Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Moluś - malownicza dosadność :-D Bella - a Ty się inaczej kiedys pisałaś. Ja już biegnę do kosmetyczki, niech mnie robią na bóstwo. Pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: heloł. wczoraj byłam w kinie i się nie dostałam na seans :o takiego zlotu jeszcze nie widziałam, tłumy dzikie jak na wyprzedaży w media :D była premiera filmu o papieżu i stąd tyle autokarów przed kinem :D ale na gejszę też wszystkie bilety były wykupione 😭 podejrzewam,że się wszyscy na JP2 nie dostali i szli na co się da ;) :D :D dziś lub jutro robię drugie podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Laurko! No ide juz sobie i bede miec z głowy. Pająk spi to popukam troche tłuczkiem w kotlety to moze w koncu wstanie! ;) Wczoraj to spał prawie cały dzien bo cos nastroju nie miał i nawet mi w sprzataniu nie pomogł a ja zapieprzałam i teraz boli mnie brzuszek. Nakrzyczałam poznij na niego i przepraszał. Ale co mi po jego przeprosinach... Mam focha na niego. A jeszcze dzis idziemy do jego starszych na imieniny- ALE MI SIE NIE CHCE !!! 😭 P.S. Wstałam o 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czejść Baby 😘 Laurka, naklejką od banana go potraktuj glusia jednego :D (wiesz, że Gluś to była taka postać z bajki, co ją porwali - postać, nie bajkę :D - ale jaki to miało tytuł, to nie wiem, jeszcze tam Bromba występowała :D wiesz to, wiesz? Na pewno wiesz :D ) ja idę ogarnąć mój pierdolnik i do nauki wracam ras dwa czy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halik się żegna i poleca się pamięci Szanownych Pań, przypominając, że komórkę wciąż posiada i chce być na bieżąco informowana o niusach :D 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madagaskar- mam na płytce, jutro musze obejrzec i sie posmiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Oczywiście muszę spytac - Laurko a co to za ciuszek? kawa dla wszystkich :-) choc ja piję Inkę to mam tu jeszcze rozpuszczalna jakby ktoś wolał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - wszystkiego najlpszego, prezentu wspaniałego, dużo gości i mnóstwa radości - tego życzę Ci ja - Kropka :-D :-D Rybka - cześć :-) Byłam w Organzie - rzeczywiście jest fajnie, więc można wziąć lokal pod uwagę. W ogóle Wajcha sie przeraził, jak usłyszał, co ja mam zamiar zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×