Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Rybko, ja bym bardzo chętnie poszła na zakupy, ale mi kasy szkoda, bo ten Londyn, ale powiem Wam, że cienko będzie - chyba z 20 funtami tam przyjadę - no to poszaleję :-o Ale teraz w ciągu tych 2 tyg. to kasa mi będzie szła \"jak woda\" - te peelingi, fryzjer, wosk.......why now ????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz Ty - co za dupek z tego Twojego in struktora - cholera jasna, toż to można takiego oskarżyć, o działanie na Twoją szkode 😡. W takiej sytuacji to nic dziwnego, że Ci 10 godzin jazdy będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalny ten instruktor :-( za to czekanie należy CI sie minimum 2 h gratisowej jazdy Śmiała - jeszcze raz sprawdź maila:-) Kropeczko - jakie my Kobiety jesteśmy biedne :-) :-) :-) jak nie peeling to fryzjer , potem paznokcie, potem cos tam jeszcze, potem ubranka no i żeby buty pasowały... a tu znów peeling :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle nasza Rybka myśli, ja na to nie wpadłam, a powinnas Laurko wyegzekwowac darmowe godziny. No Rybko - być kobietą, być kobietą........ fajna sprawa, ale droga ;-) Mi się nie chce dzisiaj w robocie siedzieć - chce mi się spać. A Wam jak mija dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienijeszym składam podziękowania Laurce, która wysłała mnie do apteki. już mi lepiej !! :D ja właśnie z tatą na tlenie rozmawiam, wczoraj byli w kongresowej na chórze aleksandrowa i są zachwyceni. podobno mają być i w poznaniu więc szukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie chce spać , mi się chce tańczyć :-) co do gratisów to ja nawet zamawiając pizzę wytarguję sos gratis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już wiem, uwielbiam google :D 16 marca w hali arena, cokolwiek i gdziekolwiek to jest :D bilety można i w empiku kupić, więc może przy okazji w weekend je nabędziemy jeśli mężowi się pomysł spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Halinka rzuciłaś palenie ?? Bo jak nie - to sobie zapal. Ogólnie nie namawiam nikogo do nałogy, ale Halinka jest w wyjątkowej sytuacji, i wiem, jak czasem papieros pomaga :-) Aczkolwiek sama jakoś nie palę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, ja tak palę i nie palę, nie muszę palić, ale jak mam stresa i sobie popykam, to mi lepiej. Chyba pójdę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci powiem w poniedziałek jak było na peelingu, a Ty mi powiesz o mikrodermabrazji. Ile zapłacisz za tą przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poszła. Kropko niedobra, a ja tak walćzę z tym niby nałogiem Halika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sklepu mam niedaleko, mieszkam pod 12, sklep jest pod 4 :D Myszorek, walcz kochana, Ty jedna się o mnie troszczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Śmiała wykosztujemy - mam nadzieję, że warto będzie. No tak, jako jedyna pozwoliłam Halikowi zapalic, a teraz Kropka zła - to lepeij jak już sobie z dymem puści swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, z dymem puścić swoje problemy! :D to jest jedyne najlepsze rozwiązanie, o! Ostatnio chciałam, żeby mnie brat przenocował w Poznaniu, bo z koleżanką/ami bym się może spotkała, to mi powiedział, że Swarzędz niedaleko i tam sobie mam spać :D nie ma to jak rodzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na to jak na lato :D mam dla ciebie specjalny, przytulny pokoik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jesteś kochańsza niż mój brat dzyndzel :D:D:D jak stopnieją śniegi stawiam się u Cię :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam i u mnie Hali przenocujesz :-) co prawda zagęszczenie ludności wieksze niż u Myszorka :-) ale jako studentka nie w takich warunkach chyba sypiałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jakbys chciała troche popodróżować to Ciebie tez zapraszam :-) zresztą miałyśmy wszystkie się spotkać :-) czy temat juz upadł ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audyt w Gdańsku w ten poniedziałek i wtorek, Ty nie możesz, a i ja nie mogę, bo w piątek certyfikat, więc muszę siedzieć na dupie i się uczyć :D bijcie się o mnie, bijcie, chociaż ktoś się o mnie bije :D to ja przyjadę na 2 noce, raz u Myszorka przekimam, raz u Rybki z Rycerzykiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×