Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Myszorek, to Ty chcesz do teatru iść w dzień, kiedy mąż będzie miał slużbę ?? Sama ? :-) Czy ja czegoś nie zajarzyłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak sama, przecież wyraźnie napisałam, że mam nadzieję że nie wstrzeliłam się z tym terminem w dzień jego służby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, już widzę, coś zeżarło nie :D nie ja, ja jestem po śniadaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem po śniadaniu, więc to nie ja - właśnie rozporządzam swoją pensją, której jeszcze nie mam - wyszło mi, że opłat i długów do oddania dla Wajchy mam na kwotę ok. 1400 zł., rany reszta to mi chyba na waciki zostanie ;-) Nie cierpię nie mieć jeszcze pensji a już ją wydawać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Laurka - dieta, to dieta - nawet ja wiem, co to jest ;-) i pizzą sie nie objadam. Dzisiaj samą herbatą żyję - i już uschłam prawdę mówiąc - ale twarda będę, na pizzę nawet nie spojrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, Ty normalnie nie masz we mnie wiary, kobieto ;-) Wsparłabyś jakoś koleżankę, a nie mi tu pizzę wmawiasz :-p Pizzy nie będzie - Wajcha też się zawziął i po 18.00 nic nie je, więc na pizzę szansy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka pociesz się tym, że Ty laska będziesz, a jemu te grzanki to w biodra pójdą, i będzie miał \"oponkę\", a Ty wtedy będziesz mogła mu wypomnieć grzaneczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 😘 wiecie co, te kompy na wydziale nawet zachowały mojego nicka i jak otwieram kafe, to mam już wpisane heh, jestem jedyna, która z tego forum na wydziale korzysta. juz 2 części wykłądu minęły, dziś zostaję też na drugim wykładzie, bo to ostatni i za tydzień egz, bleh a co słychać w ogóle? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Hali - a no my z Laurką się odchudzamy, Myszorek dochodzi do siebie po imprezie - takie tam..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, ja się na Ciebie obrażę, jak Ty się odchudzasz, to ja jestem wobec tego wieloryb według Ciebie. nie przesadzaj i nie wpędzaj ludzi w kompleksy ;) Myszaku, a Ty dzie 😘 idem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto, albo co to jest \"pimposzek\" ??? Ech, Halinka, dziecko kochane, już Ci tłumaczyłam, że staram sie pozbyć \"brzucha\", bo mam za gruby, nie odchudzam całej reszty ciała. Więc nikogo tu za wieloryby nie uważam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na pewno nie uważam za wieloryba chabra z północy !!! :-D Cześć Belluś - no wiesz, ja też nie mam pojęcia kto zacz ten pimposzek jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bystrzachy z nas, co nie ? ;-) Dziewczyny, a zastanawiałyście sie, co sie z Cat stało, ze Śmiałą-Nieśmiałą, albo z Walniętą ?? Jakoś tak cicho siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - a i owszem, ja prawie umarłam :-o, bo mam w pracy zepsutą klimę - jak jest 22,5 stopni, to siedzę w płaszczu, a jak jest 23 stopnie, to mi tak gorąco, że w głowie się kręci - do dupy z taka klimatyzacją 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głodna 😭 idę po drugi kubek barszczu winiary by oszukac żołądek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja diecie ? :D nie Kropciu, to by się nie udało :D moja dzisiejsza dieta spowodowana jest tym, że nie mam przy sobie gotówki :D ale jutro już nie będę taka gupia i nie zapomnę o pieniądzach 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się żegnam - nagadałyśmy się straszliwie. Ja sie nie odzywałam, bo mailowałam zawzięcie z kolegą z pracy, ale Wy, drogie Panie ? Co robiłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×