Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myślisz, że na forum publicznym bym Wam powiedziała ?? No coś Ty - każdej oddzielnie bym inną historyjkę opowiedziała ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, północny chaber wyciszył topik :-p Co w ogóle planujecie na weekend ? Chabrowe oczy nie muszą mówić - bo wiem co planują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uczący sie chaberku - nawet nie wiesz, jak masz fajnie. Ja już zapomniałam, jak to jest sie uczyć do egzaminów, studentem być......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja spróbuje pocieszyć Chabry :-) jak będziesz się uczyć to pomyśl o mnie: \"nie dość że się muszę uczyć to jeszcze stara jestem\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie moje drogie chabry co do prawdy to nie trzeba zaprzeczać staram i już :-D na szczęście się dobrze trzymam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pocieszona :( to zaliczenie u tego pana, co się mnie czepia, fakt faktem, że trochę jestem pyskata, no ale kurde, w tym zawodzie trzeba, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i wiecie co ... mam wspaniały humor dziś :-) i Wam tez tego zyczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia na wspólnej tak: Kinga w ciąży już się prawie cieszy że jest w ciąży Grzesiek zaprosił żanete na kawę pani maria chora ale pracuje igor się oświadczył ani ta przyjeła oświadczyny ale rodzicom nic nie powiedziała no to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było wiadomo, że Kinga sie będzie cieszyć, nuda - a taki ciekawy wątek z nią był :-( Ja myśle, że Grzesiek z Żanetą to ślub wezmą, a Ania umrze. Dzięki Belluś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×