie dzwoni, nikt nie dzwoni, złe adresy, dresy, dresy, dresy, dresy do mnie nikt nie dzwoni, a mi też by się przydał taki telefon od pewnej osoby, ale nie mam co liczyć, ech 😡😭 pocałujcie mję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejaki \"chaber z północy\" mnie tu podpada 😠, jakie miasta, no jakie ??? WSPANIAŁE :-p Np. takie Krzyżakowo :-p Masz coś chabrze przeciwko temu miastu ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, ale Ty nigdy nie wystosowałaś do Reniferka zaproszenia do Warszawy, a co to dla Reniferka, bzium i już :D czeba się dziś całować, bo dziś piątek 13, więc czeba zdjąć tę klątwę 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×