Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Witam! Lece zarz na pobranie krwi. Pozniej sie odezwe. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek, Rybka, i Moluś 🖐️ Myszorek - oglądałaś Gotowe na wszystko ? Rybka - opowiadaj, co tam sobie zrobiłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera. kicham 60 razy na minutę, wstrętne katarzysko mnie dopadło 😭 Kropuś oglądałam, ale stanowczo stwierdzam, że dwa odcinki naraz nawet tak zabawnego serialu to zdecydowanie za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, a mi się podobało, bo denerwuje mnie to, że musze czekać aż tydzien, żeby zobaczyć co się będzie działo. Tylko reklamy mnie wkurzają 😠 Ogólnie uważam, że II część jest chyba lepsza, niż I, i w ogóle bardzo podobają mi się ciuchy Susan, to, jak Bree i Lynette wyglądają, i nawey Gabrielle jakby lepiej wygląda. Śmiała - cześć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie polazłam na to pobranie! Czekam na tata bo sie uparł ze mnie zawiezie ale musi zjesc sniadanie, bo on cukrzyk jest. Co do filmu to ja jeszcze nie widziałam ani jednego odcinka! Ale cały pierwszy sezon mam sciagniety z netu to sobie obejrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u fryzjera nie zrobiłam nic wielkiego, odświeżyłam kolorek, podcięłam grzywke i tyle :-) ale czuję się dziś wspaniale :-) no i czekam na listonosza z moim zielonym sweterkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowe miałam oglądać ale zdążyłam na końcówke tylko :-( a szkoda w przyszłym tygodniu koniecznie muszę to obejrzeć:-) Molus od poniedziałku wracasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 2 tygodnie mam wielka gale w pracy z okazji otwarcia nowej siedziby (jezu jak ja nie cierpie takich uroczystosci!!) i musze nabyc odpowiedni stroj znaczy jakas sukienke, dziewczyny (te z Poznania) moze mi cos poradzicie gdzie by mozna skierowac swoje kroki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała to coś co uwielbiam :-) zakupy :-) Ja z reguły kupuję \" coś\" w Panoramie :-) Nie zdarzyło mi śię nie znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja nie przepadam, a szczegolnie nie lubie takich pod presja kiedy to idziesz w konkretnym celu, z reguly wlasnie wtedy nic nie ma:) he he w panormaie sa tez kiecki?? nie widzialam tam takich boxow za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz o sukience na wielką galę? Wieczorową ? Napisałam CI maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko to takie centrum handlowe z mnóstwem butików , nie mamy tego w Poznaniu za dużo :-( Mam tam taki jeden sklep z garsonkami i sukienkami , ceny może trochę wysokie ( jak dla mnie oczywiście :-) ) ale przynajmniej jak coś mierzę to wszystko pasuje jak ulał a kupione tam garsonki noszę bardzo długo bo sa z dobrych materiałów i świetnie uszyte. Nic się nie marszczy :-) Ja mam spora różnice miedzy talią a biodrami i wierzcie mi ,że nie tak łatwo coś kupić bo albo w biodrach za ciasne albo w talii odstaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś Panorama to małe centrum h., coś jak Klif :D no może ciut, ciut większy :D idę do apteki bo zaraz zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wieczorową to albo Shark na Obornickiej albo Cybina - jest w Swarzędzu ale w Poznaniu chyba tez tylko nie wiem gdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ja cię rozumiem :D bo ja jestem z tych biodrzastych panienek, które wszerz tyją. zawsze miałam 36 w pasie i minimum 38 w biodrach, dlatego zakup spodni czy spódnicy to prawdziwa udręka dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, znowu głowa Cię boli ?? Rybko, ja w Poznaniu kojarzę tylko Stary Browar - fajne są tam sklepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś nie głowa, katarzysko. leci chusteczka za chusteczką i kicham cały czas, do 16 do nosa nie będę się mogła dotknąć, idę po krople czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam Myszorku :-) W Browarze sa sklepy, restauracje, trochę sztuki w formie galerii :-) jednym słowem takie miejsce gdzie bywasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakieś ciuchy można tam kupic, prawda ? Tzn. w Starym Browarze. Proszę, proszę, któż to do nas zawitał :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, tak jak wczoraj i przed wczoraj - ale fakt, przedwczoraj, to może byłaś, ale wczoraj na pewno nie. To teraz czekamy na wyjaśnienia Halinka - 🖐️, jeśli zły nastrój spowodowany jest facetem, to powiedz co Ci leży na sercu, a my Ci na pewno pomożemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hali :-) jak masz zły humor to tym bardziej powinnaś z nami pogadać :-) zaraz Ci przejdzie Jak Laurko Twój kurs? złożyłaś już papiery na egzamin? jak długo się czeka? w Poznaniu jakies 3 tyg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×